Intensywny kurs kadrowo-płacowy

Witam serdecznie, Zapraszamy do zapisów. Na stronie pojawiły się już dostępne terminy szkoleń w NOWYM ROKU 2014 . ZAPRASZAMY Gowork.pl

0 / 0

Witam Na termin 31.01 są jeszcze wolne miejsca więc zachęcamy do zapisów. Pozdrawiam GoWork.pl

0 / 0

interesuje mnie kurs w Wawie w tygodniu popoludniami - po pracy ? Czy na 31 stycznia są jeszcze wolne miejsca? do kiedy trwają zapisy ?

0 / 0

Witam serdecznie, aktualny termin szkolenia kadrowo-płacowego w Krakowie tryb dzienny to : od 2012-10-08 do 2012-10-26 Zespół Gowork.pl

0 / 0

Czy ktoś się wybiera na ten kurs w Krakowie od 24 września 2012, system dzienny??

0 / 0

Witam serdecznie, Zachęcamy do zapisu. Na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa oferta szkoleń kadrowo-płacowych organizowanych w trybie dziennym . Opcje kursu 120 h oraz 60 h. Strona do rejestracji www.gowork.pl Zespół GoWork.pl

0 / 0

Zajęcia w Warszawie odbywają się na ul. Żurawiej 47. Zachęcamy do zapisu. Zespół Gowork.pl

0 / 0

oj Kojko widac ze sie nie czyta umów. W regulaminie jest wyraznie napisane ile kurs ma godzin i jakie są to godziny :) na przyszłosc radzę czytac co sie podpisuje :)

0 / 0

Witam serdecznie, Informujemy Państwa, iż kurs kadrowo-płacowy liczy 120 h lekcyjnych. Godzina lekcyjna to 45 min . Jeśli {Państwo biorą pod uwagę godziny zegarowe bez przerw wychodzi pełnych 90 h zegarowych Zespól Gowork.pl

0 / 0

I co?????? nikt z GoWork nie ma zamiaru odpowiedzieć za co zapłaciłam? Oczywiście pochwalę kurs naprawdę na wysokim poziomie - POLECAM. Ale... w umowie, w ofercie jest 120h - a po otrzymaniu planu zajęć - wychodzi 90h. Ja proszę o sprostowanie oferty i niewprowadzanie kursantów w błąd. To jet niesprawiedliwe [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Pytanie do GoWork odnośnie liczby godzin kursu KP2 weekendowy. Niby ma być 120 godzin? Harmonogram wygląda tak: zjazdy są co tydzień, w sumie 15 dni po 6 godzin (na zmianę od 8.00 do 14.15, lub od 14.20 do 20.35). 15 dni po 6 godzin daje w sumie 90 godzin. Moje pytanie: GDZIE SIĘ PODZIAŁO POZOSTAŁE 30 GODZIN ZAJĘĆ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

0 / 0

Witam serdecznie, Na najbliższy termin we Wrocławiu 03.10.10 nie ma już wolnych miejsc. Kurs cieszy się dużym zainteresowaniem i dlatego też wyznaczyliśmy kolejny termin. Zapraszamy do rejestracji . Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam, mam pytanie czy są jeszcze wolne miejsca na kurs KP2 we Wrocławiu od 03.10? Bardzo proszę o odpowiedź.

0 / 0

Witam serdecznie, Zeby móc uczestniczyć w kursie kadrowo-płacowym nie musi Pan znać programów kadrowych( zasady poruszania się po programach bedą omawiane na zajeciach) . Jesli zaś chodzi o obsługę komputera muszą miec Państwo ogólną orientację . Zespół GoWork

0 / 0

Chciałam zapytać czy jeśli zapiszę się na kurs kadry i płace to muszę mieć jakieś pojęcie o programach komputerowych czy najpierw iść na kurs komputerowy jeśli tak to kiedy będzie.

0 / 0

Witam serdecznie, organizujemy kursy weekndowe . Zajecia odbywają sie co tydzien , ale sa i takie terminy, gdzie zjazdy odbywają sie co 2 tygodnie. Zespół GoWork.pl

0 / 0

Mam pytanie odnośnie kursów weekendowych, tzn. czy zjazdy odbywaja się co każdy kolejny weekend, czy co 2 tygodnie??

0 / 0

Witam serdecznie, Zajecia odbywają sie od 8.00- do 14.15 oraz od 14.20 do 20.35 Grafik jest ustalany odgórnie i raz Panstwo przychodzą na godziny ranne raz na popołudniowe.

0 / 0

Witam, co oznacza badz: zajęcia odbywają sie w soboty i niedziele w godz 8:00- 16:20 badz 8:00-14.15 badz 14.20- 20.15?

0 / 0

Witam, co oznacza badz: zajęcia odbywają sie w soboty i niedziele w godz 8:00- 16:20 badz 8:00-14.15 badz 14.20- 20.15?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...