firma AB Job Service

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

czy ktos wie co to jest za firma ab z opola

0 / 0

to śię wogóle nie bierz najgorsze dziadostwo jakie moze byc pracujesz tylko tyle zeby opłacic im domek i ubezpieczenie jak nie masz swoich pieniedzy z polski to zdychasz z głodu

0 / 0

Nie polecam AB czesci Zeland kordynatorzy Jos i cwaniara Alicja to porazka!! kantuja ucinaja wyplaty ,nie ma ubezpieczenia!!wienc nie dajcie sie nabrac bo kart nigdy nie zobaczycie! bioro miesci sie w GOES porazka totalna kradna,kantuja, nawet szantarzuja !!!

0 / 0

Zbliza sie sezon na prace. Wiec ostrzegam was przed AB job. Nie zarobicie, bedziecie pracowac za 2 euro, traktowani jak najgorsze psy. Na miejscu jedna patologia i zlodziejstwo, brak kluczykow do szafek wszystko trzeba trzymac przy sobie bo kradna co popadnie. holendrzy to tez kombinatorzy wiec wy ru ch ają was na miejscu w porozumieniu z ab. ich przestawiciele naopowiadaja wam bajki i bede lagodzic sprawe byscie tylko robili za 2 euro. to jest kpina . dziwne ze nikt sie tym nie zajmie..

0 / 0

Marzena - jedziesz na sortowanie cebulek tulipanów?? Jeśli tak, to odezwij się.<br /> <br /> https://www.facebook.com/karolina.kaminska99964

0 / 0

Dzisiaj dostałam maila, że jest praca przez to biuro. Mam pytanie, czy jakaś dziewczyna wybiera się do któryś z tych prac? Musiałabym jechać sama, a fajnie by było gdyby była tam też jakaś dziewczyna, trochę bezpieczniej ;)

0 / 0

koloo - 2013-09-22 16:15:36Koordynatorzy to Polacy. A wiadomo Polak do Polaka za granicą największy wróg. Traktowali nas jak murzynów, przeklinali i obrażali. Jedno wielkie(usunięte przez administratora) i patologia !!!!!!!!40godzin tygodniowo???to jakaś paranoja!!!współczuję

0 / 0

Czytasz i widzisz jakie to dno!Ja bym nie jechała,obiecanki cacanki,a głupiemu radość!!!Jak można pracować za 3,5euro za godzinę i to jeszcze 4 godziny dziennie,nawet palcem bym nie ruszyła.Pytaj się znajomych gdzie jeżdżą,proś o numery,dzwoń i się dowiaduj,to jest najpewniejsza opcja.Pracujesz tylko na siebie i nie oddajesz swoich ciężko zarobionych pieniędzy jakimś leserom i wyzyskiwaczom.

0 / 0

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

mam propozycje wyjazdu do holandii do rozpakowywania czy pakowania chleba nie pamietam dokladnie. Ta praca jest latwiona przez oddzial Ab JOB w kaliszu i bardzo bym prosil jak ktos byl czy ta praca jest w miare oplacalna?

0 / 0

masz rację ja tu jestem z tego biura od lutego i dziękuje tu zarobić nie idzie tylko im za domek musisz zapłacić i ubezpieczenie a ciebie mają w(usunięte przez administratora) czy masz pracę czy nie koordynatorzy to najgorsze świnie masakra

0 / 0

Koordynatorzy to Polacy. A wiadomo Polak do Polaka za granicą największy wróg. Traktowali nas jak murzynów, przeklinali i obrażali. Jedno wielkie(usunięte przez administratora) i patologia !!!!!!!!

0 / 0

Byłam w Holandii przez AB z Wodzisławia Śląskiego w zyciu takiej porażki nie przeżyłam miałam mieć na rękę jakies 6 euro a wyszło 4,88. Brutto miałam 8,98, mieszkanie tygodniowo 74euro ,ubezpieczenie 19,95 tygodniowo, dziennie rano wstawałam o 3.30 i 140km na pole to nic ale jak przez 8 tygodni sofii nie wyrobili to się wściekłam i juz pani :) koordynator mnie nie zwodziła umówiła mnie osobiście do belastingu na wyrobienie numeru sofii co trwało 20 minut ale za to trafiła mi sie kolejna robota tez w (usunięte przez administratora) daleko ale bez możliwości zrobienia chocby 1 nadgodziny czyściutko 40 godzin tygodniowo to ile zarobiłam i jeszcze dzieciom do domu na utrzymanie i opłaty wysyłac co tydzień zarabiałam 195 euro a żyć tam też trzeba nigdy więcej tej firmy w biurze w Polsce gadają tak a na miejscu okazuje się całkiem co innego byłam tam od początku maja do końca lipca 2013 r.<br />

