gold broker???

jedyne kryterium to świadectwo maturalne! sorry..i niekaralność!

0 / 0

pan (usunięte przez administratora) i jego dyrektorzy to zwykli polscy ściemniacze prosto z roli(i tu przepraszam wszystkich rolników bo oni mają ciężką pracę a ściemniacze nie)

0 / 0

Czekam już 2 miesiące na odesłanie mojej umowy, a pieniądze tylko obiecuje, że za 3 dni to do 10 lipca miały być. A na koncie wciąż 0.

0 / 0

Mocna ekipa z tego Gold Broker, sam się chyba zapiszę, Dyrektorzy Regionalni jak słyszałem średnia 20 lat-co za doświadczenie, a biura w całej Polsce - McDonald's, Orbis, restauracje i kawiarnie...Płacą od ręki i chyba jacyś politycy, bo słowo "pijar" nie schodzi z forum. Kariera murowana - polecam. A tak na poważnie jak jest sprawiedliwość w tym kraju to kiedyś zapłacą za swoje (usunięte przez administratora).

0 / 0

no "dyrektorze", dawaj swój epokowy wpis!

0 / 0

witam pilnie szukam pracy na stanowisku kierowniczym i jestem przed takim spotkaniem. mogę poprosić o jakieś szersze info, bo nie wiem już jak rozumieć te posty. mój mail karolinka1112@onet.pl z góry dziękuję

0 / 0

witam, ja właśnie zastanawiam się, czy iść na takie spotkanie- stanowisko kierownik. mogłabyś napisać coś więcej na mail karolinka1112@onet.pl ? aż mi skóra cierpnie od tych postów, a pilknie szukam pracy. z góry dziękuję

0 / 0

Dołączam do poprzedniego postu...Straciłam sporo pieniędzy na rekrutację i ani złotówki nie zarobiłam w GB! Złote rady pana Dyrektora (usunięte przez administratora) (kopiowane z innych stron internetowych), spotkania w hotelach,(usunięte przez administratora)e; umowę, którą samemu trzeba sobie wydrukować...Chcesz się przekonać to umów się na rozmowę rekrutacyjną- tylko nie zdziw się , rekrutacji nie będzie, bo do pracy biorą każdego, wystarczy się zgłosić..

0 / 0

Przestrzegam wszystkich przed najbardziej nieuczciwą firmą o jakiej słyszałam!!!!!Nie wierzcie w ani jedno słowo, które mówi pseudo dyrektor (usunięte przez administratora)! Walczę o swoje pieniądze , których nie chcą wypłacić-straciłam tylko czas i swoje pieniądze na przeprowadzenie rekrutacji. Nie ma nic w zamian!!!FIRMA DNO TOTALNE!!!Wiele obiecują i na tym się kończy. (usunięte przez administratora)

0 / 0

witam pracuje w tej firmie od półtorej miesiąca i musze przyznać że na początku wydawało mi się to wszystko dość podejrzane ale postanowiłem zaryzykować przez pierwsze 2 tygodnie nic tylko wydałem pieniądze ale potem pojawił się pierwszy klient po nim kolejny i teraz to wszystko naprawdę bardzo dobrze wygląda dostałem też pierwszą wypłatę i naprawde nie ma nna co nażekać potrzeba tylko odrobiny samozaparcia

0 / 0

No tak jakakolwiek krytyka jest bardzo niepożądana i określana mianem "czarnego" PR-u. Trochę to przykre. Z tego co mi wiadomo nikt nie ma prawa udostępnić IP użytkownika bez wyraźnego polecenia sądu. Mi osobiście wydaje się, że Pan(usunięte przez administratora) chce się po prostu na kimś zemścić. A to również jest karane. Pozdrawiam

0 / 0

i widzę, że Radzio na tym forum tez próbuje zrobić ekspansję rekrutacyją frajerów. nie ma to jak dorabiać się na ludzkiej krzywdzie. ale coż, takie życie. w świecie ludzi też są hieny

