AMIA

Mnie los rzucił w ciepłe strony, więc może podpowiesz w które drzwi zapukać, żeby ktoś mnie skierował do pracy w ciepłe klimaty?

0 / 0

Zygmunt skąd się urwałe chlopino?

0 / 0

ten gruby co kręci śruby ! Generalnie wyzyskiwaczi przekret

0 / 0

Grubu jak sie nazywa?

0 / 0

ten gruby z gdyni to cienki i durny bolek szkoda komentarza na nich i firmę dno

0 / 0

witam. doradźcie mi do jakiego pośrednika sie udać? chce wyjechać co Norwegii. z wykształcenia ślusarz. 4 lata przepracowałem jako monter sieci sanitarnych. jestem z małopolski. doradźcie uczciwego pośrednika

0 / 0

W Amii warunki są dobre za przeloty sie nie płaci,wypłata na czas(ok 15tyś zł miesięcznie.Firma godna polecenia

0 / 0

Jakie warunki są obecnie w tej Firmie, ile się zarabia, warunki socjalne, przeloty czy może ktoś podać takie informacje ktoś kto tam pracuje aktualnie!!?????

0 / 0

czy ktoś wie czy obecnie potrzebują cieśli - zbrojarzy

0 / 0

hej. powiedzcie jakie jest zapotrzebowanie na ślusarzy w norwegii. z angielskim u mnie kulawo a ucze sie norweskiego

0 / 0

welder62 - 2013-10-03 17:14:31ja bym jechalwitam, czy ktoś może ma aktualny numer do firmy Armia Bergen ,bo ten co mają na stronie nie odpowiada

0 / 0

ja bym jechal

0 / 0

hej, jak jest teraz w tej firmie? mam jechać za niedlugo i niewiem co robić ..

0 / 0

zawsze jest szansa hahaha tak kazdy ma szanse głupków potrzebują

0 / 0

witam, spelniam wszystkie wymagania oprocz jezyka, niestety angielski znam po lepkach, za to mam ladnych pare lat doswiadczenia i bardzo dobrze czytam rysunki, myslicie, ze jest szansa w tej firmie?

0 / 0

Do Kinder666:pytanko:to ta firma dalej działa na Batorego?Bo na ich stronie są ogłoszenia o pracę z 2010 r ?Pracujesz dla nich?

0 / 0

co za lipa . pijaki same a grubas to taki typ co by sobię kasy nabić NIE POLECAM

0 / 0

to jak macie namiary na firmy ktore placa normalnie to podajcie. jestem obecnie w kleven i mam 130 brutto czyli 90 na czysto. soboty i niedziele wolne.

0 / 0

czy to znaczy ze sie poprawilo? dajcie znac ,dzieki

0 / 0

w chwili obecnej płacą 143 korony na godzinę, wyżywienie full za free, przestali potrącać kasę za bilety i dojazdy, płacą systematycznie bez opóźnień- pytajcie o co chcecie a ja Wam odpowiem jak jest w rzeczywistości

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
13 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...