0 / 0

tam jest syf jak nie wiem, warunki jak do zwierzat jak najdalej od nich

0 / 0

wybieram sie na pomidory do Limburgii z AB Job z Lublina, wybiera sie ktos w najblizszym czasie? albo moze był ktos niedawno lub jest nadal i moze cos powiedziec na temat roboty tam?

0 / 0

Proszę o ostrożność z tą firmą AB Job Service - 2013-06-26 12:48:04Apel do osób oszukanych przez tą firmę AB Job Service z Kalisza. Wszelkie oszustwa dokonane w odziale kaliskim , proszę zgłaszać w redakcji miejscowych gazet . Myślę ,że to uchroni potencjalne ofiary tej firmy.Z tego co czytam to każde biuro ma opinie na poziomie piwnicy. A wielu moich znajomych pojechalo do pracy w holandii wlasnie poprzez takie biura i nie maja im nic do zarzucenia. Wydaje mi sie ze wiekszosc tych zlych opinii wystawianych jest poprzez niezadowolonych pracownikow ktorzy pojechali sobie do holandii bimbac i cpac niz pracowac. Pamietajcie. czlowiek ktory chce pracowac i zarabiac pieniadze nie ebdzie narzekal na burdel w kuchni bo jest na tyle ogarniety zeby samemu sobie zapewnic jakis porzadek. Z tego co slysze to wiekszosc &quot;polaczkow&quot; w NL to patalachy ktorzy nie potrafia sobie sami za przeproszeniem tylka podetrzec. Wbrew wszystkim opiniom te biura jednak nam pomagaja. Wiadomo duzo na nas zarabiaja.. ale chyba o to chodzi.. Kazdy chce miec cos dla siebie. NIe wszystkim odpowiadaja warunki mieszkaniowe albo praca w jakiej sie znalezli, z tym ze wiedzieli po co jada. jada pracowac a nie na wakacje. Dlaczego masa ludzi wyzywa biura od zlodzieji opierajac sie tylko na syfie w domu? TO NIE ZALEŻY OD BIURA TYLKO OD MIESZKAŃCÓW!. Jak se pościelisz tak sie wyśpisz. Mnie tez czeka pierwszy wyjazd do holandii. Mam wiele obaw ale chce sam sie przekonac jak tam jest. Przywyklem do ciezkiej pracy i warunkow mieszkalnych. Jade sam bez znajomych. Do ludzi ktorych nie znam ale chce pracowac, chce zarabiac pieniadze i tyle! Praca w delegacji w polsce tez jest okrutnie ciezka ale jedziemy do pracy a nie odpoczywac do cholery. chcecie pieniedzy to dajcie cos od siebie a nie tylko wymagajcie!

0 / 0

Hej! PRacuje w Holandii od 4 miesięcy i na własnej skórze się przekonałam co to znaczy praca za granicą..... prawda jest taka że praca na poczarku byla czesto gesto w kratke... ale nie przez cały czas! Tylko trzeba chcieć pracować a nie lecieć w ch...a :) Co tydzień przyjeżdzaja tacy co nawet sie nie rozpakują i jadą z powrotem a potem jest jeden wielki płacz i zgrzytanie zebami. Pozdrawiam ogarnietych

0 / 0

Apel do osób oszukanych przez tą firmę AB Job Service z Kalisza. Wszelkie oszustwa dokonane w odziale kaliskim , proszę zgłaszać w redakcji miejscowych gazet . Myślę ,że to uchroni potencjalne ofiary tej firmy.

0 / 0

mam propozycję wyjazdu z Ab z Kalisza na odchwaszczanie, był ktoś? Ktoś coś wie ? nie boję się ciężkiej pracy bo pochodzę ze wsi a moi rodzice mają dużą gospodarkę ale nie chce jechać na wczasy i siedzieć na domku ;/ (moje gg 42287090)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...