0 / 0

Lider Sił Sprzedaży i Sprzedaży Mobilnej Witam serdecznie ;~) Jestem Dyrektorem w firmie i tak się składa że nie interesuje mnie i całą firmę czarnym pijar tylko robimy swoje na tym rynku. Na dzień dzisiejszy oddajemy dla naszych Partnerów poza natychmiastowym rozpoczęciem współpracy także wiele niesamowitych i nietuzinkowych możliwości. ROBIMY TO WSZYSTKO DLA NASZYCH PARTNERÓW CO KONKURENCJA TYLKO MÓWI ŻE ROBI!!! I w przeciwieństwie do innych My żle na temat konkurencje nie mówimy. Na dzień dzisiejszy mamy przygotowaną najkorzystniejszą ofertę dla wszystkich Partnerów i Klientów. Co najważniejsze mamy całkowicie bezpłatne szkolenia!!!!!!! Każdy Partner na wstępie tuż po podpisaniu umowy zaczyna współpracę, zaczyna zarabiać pieniądze. Wypłąty są stałe w trybie miesięcznym, zaś dla wszystkich początkowych współpracowników i wszystkich naszych Partnerów wypłacamy zaliczki. I tu UWAGA!!!!! zaliczki wypłacane są tygodniowo w kwocie od 500 do 1000 złotych!!!!!!!!! A nawet 2000 i 3000 złotych TYGODNIOWO!!!!!!! KASA CO TYDZIEŃ NA TWOIM KONCIE Każdy Partner na początku sprzedaje produkty bankowe - konta, produkty ubezpieczeniowe - OFE i produkty prawne - profesjonalną pomoc odszkodowawczą w wypadkach i innych zdarzeniach losowych. Każdy Partner naszej firmy otrzymuj zasób wiedzy na szkoleniu, ponadto otrzymuje nieodpłatne materiały i pomoc kadry zarządzającej - ich bezpośrednich opiekunów. Każdy Partner otrzymuje numer telefonu służbowego i U W A G A !!!! R E W E L A C J A - stałe zaliczki za sprzedaż OFE!!! Z A L I C Z K I P Ł A T N E W S Y S T E M I E T Y G O D N I O W Y M Z A K A Ż D Ą Z A W A R T Ą U M O W Ę O F E !!!! Firma aktywnym Partnerom oddaje do dyspozycji auto służbowe i szansę rozwoju zawodowego na stanowiskch managerskich. Finansuje otwieranie biur i realizację celów zwodowych. Ponadto organizowane są dwudniowe Seminaria Szkoleniowe - B E Z P Ł A T N E - na których Partnerzy przechodzą szkolenia, kursy i zdobywają licencje Agenta Ubezpieczeniowego z wpisem w RAU. W naszej firmie Partner nie płaci ani złotówki za zdawane egzaminy, odbyte kursy i uzyskaną licencję Agenta Ubezpieczeniowego. Partner nie ponosi także kosztów związanych z wpisem w RAU. Zaś sama oferta firmy jest bardzo bogata produktowo. Firma współpracuje z wieloma europejskimi i światowymi potęgami finansowymi, w tym między innymi z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i Emerytalnymi, Bankami i Kancelariami Prawnymi w Polsce i Europie a teraz