zbiór truskawek

Ja bardzo bym chciala ,tylko nie wiem jak to zalatwic ,agencja polska odpada ,mieszkam na stale w Anglii,jeśli ktoś coś bedzie wiedzial prosze o kontakt nr tel. +447922262221

0 / 0

Agaaaa bylam na farmie u Bruce 2 albo trzy razy ,kiedy byla jeszcze Kinga ,a jak teraz zalatwic sobie wyjazd na farme??? do kogo udezyc???

0 / 0

jest moze ktos kto moze pomoc w znalezieniu pracy za granica? prosze o kontakt asia.duchnowska@o2.pl

0 / 0

Jedzie ktoś z Was na Bruce Farm w najbliższym czasie?

0 / 0

Jedzie ktoś z Was na Bruce Farm w najbliższym czasie?

0 / 0

Możecie podać jakiś namiar na kogoś kto pomoże załatwić tam pracę

0 / 0

adelina menagerem o ladne jaja jak ja bylem to byla tylko zwykla vajzorka w polu miala te rozne chumory ale raczej byla wporzadku,tez uwazam ze spoko jest na tej farmie jedna z lepszych.

0 / 0

ja bylam w 2013 roku, kingi juz nie ma, za kinge jest slowaczka JULIA-zakrecona pozytywnie :) idzie z nia wszytsko zalatwic :) menagerem jest Adelina ostra ale da sie wytrzyamac , jak sie chce zarobic to mozna dupe kasy mozna przywiesc, ja pojechalam 26 liipca wrocilam 28 wrzesnia i 13 ttys/zl przywiozlam

0 / 0

hej ja tam bylem ale w 2007 roku pracuje tam jeszcze Kinga i Krzysiek kierowca busa, managerem jest dalej James?

0 / 0

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

świete słowa, pojedzie taki &quot;dziad&quot; pierwszy raz za granice, robic mu sie nie chce i od razu mówi ze farma do niczego. a na Bruce jest super, fakt ze ciezko ale jak chcesz to spinasz dup... i zarobisz kupe kasy

0 / 0

jak lubisz dawac sie dymac w dupsko angolom albo innym polakom to sam sobie jedz , pewnie dlatego ze nic innego nie potrafisz buraku cwikłowy

0 / 0

Witam<br /> jeśli mogę to proszę Cie o kontakt na gg 7275941 lub email piechu30@interia.pl gdyż chciałbym wyjechać do pracy w tym roku i mam kilka pytań<br /> Z góry dzięki :)<br /> Pozdro

0 / 0

Pracowałem na Bruce Farm w 2009 r i od siebie mogę powiedziec tylko tyle że jesli sie tam wybieracie to najlepiej jechac w czerwcu badz tez najpozniej na poczatku lipca.<br /> <br /> Truskawek jest wtedy najwiecej i norma nie jest duzym problemem jesli chce sie pracowac bo truskawki po prostu są i mozna zbierac nawet ponad norme<br /> Nie warto sie tam pchac pod koniec lipca badz już w sierpniu <br /> <br /> W szczególności nie warto tez jechać przez posrednika bo bedziecie musieli zaplacic im za darmo 200 funtow <br /> <br /> ja zaplacilem im łącznie w 2009 r 305 funtów <br /> <br /> 100 - autobus -( tak naprawde samolotem mozna przyleciec duzo taniej)<br /> 200- tlumaczenia itd -(nie ma żadnych tłumaczen umowe podpisujesz na miejscu, sciema i wyciaganie od ciebie pieniedzy)<br /> <br /> agencja ktora tam rekrutuje jest jest(usunięte przez administratora)jest to filia innego angielskiego posrednika fruitful ltd<br /> <br /> najlepiej zglaszać sie tam do pracy przez stronke farmy (usunięte przez administratora)<br /> badz tez pisac do osoby ktora zajmuje sie zakwaterowaniem wczesniej byla to polka kaska ale z tego co wiem to zrezygnowala z pracy tam <br /> <br /> dodatkowe od siebie moge powiedziec ze to ciężka praca, ale jesli ktos sie tego nie obawia to da rade i zarobi <br /> <br /> moje rady sugestie sa bardzo dobre i radze z nich skorzystać bo wiecej kasy zostanie dla was i nie bedzie z was posrednik zdzierał, bo pozniej przyjdzie na farme bardzo madry pan z agencji i powie ze &quot;pieniadze sa na krzakach i trzeba sie po nie tylko schylić&quot; <br /> <br /> schylajcie sie po nie ale pozniej wkladajcie do swojej kieszeni a nie do kieszeni agencji <br /> <br /> (usunięte przez administratora) - lepiej leciec 2.5h w samolocie za 300 -450zl niz za 500- 580zl autobusem 30 godzin <br /> <br /> pozdrawiam

0 / 0

Czy farma u Bruce&#039;a dalej funkcjonuje ? ktoś się orientuje może co nieco?

0 / 0

Metin it konfident!!!

0 / 0

truskawki jak poziomki........... pozdro dla Metina hehe

0 / 0

truskawki jak poziomki........... pozdro dla Metina hehe

0 / 0

nie dajcie sie nabrać to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewiem ze nikt się tą sprawą do tej pory nie zajmie. ludzie nie wyjerzdzajcie .szkoda pieniedzy bo bedziecie miec jeszcze wieksze długi

0 / 0

nie dajcie sie nabrać to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewiem ze nikt się tą sprawą do tej pory nie zajmie. ludzie nie wyjerzdzajcie .szkoda pieniedzy bo bedziecie miec jeszcze wieksze długi

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...