SPARGEL & BEEREN BAUMANN

zależy gdzie i przy czym pracuje

0 / 0

Mam znajomą, która jeździ do baumana co roku, mówi że za miesiąc przywiozła 1900 euro, ściemnia czy tak może być

0 / 0

Zmiany są ale na gorsze, jak co roku

0 / 0

co masz na myśli..do czego chcesz zmianę porównać

0 / 0

Jak w tym roku z praca, jest ok czy coś się zmieniło?

0 / 0

Jak w tym roku z praca, jest ok czy coś się zmieniło?

0 / 0

witam. oferuję transport na miejsce. zabieram z pod domu. województwa: podkarpackie, małopolskie, opolskie, śląskie. od 7 do 8 osób. koszt 200zł od osoby. tel 607948603

0 / 0

u baumana wszyscy dorobili się równo, ale sraczki od picia tej ohydnej wody z kranu! ja nie wiem co oni mają w tych wodociągach, chyba te wszystkie pestycydy spływają z tych truskawek bo one też bez smaku

0 / 0

Taka dobra firma że trzeba do Rumunii jeździć ludzi namawiać żeby do pracy przyjechali.Nie rozśmieszaj mnie.Włazisz Baumanowi w d**ę bez mydła...

0 / 0

Bauman to jedną z najlepszych firm co wy narzekacie.jest powiedzenie baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

0 / 0

Lila .....mniej emocji ty nie kumasz co mam na mysli ...Tobie tylko bat W GŁOWIE @!!!!.tak jak byś miała coś na sumieniu...PS. bata to ja lubie wkładać .......bardzo się zawsze smuce jak wyciągam

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

i ty twierdzisz że jesteś normalny? pochlastać się można z waszego kurewskiego zachowania. faceta mam na stałe a ty chyba nie możesz żadnego na dłużej zatrzymać skoro cięgle inny bat w dupie masz....

0 / 0

LILA!!.........co oczy nie widzą sercu nie zal...a moze masz problem z integracją ..brak ci faceta czy co......NA TO SWIAT NASTAŁ ŻEBY SIĘ CHLASTAŁ,

0 / 0

no powodzenia powodzenia. im mniej wiesz tym lepiej śpisz tyczy się chyba mężów dziewczyn z hali :D

0 / 0

Tomasz.. zawrocili...i spora częsc pozniej żałowała ...a co do pracy jesteś pierwszy raz //..niestety.. FRYCOWE TRZEBA PŁACIĆ ..---TAK JAK W WOJSKU -------MŁODY MA ZAWSZE PRZE....NE!!!!!.jesteś dłużej lepsza robota W pierwszym roku miałem też zjechać po tygodniu ..NIE ZJECHAŁEM...dziś nie załuje..dobra rada JAK WCHODZISZ MIĘDZY WRONY -MUSISZ KRAKAC TAK JAK ONE!!!!!!!!Aa praca przy zbiorach czy na obsłudze transporcie czy tez hali nie jest LEKKA przychodzi sezon i trzeba zapieprzać po kilkanascie godzin na dobe ....SEZONOWKA....jest takie powiedzenie....... MNIEJ WIESZ LEPIEJ ŚPISZ!!!!!!!!!!powodzenia!

0 / 0

najgorsze jest to że jakbyś dobrze nie pracował u nich to zawsze lepszy będzie ten który należy co rodziny kierowników czy Pań z biura... ten z rodziny może leżeć z piwkiem a i tak mu nic nie powiedzą... a ty obcy obrócisz się raz za siebie i już opieprz dostaniesz... Pozdrowienia dla ewy która widzi ludzi przy pracy nie wychodząc z biura...

0 / 0

każdy każdego: 5 euro za godzinę ciężkiej pracy to czysty wyzysk. polacy potrafią innym nawet chleb zapieprzyć. oszukiwanie na godzinach przez jakieś akordogodziny ładowanie znajomych na lekkie roboty a obcy najgorsze dostają w tym roku nawet rodzina pań w biura popieprzyła robotę jak przyjechali i zobaczyli to wrócili się do domu... jeszcze będziecie błagać ludzi żeby przyjechali....

0 / 0

każdy każdego: 5 euro za godzinę ciężkiej pracy to czysty wyzysk. polacy potrafią innym nawet chleb zapieprzyć. oszukiwanie na godzinach przez jakieś akordogodziny ładowanie znajomych na lekkie roboty a obcy najgorsze dostają w tym roku nawet rodzina pań w biura popieprzyła robotę jak przyjechali i zobaczyli to wrócili się do domu... jeszcze będziecie błagać ludzi żeby przyjechali....

0 / 0

..ZŁODZIEJSTWO co masz na myśli kto kogo okrada

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
21 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...