rozpoczeliśmy wwspółpracę z kancelariami w USA i Turcji. Prowizje są bardzo wysokie zaś warunki jasne, przejrzyste i określone według odpowiednich zasad. Także jeżeli ktoś mówi że coś jest nie tak to tylko i wyłącznie ubolewa bądź zjada go zazdrość. Dla niewiernych zapraszamy na spotkanie, konferencję bądź szkolenia naszej firmy - moje słowa można w bardzo prosty jasny i czytelny sposób sprawdzić i zweryfikować! Ponadto od samego początku firma nadaje każdemu Partnerowi jego dożywotnie IP. Partner otrzymuje dostęp do najprawdopodobniej najlepszego systemu obsługi sprzedaży na rynku i tam na bieżąco widzi wszystko, całą swoją produkcję, wszystkich Klientów, swoją pracę, rozliczenia, ewentualne wymagane korekty - jednym słowem wszystko!!!! Z A L I C Z K I W Y P Ł A C A N E T Y G O D N I O W O - B E Z P Ł A T N E S Z K O L E N I A - B A R D Z O B O G A T A O F E R T A P R O D U K T O W A To tylko niewielka część tego co zyskuje Partner. T Y G O D N I Ó W K I i wiele innych. Także myślę że wyjaśniłem Tobie jak i wszystkim innym zainteresowanym, że to najkorzystniejszy biznes na rynku sprzedażowym. Nie sądzę, by ktokolwiek urodził się ze smykałką do handlu. Za to każdy z nas ma szansę zostać tym, kim zechce Frank Bettger Reszta można poznać w firmie, na rozmowie, w naszym głównym oddziale w Gdyni czy także Gorzowie, Elblągu, Warszawie, Olsztynie czy Tarnowie. A już niedługo we Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie, Katowicach, Poznaniu i Toruniu. ZAPAMIĘTAJ!!!!! ZAPAMIĘTAJ!!!!! ZAPAMIĘTAJ!!!!! Kolejnym razem przemyśl zanim coś powiesz i napiszesz czarny pijar i pamiętaj czarny pijar jest surowo karany. Także zapraszam Cię do nas i przestań płakać że Tobie idzie słabo, a nie mniej pretensji że My i ludzie u Nas naprawdę FAJNIE i bardzo dobrze ZARABIAJĄ bo to, że żle piszesz i kłamiesz i tak nie zmieni naszej renomy, pozycji i prestiżu na rynku jaki posiadamy. Pełna informacja o współpracy u managerów, dyrektorów, których mamy kilkuset w całej Polsce. Informacje można uzyskać także w Centrali naszej firmy bądź bezpośrednio u głównego Dyrektora. Dziękuję za uwagę!!! Życzę wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Z poważaniem, Dyrektor GGPI PRACA 0 510 600 669 tel./kont. (+48) 51 060 06 69 tel. kom. (0) 510 600 669 ADRESY KORESPONDENCYJNE ul. Rynek 26 87-400 Golub-Dobrzyń 1 skrytka pocztowa 85 e–mail: praca@goldbroker.pl goldbroker@goldbroker.pl rekrutacja@goldbroker.pl STWARZAMY MOŻLIWOŚCI, aby życie było mądre

