Zna ktos agen.pracy Graser z Bydgoszczy?

Hmmm... A ja się dziwiłam dlaczego skoro pracuje w Holandii na pralni i nie jest źle, to tu tyle takich negatywnych opinii. Teraz już wiem, konkurencja.

0 / 0

agencja pracy, wejdź zobacz na rekrutacyjnarewolucja.pl, stron za wieloma ofertami, które mogą przykuć Twoją uwagę! warto zajrzeć, pracodawcy sami do Ciebie zadzwonią!

0 / 0

CO TY MYDLISZ OCZY TRAFILE TO MASZ PRACE KOLEDZE PRZEZ MIESI;AC SUKALI A TAK NAPRAWDE TO MIELI TO GDZIES RESZTE CO PISZA TO POTWIERDZAM

0 / 0

Witam co do firmy graser bylem w holandi i nieproponuje graser to jedna z najgorszych firm domki tragedia co do rozliczenia to samo mom do zaplatu1000 zl nie pakujcie sie do nich banda oszustow

0 / 0

Witam.<br /> <br /> Przez Agencje Graser wyjechalam 2gi.raz mies.temu.Za 1sza.raza bylam zadowolona,ale teraz to co zastalm zaszokowalo mnie i mojego chlopaka. Nie dos,ze malo godz.pracujacych, to jeszcze nie kompetyetni nadeci bufoni. NIe interesuja sie pracownikowami,. A jak maja cos zalatwic to tylko mowia,a nie roba, Zastraszaja pracownikow. A wiec pracowalam juz tu miesiac. Na poczatku bylo ciezko,ale sie wprawilam i szlo mi dobrze, Ale widocznie komus do gustu nie przypadlam . Bo to, ze zostalam zwolniona rzekomo za powolna prace, a tak naprawde to mial ktos cos do mnie,ale nie powiedzial wprost tylko poszedl gdzie trzeba. I przy okazji zwolnili odrazu tez mojego chlopaka bo przyjechalismy razem to stwierdzli, ze nie ma sensuu zeby siedzial tu sam. Paranoja jak nic. Nabywaja ludzi do pracy za gr.i ich wyrzucaja z dnai na dzien kiedy maja na to ochote. Kaucje potracaja takie, ze na zycie moze zabraknac. 10km.mielismy do pracy jezdzic rowerami i spowrotem. A jak zobaczylam po przyjezdzie pokoj to nie moglam uwierzyc w to co widze, mialam spac na cienkim materacyku bez poscieli na podlodze. A w pracy mialam taka zmianowa,ze az slabo sie robilo na jej widok, Zauwazylam tez, ze kto jej tylek lize to ma robote,a duzo jest takich tam co zrobia wszystko zeby robic nawet jak maja kogos zgnoic itd

0 / 0

Pozdrawiam na forum! Ostatnio odnalazlam portal internetowy, są dobre oferty również dla mieszkańców Bydgoszcz ahttp://bydgoszcz.localmart.pl/praca/ Polecam! powodzenia

0 / 0

I co pojechałeś ? I jak tam jest ?<br />

0 / 0

Zadzwonili do mnie że mam jechać w niedziele dopiero teraz wpadłem na to forum a podpisałem umowe nie wiem czy jechać czy nie, jak to jest tam teraz??

0 / 0

Czy naprawdę jest z tą firmą jak niektórzy piszą? Czy naprawdę lepiej się w to nie pchać? Mam zamiar nawiązać współpracę z nimi ale czytając te opinie to nie wiem! Z góry dzięki

0 / 0

witam. składała papiery 19marca w graserze i ciągle cisza . Jestem ciekawa czy w ogóle zadzwonia . ktoś też skladal papiery w ostatnim czasie?

0 / 0

Uwaga na Grasera <br /> <br /> Oszuści obiecują złote góry w Bydgoszczy a na miejscu okazuje się tragedia NIE POLECAM

0 / 0

witam. chce wyjecheś ale szczerze po wiem nie wiem z jakią agencją jest najbezpieczniej jechac z bydgoszczy. moze ktoś z was poleci coś?

