NL-JOBS holandia-opinie

ja pracowałem kilka lat i nie żałuję, firma godna polecenia

0 / 0

Witam . Mnie zwolnili dyscyplinarnie, jak myślicie wypłaca pieniądze za przepracowany okres ? ??? , iż osobiście mam mieszane uczucia do tej firmy ...

0 / 0

I jak tam jest?

0 / 0

Pracowałam w tamtym roku na pomidorach zastanawiam się czy nie pojechać i w tym roku. Przebiłam się przez parę agencji ale dopiero NL dał mi godziwe zakwaterowanie (możliwe ,że tak dobrze mi się trafiło), i co ważne wypłaty zawsze są na czas i nigdy nie było tak ,że kasa z nadgodzin mi się nie zgadzała. Z zakwaterowanie w każdej agencji waha się od 70-80 i to STANDARD taniej nie znajdziecie , chyba że na własną rękę. Ubezpieczenie jest obowiązkowe i zawsze wynosi 22 euro. Co do pracodawcy u którego robiłam (pomidory koktajlowe) to napiszę krótko BEZNADZIEJA!-Ludzi traktują jak szmaty a w sezonie letnim wymieniają jak rękawiczki. Sama agencja jest dobrze zorganizowana i zawsze byli mi pomocni , życzliwi jak miałam problem. Nie wiem może coś się zmieniło przez ten rok.

1 / 0

W takim razie w polsce sobie prace lepszą znajdź, na pewno będziesz szanowana lepiej , podyndasz sobie za trzech dostaniesz 1400zl na śmieciówce miesięcznie i ci pewnie spasuje.

0 / 0

Więcej opinii na temat agencji pracy w Holandii znajdziesz na: www.bpwh.pl Ranking Agencji pracy w Holandii www.bpwh.pl/nl-jobs/- Opinie na temat agencji AB Job Service Zapraszamy !

0 / 0

Jedzie ktoś na początku marca z NL jobs ja już byłam i teraz wracam tam z chłopakiem ;)

0 / 0

Nie poecam niestety było tu dobrzeale już nie jest

0 / 0

Nie polecam zlodzieje

0 / 0

Ludzie nie dajcie się omamić. Komentarze tego typu na bank piszą pracownicy biura. Bylem w nl 9 miesięcy. Nigdy nie paliłem trawki, nie pilem alkoholu nawet 1 piwka, a problem z koordynatorami byl przez caly czas. Najczęściej ze nieporządek na pokoju ale jak nie bylo czego się czepić to wymyślali zarzuty.na przykład ze cos z mieszkania zginelo albo ze cos zostalo zniszczone. Pisze z własnego doświadczenia i na dobra sprawę w dupie mam czy mi ktos uwierzy, ja juz jestem w Polszy

0 / 0

Kto wyjeżdza z początkiem lutego z NL jobs z Rzeszowa? Proszę o kontakt:brollyontheblink@gmail.com

0 / 0

Cześć, razem z narzeczonym pracowaliśmy w Holandii 7 miesięcy przez agencję NL JOBS. Nie polecamy tej agencji! W Polsce w biurach wszystko ładnie przedstawiają np. zgłosisz prawo jazdy - w Holandii (według biura w Polsce) dostajesz służbowe auto i "niby" masz za to wozić ludzi do pracy i dostawać pieniążki dodatkowe za to. To jest ŚCIEMA! Nie ma nic takiego. Wozisz ludzi za darmo! Jeśli chodzi o zakwaterowanie to też żenada.. wciskają ludzi gdzie popadnie, jedni trafiają lepiej , drudzy wiele gorzej a firma ma każdego w "poszanowaniu". Dzwoniąc do biura albo jest "zajęte" albo mówią, że zajmą się daną sprawą a tak naprawdę nic z tym nie robią. Krótko mówiąc KŁAMSTWO NA KŁAMSTWIE. Pisze to własnego doświadczenia i z doświadczenia wielu ludzi z którymi mieszkaliśmy na przysłowiowych "hotelach". Znajoma dzwoniąc do biura NLJOBS W Holandii , dokładnie do biura na Spanbroek usłyszała "Jest Pani teraz w Holandii, nie w Polsce, niech sobie Pani radzi" - to jest właśnie pomoc owych "rezydentów" i biura NLJOBS. Kompletna żenada... Dużo by tu jeszcze pisać na ten temat to tak po krótce przedstawiłam jak z grubsza to wygląda. NIE POLECAMY TEJ AGENCJI!!!

0 / 0

Mariusz co tam mordeczko słychać, dalej u rudego dymasz na zakken ? :D

0 / 0

witam coś mało ci zaproponowali albo źle napisane ,ja jade na pomidory 27 zobaczymy jak to będzie

0 / 0

Witam czy ktoś jedzie na magazyn na sortowanie pomidorów. Czytam wiele opinii negatywnych i zastanawiam się jak tam jest. Stawka zaproponowana to 8,76 EUR brutto. Proszę o informacje. Dziekuje z góry

0 / 0

jak ktoś też jedzie to piszcie na emaila agunia.71@o2.pl :)

0 / 0

hejka jadę z narzeczonym 6.08.2016 do Holandii z nl do pomidorów jak ktoś też jedzie to piszcie poznamy się .jak ktoś coś wie więcej o agencji nl i jak tam z pracą to piszcie tylko szczerze ..pozdrawiam .:)

0 / 0

Uważajcie na NL, potrafia upychac po 16 osob na jednym mieszkaniu po 3 osoby w pokoju. Opiekun mieszkan z Looije również potrafi napsuc krwi. Praca tam to nic przyjemnego. Pozdrawiam.

0 / 0

Hej jedzie ktos 21.05 ( ta sobota ) z Kielc lub okolic ?:)

0 / 0

Zależy gdzie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...