0 / 0

Każdy ma prawo do własnego zdania ale proszę bardzo o rzetelne opinie. Samokrytyka tak oczywiście, ale nic nie zmieni faktu że jesteśmy Liderem Sieci Sprzedaży. Oczywiście jedni są handlowcami drudzu nimi się stają a jeszcze innym ten rodzaj pracy nigdy nie będzie odpowiadał. To tak jak jedni z nas lubią kawę drudzy herbatę a jeszcze inni kakao. Nic nie zmieni faktu że stwarzamy możliwości. Że nasze rozwiązania są najkorzystniejsze finansowo i nic nie zmieni faktu że stwarzamy nituzinkowe możliwości. Sprzedaż produktów bankowych, ubezpieczeniowych czy prawnych to taka sama sprzedaż jak sprzedaż rowerów, telewizorów czy innych rzeczy. Róźnica jest tylko jedna produkty są inne. Zaś to czy ktoś jest handlowcem czy nie. To czy nim się stanie czy też nie da rady nie zależy tylko od firmy ale także od mentalności człowieka. My nie oferujemy biurek, złotych samochodów czy etatów. My dajemy jedynie niesamowitą możliwość zarobienia pieniędzy. Zaś zasady jaki panują na rynku i reguły określone przez prawo, ustawy, procedury wyrażnie mówią co trzeba zrobić by prawidłowo obsłużyć Klienta by pozytywnie sprzedaż dany produkt. Jeżeli ktoś myśli że płacimy wynagrodzenie za podpisanie umowy z nami i siedzenie w domu to oficjalnie mówię że tak nie jest. To jest współpraca i trzeba współpracować by odnieść zysk a sukces nie przychodzi z dni na dzień. Zaś czarny pijar to wszystkie kłmstwa i oszustwa które są napisane. Każdy ma prawo do własnego zdania i opini. Ale prosimy w tych opiniach o przestrzeganie prawa i pisanie prawdy a nie złudnych fałszy. Naszej pozycji na rynku, prestiżowi i naszym celom i tak nie powie nikt stop. Bo my wiemy co robimy. Jednakże czas najwyższy pokazać wszystkim tym którzy bezczelnie kłamią gdzie jest prawda i że zniesławienia kosztują. Każdy db o swoje dobre imie. A dla zainteresowanych, informujemy iż: - mamy bardzo bogatą ofertę produktową - współpracujemy z wieloma europejskimi i światowymi potęgami fiansowymi - w naszej ofercie znajdziesz niemalże wszystkie produkty z sektora finansowego, bankowego, ubezpieczeniowego, a teraz i prawnego - bezpłatne doradztwo dla Klienta - System Obsługi Sprzedaży dostępny on-line z dostępem 24 godziny na dobę dla naszych Parterów - bezpłatne szkolenia - brak ukrytych opłat - brak zakazu konkurencyjności - zdobycie wielu licencji za które poza licencją KNF/OFE płacimy My - Akademię Biznesu zupełnie za darmo \\\\\\\"wykłady co miesiąc\\\\\\\" - Szkolenia centralne i loklalne - stałą opiekę managera, dyretora - zaliczki - dla aktywnych auto służbowe, sprżet komputerowy, awnas i finansnowanie prowadzenia biura - I UWAGA - od 01 czerwca wypłacamy TYGODNIÓWKI - zaliczka wypłacana w systemie TYGODNIOWYM - nawet do 3000 zł tygodniowo MY ROBIMY TO WSZYSTKO CO KONKURENCJA TYLKO MÓWI ŻE ROBI

