fischer poligrafia-Bytom!!!!

Andrzej i jak tam , masz już ta Ameryka ?

0 / 0

obiektywna opinia - 2009-12-20 01:28:47muszą byc ludzie którzy wiedzą co robią i zechcą się podpisac pod tym co robią ,a w razie czego ponieść konsekwencje.Notoryczne niedbalstwo ...

0 / 0

Sz.P.Andrzeju!Przeczytałem całe forum i wychodzę z założenia,że jesteście żałośni!Sam pan odpisuje na posty,które pana "bolą".Ludzie piszący negatywy mają racje i stwierdzają fakty,że okradacie wszystkich pracowników!Przeżyłem to więc wiem co piszę!!!Nadgodziny nie wypłacane,postojowe liczone 60%.Ciekawe co na to powiedzą inst. państwowe?

0 / 0

po za tym kacper MI zrobi reklamacje? I o jakiej kadencji piszesz? boli,ze fischer daje rade? dajcie spokoj,bo zal bierze.

0 / 0

to juz sie nawet z trutni smiac nie mozna....

0 / 0

nico...szkoda'ze go nie znam'strzelasz to ty i to w ciemno

0 / 0

"świat poligrafii jest za mały ...... "żeby co ? Kie"L"ownik na dyrektora

0 / 0

ale o to chodzi,że ty do siebie strzelasz!Świat poligrafii jest zbyt mały by móc....,ale mówi daj sobie spokój bo i tak Kacper zrobi Ci reklamację i Cię wykończy!Nie zarabiasz na siebie i nie ulega to wątpliwości,że to już koniec!!!!Pomału ale kończycie swoją kadencję!!!

0 / 0

To mi pogrozili no!!! śmiech to zdrowie,więc śmiej się ile wlezie,lepiej się z siebie śmiac niż do siebie strzelac:)

0 / 0

I kto tu jest trutniem!!!!Buuuhahaha!!!

0 / 0

Wesolutka!!!A Ty nie bądź taka do przodu bo lada moment zaczniemy się z ciebie śmiać.Ciecie i ty to jedna broszka czyli nie wiadomo co!!!

0 / 0

Z okazji Świąt i Nowego roku pora na instalacje nowego dzwonka i kamerki .bo 1500 w kasie nabywa. A może pracownicy z nadgodzin dorzucą.

0 / 0

z cudzej kieszeni rachunki się nie zapłacą .

0 / 0

A na czyją mają patrzeć? Ja patrzę naswoją,Ty na swoją,a oni na swoją i o co chodzi?

0 / 0

sami jacys tacy przemadrzali!!! i tak beda na swoja kieszen patrzec.A teraz moj podpis.Zdrowie pań.

0 / 0

a tak w ogole to wszyscy tak do tych Andrzejów mają pretensje,a nikt nigdy nie przyatakował managera firmy.Choćby w lutym na zebraniu,kiedy w firmie było słabo.A może senior chciał go wtedy jakoś zmobilizować? może krok był drastyczny,ale musiał taki być? Padlo wtedy pytanie seniora skad brac zeby wypelniac te luki i niepłacenie niektórych klientów i tu jest odpowiedż na wiekszośc naszych pytań.

0 / 0

Ha ha ,musze zaprzeczyć przedmówcy, Senior pokazał to co pokazał nie w odpowiedzi na nadgodziny,ale na słowa : "To niech pan zamyka tą drukarnie",pamiętam to bardzo dobrze ( jakby chodziło o nadgodziny to bym raczej w duchu nie klaskała) . I mam jeszcze jedna uwagę.Proponuję odwrócić role, i postawić się w sytuacji nawet nie pana Andrzeja ,ale po prostu pracodawcy,wtedy niektóre sprawy wyglądają zupełnie inaczej.

0 / 0

o.o. - 2009-12-29 17:53:40I ile by się tutaj trudnych spraw nie poruszyło i pretensji nie wylało, trzymam za Jędrusia kciuki, bo wolę jego biegającego po hali z tym swoim adhd niż innych-pięknie mówiących i niby konkretnych a tak naprawdę grających tylko na siebie ( tych co niby byli w porządku).Bo łatwo jest kiedy się nie musi płacić ze swojej kieszeni.I tu powinno być wklejone zdjęcie jak Senior pokazał na zebraniu "Senior pokazał na zebraniu "takiego wała". mówiąc" i tyle zobaczycie nadgodzin"

0 / 0

post miesiąca z tym panem M.

0 / 0

Marek K. na prezydenta

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...