Czechy z Sk Expres - Ktoś był, lub jedzie?

jedzie ktoś 12go do Brna?ma pakowanie perfum?

0 / 0

A Ty jedziesz ?. Jak widać w opiniach są i zle zdania świadczące o tej firmie. Obecnie okres świąteczny sprawia że jest dużo pracy i pojawiają się nieuczciwe firmy. Proszę o prawdę na temat tej firmy. Z góry dzięki

0 / 0

Ja byłem w Koprivnicach w Brose. Kasa na czas, hotel ujdzie,obiady25koron czyli 4zl, internet za free, zarobki 2500zl na lini produkcyjnej, na logistyce 2700zl +premia od majstra, nadgodziny, dodatki świąteczne, 13 i 14 pensja, do polskiego Cieszyna 50km, dojazd do pracy i z pracy autokarem za free

0 / 0

dokładnie sk express to oszusci ściągną wszystko z wypłaty co maja zostawiając bez grosza w Czechach , sam wracałem 350 km na piechotę

0 / 0

ta jestem ciekawy 350 km na piechotę ktoś tu koloryzuje jak nie wiem co

0 / 0

Szanowny Panie, znajduje się Pan na forum Sk Expres. Reklamowanie innych agencji na tym forum nie powinno mieć miejsca. Skontaktowałem się już z wymienioną agencją w tej sprawie. Mam nadzieję, że szybko zostanie załatwiona. Pozdrawiam

0 / 0

Zapraszamy na Facebooka,,, Palama Job Sro

0 / 0

Tak mamy możliwości w trzech miejscach,,,

0 / 0

A macie więcej możliwości?Chodzi mi o to czy można sobie wybrać prace np. z dwóch,trzech...

0 / 0

Zapraszam do temat forum ,,PRACA CZECHY,,podany jest email,zachęcam do kontaktu,spotkanie ?jak najbardziej,kwestia domówienia terminu i miejsca.

0 / 0

Jesteśmy zainteresowani 4 kolegów,35-44 lata,,możemy liczyć na spotkanie?jesteśmy w Czechach

0 / 0

Pod email skontaktuje się odpowiednia osoba,udzieli wszelkich informacji.

0 / 0

Grand - 2017-08-22 17:33:39Mamy prace w Czechach,sprawdzona.Zapraszamy,,,Grupa 10 osóbCzy to praca również dla kobiet?proszę o więcej info; moni-kol@o2.pl

0 / 0

Mamy prace w Czechach,sprawdzona.Zapraszamy,,,Grupa 10 osób

0 / 0

Zbieraja ile moga a pozniej was sprzedadza jak krowy haha

0 / 0

To juz roboty w Polsce nie ma zeby jezdzic do zulerskiej slowacji gdzie slowacy dawno spierdolili !

0 / 0

I co Megi pojechałaś?

0 / 0

Czy jedzie ktos do pracy do Czech - Liberec lub chcialby jechac? Mam oferte pracy ale wolalabym jechac z kims bo to razniej :) Praca jest z zakwaterowaniem posrednik nie pobiera oplat. Prosze o kontakt na maila m3gi@o2.pl

0 / 0

Czy w tych hotelach pracowniczych w Czechach jest dostęp do internetu (wi-fi)

0 / 0

wszystko ok praca w denso liberec lajtowa kasa ok przelew juz jest

0 / 0

mi niedali do dzisiaj nic ku,,wa przegiecie na swieta zostane bez grosza

0 / 0

do dis nie moge doczekac sie pieniedzy co tam w tym biurze jakas cyganka z fusow wrozy kto i kiedy dostanie wyplate czy profesjonalisci to sie nadaje do sadu pracy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
wczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...