0 / 0

Wolnego! Z tego co widzę to Nikt nie robi tzw. czarnego piaru! Są to po prostu obserwacje (umowy rozdawane na płycie, itp.) i opinie rozczarowanych ludzi, którzy mają święte prawo aby mieć swoje zdanie. Więcej samokrytyki życzę.

0 / 0

Witam serdecznie ;~) Jestem Dyrektorem w firmie i tak się składa że nie interesuje mnie i całą firmę czarnym pijar tylko robimy swoje na tym rynku. Na dzień dzisiejszy oddajemy dla naszych Partnerów poza natychmiastowym rozpoczęciem współpracy także wiele niesamowitych i nietuzinkowych możliwości. ROBIMY TO WSZYSTKO DLA NASZYCH PARTNERÓW CO KONKURENCJA TYLKO MÓWI ŻE ROBI!!! I w przeciwieństwie do innych My żle na temat konkurencje nie mówimy. Na dzień dzisiejszy mamy przygotowaną najkorzystniejszą ofertę dla wszystkich Partnerów i Klientów. Co najważniejsze mamy całkowicie bezpłatne szkolenia!!!!!!! Każdy Partner na wstępie tuż po podpisaniu umowy zaczyna współpracę, zaczyna zarabiać pieniądze. Wypłąty są stałe w trybie miesięcznym, zaś dla wszystkich początkowych współpracowników i wszystkich naszych Partnerów wypłacamy zaliczki. I tu UWAGA!!!!! zaliczki wypłacane są tygodniowo w kwocie od 500 do 1000 złotych!!!!!!!!! Każdy Partner na początku sprzedaje produkty bankowe - konta, produkty ubezpieczeniowe - OFE i produkty prawne - profesjonalną pomoc odszkodowawczą w wypadkach i innych zdarzeniach losowych. Każdy Partner naszej firmy otrzymuj zasób wiedzy na szkoleniu, ponadto otrzymuje nieodpłatne materiały i pomoc kadry zarządzającej - ich bezpośrednich opiekunów. Każdy Partner otrzymuje numer telefonu służbowego i U W A G A !!!! R E W E L A C J A - stałe zaliczki za sprzedaż OFE!!! Z A L I C Z K I P Ł A T N E W S Y S T E M I E T Y G O D N I O W Y M Z A K A Ż D Ą Z A W A R T Ą U M O W Ę O F E !!!! Firma aktywnym Partnerom oddaje do dyspozycji auto służbowe i szansę rozwoju zawodowego na stanowiskch managerskich. Finansuje otwieranie biur i realizację celów zwodowych. Ponadto organizowane są dwudniowe Seminaria Szkoleniowe - B E Z P Ł A T N E - na których Partnerzy przechodzą szkolenia, kursy i zdobywają licencje Agenta Ubezpieczeniowego z wpisem w RAU. W naszej firmie Partner nie płaci ani złotówki za zdawane egzaminy, odbyte kursy i uzyskaną licencję Agenta Ubezpieczeniowego. Partner nie ponosi także kosztów związanych z wpisem w RAU. Zaś sama oferta firmy jest bardzo bogata produktowo. Firma współpracuje z wieloma europejskimi i światowymi potęgami finansowymi, w tym między innymi z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i Emerytalnymi, Bankami i Kancelariami Prawnymi w Polsce i Europie a teraz rozpoczeliśmy wwspółpracę z kancelariami w USA i Turcji. Prowizje są bardzo wysokie zaś warunki jasne, przejrzyste i określone według odpowiednich zasad. Także jeżeli ktoś mówi że coś jest nie tak to tylko i wyłącznie ubolewa bądź zjada go zazdrość. Dla niewiernych zapraszamy na spotkanie, konferencję bądź szkolenia naszej firmy - moje słowa można w bardzo prosty jasny i czytelny sposób sprawdzić i zweryfikować! Ponadto od samego początku firma nadaje każdemu Partnerowi jego dożywotnie IP. Partner otrzymuje dostęp do najprawdopodobniej najlepszego systemu obsługi sprzedaży na rynku i tam na bieżąco widzi wszystko, całą swoją produkcję, wszystkich Klientów, swoją pracę, rozliczenia, ewentualne wymagane korekty - jednym słowem wszystko!!!! Z A L I C Z K I W Y P Ł A C A N E T Y G O D N I O W O - B E Z P Ł A T N E S Z K O L E N I A - B A R D Z O B O G A T A O F E R T A P R O D U K T O W A To tylko niewielka część tego co zyskuje Partner. T Y G O D N I Ó W K I i wiele innych. Także myślę że wyjaśniłem Tobie jak i wszystkim innym zainteresowanym, że to najkorzystniejszy biznes na rynku sprzedażowym. Nie sądzę, by ktokolwiek urodził się ze smykałką do handlu. Za to każdy z nas ma szansę zostać tym, kim zechce Frank Bettger Reszta można poznać w firmie, na rozmowie, w naszym głównym oddziale w Gdyni czy także Gorzowie, Elblągu, Warszawie, Olsztynie czy Tarnowie. A już niedługo we Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie, Katowicach, Poznaniu i Toruniu. ZAPAMIĘTAJ!!!!! ZAPAMIĘTAJ!!!!! ZAPAMIĘTAJ!!!!! Kolejnym razem przemyśl zanim coś powiesz i napiszesz czarny pijar i pamiętaj czarny pijar jest surowo karany. Także zapraszam Cię do nas i przestań płakać że Tobie idzie słabo, a nie mniej pretensji że My i ludzie u Nas naprawdę FAJNIE i bardzo dobrze ZARABIAJĄ bo to, że żle piszesz i kłamiesz i tak nie zmieni naszej renomy, pozycji i prestiżu na rynku jaki posiadamy. Pełna informacja o współpracy u managerów, dyrektorów, których mamy kilkuset w całej Polsce. Informacje można uzyskać także w Centrali naszej firmy bądź bezpośrednio u głównego Dyrektora. Dziękuję za uwagę!!! Życzę wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Z poważaniem, Dyrektor GGPI