0 / 0

złodzieje koordynatora możesz spotkać tylko jak umowę przywiezie i zaliczkę później to już ciężko

0 / 0

Witam zna ktoś może firme Work4life Polska?<br />

0 / 0

Graser to porażka!!!!!!!!!!Kiedyś było o wiele lepiej. Nigdy więcej !!!!Ludzie, którzy tam pracują to sama patologia.Uważajcie na (usunięte przez administratora) rąbie tyłek wszystkim na prawo i lewo, prowadzi podwójne życie w Polsce i za granica (usunięte przez administratora)!!!Uważąjcie co podpisujecie, co innego mówią w Bydgoszczy a co innego zastaje się na miejscu.

0 / 0

Graser?: Jeśli chodzi o pracę to zależy gdzie się trafi i ile godzin się robi. Można spokojnie 300 euro wyciągnąć, ale trzeba mieć odpowiedni wiek ;p... Graser płaci na czas, ale odcina kwoty od zarobku nie wiadomo za co. Jeśli pracujesz to nie ma podstaw żeby ktoś kasy nie dostał.<br /> <br /> Koordynatorzy to chyba jakaś pomyłka?... Nie idzie z nimi nic całatwić, a co drugi to większy cwaniak. Pomyłka totalna... <br /> <br /> Natomiast jeśli chodzi o mieszkanie i ludzi- to też zależy gdzie trafi się... Można trafić na mieszkanie gdzie są spoko ludzie a można trafić na mieszkanie np \&quot;na wspólnej\&quot; gdzie patologia goni patologie ;p. Tam jest najniższa warstwa społeczeństwa (albo margines)... (usunięte przez administratora)<br /> <br /> (usunięte przez administratora)&gt;<br /> Szkoda, że tacy ludzie za jakiś czas wrócą zrujnowoani kompletnie do PL i będzie trzeba ich utrzymywać z naszych podatów.... <br /> <br />

0 / 0

Dav - 2012-05-27 20:13:38Witam... Czytam czytam i oczom nie wierze... Ile to ludzie jadu wylali na ta firme. Ja siedze tu od dwoch miesiecy po stronie(usunięte przez administratora) pracujac na szklarni.Warunki domowe w zaleznosci od trafu ale nikt nikomu oalacow nie obiecywal. Jezeli idzie o kase to zawsze jest na czas i tez problemu z tym nie ma. Jezeli idzie o godziny to nie spadlem ponizej 35h (a to i tak malo)a przecietnie oscyluje to w granicach 45-50h z zalozeniem ze ws ystkie godz.pow 40placone sa 125% a soboty i swieta 150. Srednia wyplata przy 45-50h po odliczeniu wszystkich kosztow to.ok 300euro. Tak to wyglada z mojego pkt.widzenia i siedzenia. PozdrawiamRozumiem ze 300 euro to tygodniowo na czysto tak? jeszcze tylko pytanie w jakim miescie jestes i co robisz?

0 / 0

Witam... Czytam czytam i oczom nie wierze... Ile to ludzie jadu wylali na ta firme. Ja siedze tu od dwoch miesiecy po stronie arka pracujac na szklarni.Warunki domowe w zaleznosci od trafu ale nikt nikomu oalacow nie obiecywal. Jezeli idzie o kase to zawsze jest na czas i tez problemu z tym nie ma. Jezeli idzie o godziny to nie spadlem ponizej 35h (a to i tak malo)a przecietnie oscyluje to w granicach 45-50h z zalozeniem ze ws ystkie godz.pow 40placone sa 125% a soboty i swieta 150. Srednia wyplata przy 45-50h po odliczeniu wszystkich kosztow to.ok 300euro. Tak to wyglada z mojego pkt.widzenia i siedzenia. Pozdrawiam

0 / 0

Hallo, hallo! Czy naprawdę nikt nie może nic powiedzieć o tej firmie?

0 / 0

Witam,<br /> chciałam wyjechać przez tę firmę na wakacje do pracy , ale zastanawiam się czy warto? jaką rzeczywistość zastanę na miejscu? Napiszcie coś o tej firmie proszę <br /> Pozdrawiam <br /> K.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...