Fabienne Polska

wITAM jA TEZ PROSILAM ROGACZA O ZWROT WEKSLA CISZA pISALAM MEILA DO BIURA CISZA

0 / 0

fIRMA PADA WEKSLI NIE CHCA DAC PÓJDE Z TYM DO RADCY PRAWNEGO

0 / 0

Ciekawe czy jeszcze pracujesz???? Napisz . Z tego co wiem firma pada. Weksle nie do odebrania. A zawsze moga znalexc coś na ciebie.

0 / 0

Ja też pracowalam jako przedstawiciel handlowy. Podpisalam weksel. Po roku zadzwonilam do biura i poprosilam o zwrot i co uslyszalam nic z tego. Zawsze moga coś na mnie znaleźć. Jedna dziewczyna z Mazur powiedziala mi w zaufaniu ze juz wiele weksli zostalo wystawionych i sprawy trafiaja do windykacji. Kwoty na wekslach kosmos 20 000 30 000 (usunięte przez administratora).. a jego pracownica to szmata. Jak chcecie tam pracować to wasza sprawa. Dodam ze pracowalam tam 3 lata i sama sie zwolnilam ze względów zdrowotnych.

0 / 0

Stanowczo odradzam. Niestety poprzednie komentarze są prawdziwe w 100% więc nie będę pisać tego samego. Ludzi traktuje się tam jak niewolników ! Oczekuje się bóg wie czego a od siebie nie dają nic...

0 / 0

A czemu sie nie podpisałaś ....Żenado!

0 / 0

hpk - 2013-01-29 10:51:33oszukana - 2009-07-16 22:15:21Stanowczo nie polecam tej firmy [ usunięte przez admina]Daleko od tej firmy ceny z kosmosu towar maja z przed kilku latPowiem tak : co ma piernik do wiatraka? co ma towar do sprzedaży? jak ktoś potrafi sprzedawać to towar nie stanowi większego problemu nam się nie musi podobać, wystarczy,ze klientom podoba się i sprzedaje . A jak umiejętności brak , to na coś trzeba zwalić ....... ja na prace i sprzedaż nie narzekam..... fajne jest przysłowie: " Kiepskiej baletnicy to i spódnica w tańcu przeszkadza" Zanim coś napiszcie zacznijcie od siebie lub się podpiszcie jmieniem i nazwiskiem....a nie za plecami (usunięte przez administratora)

0 / 0

oszukana - 2009-07-16 22:15:21Stanowczo nie polecam tej firmy [ usunięte przez admina]Daleko od tej firmy ceny z kosmosu towar maja z przed kilku lat

0 / 0

Powiem krótko jak daleko od tej firmy towar mają stary z przed trzech lat a ceny z kosmosu.

0 / 0

Firma Fabienne nie zmieniła nazwy....dla zainteresowanych działaja 2 nazwy równolegle .Oazis to nazwa marki kosmetyków , które firma sama wprowadza na rynek pozyskując komponenty z zagranicy i pakując w Polsce. Firma nie boi się krytyki i uczciwie podchodzi do pracownika, sama jestem tego przykładem. Jeżeli ktoś się nie nadaje na handlowca, niech nie startuje na takie stanowisko. Gwarantuję,że wtedy nie będzie narzekał.....Ja nie mam podstaw by powiedzieć choć jednego złego słowa.

0 / 0

Bo Fabienne za dużo ludzi juz zna i wie czym to smierdzi....

0 / 0

Mam pytanie, czy oddają weksel in blanco, który się u nich podpisuje?

0 / 0

Kurcze powaznie jeździ ktos? A mi mowili ze jestem jedyna na tym terenie. Skad jestes i jak dlugo tu pracujesz?

0 / 0

Borek ten oblech wystraszyl sie i usuwa na bierzaco forum jego smieciowej firmy i pralni brudnych pieniedzy. usuwa sie prawde a zostawia tylko polslowka. prawda w oczy kole co ty trolu i rogaczu.

0 / 0

Tak jezdzi a co??Tobie proponowali prace? to mnie pewnie zwolni ten konus!!!!!a w.sama sie zwalniam!!!!!!!!

0 / 0

Dziewczyny z fabienne jeździ ktos w okolice Zielonej Góry?

0 / 0

Widze ze nic sie w fabienne nie zmienia tylko ludzie... ze ta firma jeszcze prosperuje to w szoku jestem.Mialam przyjemnosc pracowac tam w biurze ale takiego czlowieka jak pan (usunięte przez administratora) to jeszcze nie poznalam....a ta jego zona jest w fabienne bo jak bylam to mial z nia jazdy?!!!(usunięte przez administratora)

0 / 0

dalej, dalej, jeszcze, jeszcze co się z wami dzieje? co tu taki spokój?

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-06-13 21:31:51Witam wszystkich użytkowników tego forum a jest ich wielu, skromnie wyrażę swoje zdanie, jest to pierwsze forum na którym jest aż tyle negatywnych opinii, od zwolnionych pracowników, tak z niego wynika, czasami są też to wypowiedzi osób które jeszcze pracują, ale już niedługo, czy nie dziwnym jest to, że taka rotacja jest w tej firmie, może jednak warto zastanowić się nad tym, że to nie są dziewczyny którym się nie udało, a że jednak coś jest nie tak z tą firmą, bo rozumiem kilka niezadowolonych, osób, ale tutaj takich jest wiele. Skądś się to musi brać a więc......... można chyba łatwo wyciągnąć wnioski......to jest bardzo proste,ZADNA FIRMA nie bedzie "trzymać" pracownika ,który generuje koszty(eksploatacja auta itp) ,a pracownik nie robi ŻADNYCH nawet najmniejszych ZAMÓWIEŃ.Jeżeli uważacie,że za nic robienie będziecie spokojnie otrzymywać podstawę do łapki to Drogie Panie .prosze szukać innej firmy,może tam bede płacic za obijanie.

0 / 0

Witam wszystkich użytkowników tego forum a jest ich wielu, skromnie wyrażę swoje zdanie, jest to pierwsze forum na którym jest aż tyle negatywnych opinii, od zwolnionych pracowników, tak z niego wynika, czasami są też to wypowiedzi osób które jeszcze pracują, ale już niedługo, czy nie dziwnym jest to, że taka rotacja jest w tej firmie, może jednak warto zastanowić się nad tym, że to nie są dziewczyny którym się nie udało, a że jednak coś jest nie tak z tą firmą, bo rozumiem kilka niezadowolonych, osób, ale tutaj takich jest wiele. Skądś się to musi brać a więc......... można chyba łatwo wyciągnąć wnioski......

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...