0 / 0

Jestem Dyrektorem w firmie i tak się składa że nie interesuje mnie i całą firmę czarnym pijar tylko robimy swoje na tym rynku. Na dzień dzisiejszy oddajemy dla naszych Partnerów poza natychmiastowym rozpoczęciem współpracy także wiele niesamowitych i nietuzinkowych możliwości. Robimy to wszystko dla Partnerów co konkurencja tylko mówi że robi. I w przeciwieństwie do innych My żle na temat konkurencje nie mówimy. Na dzień dzisiejszy mamy przygotowaną najkorzystniejszą ofertę dla wszystkich Partnerów i Klientów. Co najważniejsze mamy całkowicie bezpłatne szkolenia. Każdy Partner na wstępie tuż po podpisaniu umowy zaczyna współpracę, zaczyna zarabiać pieniądze. Wypłąty są stałe w trybie miesięcznym, zaś dla wszystkich początkowych współpracowników i wszystkich naszych Partnerów wypłacamy zaliczki. i tu UWAGA!!!!! zaliczki wypłacane są tygodniowo w kwocie od 500 do 1000 złotych. Każdy Partner na początku sprzedaje produkty bankowe - konta, produkty ubezpieczeniowe - OFE i produkty prawne - profesjonalną pomoc odszkodowawczą w wypadkach i innych zdarzeniach losowych. Każdy Partner naszej firmy otrzymuj zasób wiedzy na szkoleniu, ponadto otrzymuje nieodpłatne materiały i pomoc kadry zarządzającej - ich bezpośrednich opiekunów. Każdy Partner otrzymuje numer telefonu służbowego i U W A G A !!!! R E W E L A C J A - stałe zaliczki za sprzedaż OFE!!! Z A L I C Z K I P Ł A T N E W S Y S T E M I E T Y G O D N I O W Y M Z A K A Ż D Ą Z A W A R T Ą U M O W Ę O F E !!!! Firma aktywnym Partnerom oddaje do dyspozycji auto służbowe i szansę rozwoju zawodowego na stanowiskch managerskich. Ponadto organizowane są dwudniowe seminaria szkoleniowe - B E Z P Ł A T N E - na których Partnerzy przechodzą szkolenia, kursy i zdobywają licencje Agenta Ubezpieczeniowego z wpisem w RAU. A oferta firmy jest bardzo bogata produktowo. Firma współpracuje z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i Emerytalnymi, Bankami i Kancelariami Prawnymi w Polsce i Europie a teraz rozpoczeliśmy wwspółpracę z kancelariami w USA i Turcji. Prowizje są bardzo wysokie zaś warunki jasne przejrzyste i określone według odpowiednich zasad. Także jeżeli ktoś mówi że coś jest nie tak to tylko i wyłącznie ubolewa bądź zjada go zazdrość. Dla niewiernych zapraszamy na spotkanie, konferencję bądź szkolenia - moje słowa można w bardzo prosty jasny i czytelny sposób sprawdzić i zweryfikować! Ponadto od samego początku firma nadaje każdemu Partnerowi jego dożywotnie IP. Partner otrzymuje dostęp do najprawdopodobniej najlepszego systemu obsługi sprzedaży na rynku i tam na bieżąco widzi wszystko, całą swoją produkcję, wszystkich Klientów, swoją pracę, rozliczenia, ewentualne wymagane korekty - jednym słowem wszystko. Z A L I C Z K I W Y P Ł A C A N E T Y G O D N I O W O - B E Z P Ł A T N E S Z K O L E N I A - B A R D Z O B O G A T A O F E R T A P R O D U K T O W A To tylko niewielka część tego co zyskuje Partner. T Y G O D N I Ó W K I i wiele innych. Także myślę że wyjaśniłem Tobie jak i wszystkim innym zainteresowanym. Reszta można poznać w firmie, na rozmowie, w naszym głównym oddziale w Gdyni czy także Gorzowie, Elblągu, Warszawie, Olsztynie czy Tarnowie. A niedługo we Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie, Katowicach, Poznaniu i Toruniu. Kolejnym razem przemyśl zanim coś powiesz i napiszesz czarny pijar i pamiętaj czarny pijar jest surowo karany. Także zapraszam Cię do nas i przestań płakać że Tobie idzie słabo a nie mniej pretensji że My i ludzie u Nas naprawdę FAJNIE i bardzo dobrze ZARABIAJĄ bo to i tak nie zmieni naszej renomy, pozycji i prestiżu na rynku. Pełna informacja o współpracy u managerów, dyrektorów, których mamy kilkuset w całej Polsce. Informacje można uzyskać także w Centrali naszej firmy bądź bezpośrednio u głównego Dyrektora. Dziękuję za uwagę!!! Życzę wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Z poważaniem, Dyrektor GGPI

0 / 0

Jestem Dyrektorem w firmie i tak się składa że nie interesuje mnie i całą firmę czarnym pijar tylko robimy swoje na tym rynku. Na dzień dzisiejszy oddajemy dla naszych Partnerów poza natychmiastowym rozpoczęciem współpracy także wiele niesamowitych i nietuzinkowych możliwości. Robimy to wszystko dla Partnerów co konkurencja tylko mówi że robi. I w przeciwieństwie do innych My żle na temat konkurencje nie mówimy. Na dzień dzisiejszy mamy przygotowaną najkorzystniejszą ofertę dla wszystkich Partnerów i Klientów. Co najważniejsze mamy całkowicie bezpłatne szkolenia. Każdy Partner na wstępie tuż po podpisaniu umowy zaczyna współpracę, zaczyna zarabiać pieniądze. Wypłąty są stałe w trybie miesięcznym, zaś dla wszystkich początkowych współpracowników i wszystkich naszych Partnerów wypłacamy zaliczki. i tu UWAGA!!!!! zaliczki wypłacane są tygodniowo w kwocie od 500 do 1000 złotych. Każdy Partner na początku sprzedaje produkty bankowe - konta, produkty ubezpieczeniowe - OFE i produkty prawne - profesjonalną pomoc odszkodowawczą w wypadkach i innych zdarzeniach losowych. Każdy Partner naszej firmy otrzymuj zasób wiedzy na szkoleniu, ponadto otrzymuje nieodpłatne materiały i pomoc kadry zarządzającej - ich bezpośrednich opiekunów. Każdy Partner otrzymuje numer telefonu służbowego i U W A G A !!!! R E W E L A C J A - stałe zaliczki za sprzedaż OFE!!! Z A L I C Z K I P Ł A T N E W S Y S T E M I E T Y G O D N I O W Y M Z A K A Ż D Ą Z A W A R T Ą U M O W Ę O F E !!!! Firma aktywnym Partnerom oddaje do dyspozycji auto służbowe i szansę rozwoju zawodowego na stanowiskch managerskich. Ponadto organizowane są dwudniowe seminaria szkoleniowe - B E Z P Ł A T N E - na których Partnerzy przechodzą szkolenia, kursy i zdobywają licencje Agenta Ubezpieczeniowego z wpisem w RAU. A oferta firmy jest bardzo bogata produktowo. Firma współpracuje z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i Emerytalnymi, Bankami i Kancelariami Prawnymi w Polsce i Europie a teraz rozpoczeliśmy wwspółpracę z kancelariami w USA i Turcji. Prowizje są bardzo wysokie zaś warunki jasne przejrzyste i określone według odpowiednich zasad. Także jeżeli ktoś mówi że coś jest nie tak to tylko i wyłącznie ubolewa bądź zjada go zazdrość. Dla niewiernych zapraszamy na spotkanie, konferencję bądź szkolenia - moje słowa można w bardzo prosty jasny i czytelny sposób sprawdzić i zweryfikować! Ponadto od samego początku firma nadaje każdemu Partnerowi jego dożywotnie IP. Partner otrzymuje dostęp do najprawdopodobniej najlepszego systemu obsługi sprzedaży na rynku i tam na bieżąco widzi wszystko, całą swoją produkcję, wszystkich Klientów, swoją pracę, rozliczenia, ewentualne wymagane korekty - jednym słowem wszystko. Z A L I C Z K I W Y P Ł A C A N E T Y G O D N I O W O - B E Z P Ł A T N E S Z K O L E N I A - B A R D Z O B O G A T A O F E R T A P R O D U K T O W A To tylko niewielka część tego co zyskuje Partner. T Y G O D N I Ó W K I i wiele innych. Także myślę że wyjaśniłem Tobie jak i wszystkim innym zainteresowanym. Reszta można poznać w firmie, na rozmowie, w naszym głównym oddziale w Gdyni czy także Gorzowie, Elblągu, Warszawie, Olsztynie czy Tarnowie. A niedługo we Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie, Katowicach, Poznaniu i Toruniu. Kolejnym razem przemyśl zanim coś powiesz i napiszesz czarny pijar i pamiętaj czarny pijar jest surowo karany. Także zapraszam Cię do nas i przestań płakać że Tobie idzie słabo a nie mniej pretensji że My i ludzie u Nas naprawdę FAJNIE i bardzo dobrze ZARABIAJĄ bo to i tak nie zmieni naszej renomy, pozycji i prestiżu na rynku. Pełna informacja o współpracy u managerów, dyrektorów, których mamy kilkuset w całej Polsce. Informacje można uzyskać także w Centrali naszej firmy bądź bezpośrednio u głównego Dyrektora. Dziękuję za uwagę!!! Życzę wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Z poważaniem, Dyrektor GGPI

0 / 0

Hhhmmm.... dostalem umowe na plycie CD, dosc nowatorska metoda. Ale niestety jako student prawa mam pare zastrzezen. Nie mozna zadnemu pracownikowi robic potracen TO JEST WBREW KODEKSOM !!! dzwne ze inspekcja pracy tym sie nie zajela jeszcze. Pzestrzegam przed ta firma, bo te tabele prowizji sa nic nie warte, ze wzgledu na potracenia.

0 / 0

Jak to "co teraz robić z GB"? Dać sobie jak najszybciej spokój z tą niby firmą! Szkoda czasu i pieniędzy. Na każdym kroku trzeba ładować w TO pieniądze, ale widoków na godny zarobek NIE MA. Opowieści Klonowskiego o bajońskich zarobkach można między bajki włożyć!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
17 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
2 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...