kto zna firmę PRO-FORCE

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Hej, mam mozliwosc wyjechac tam w kolejnym sezonie - mozesz cos wiecej opisac na temat tej sytuacji? ty tez zbierales pomidory? powiem szczerze ze lepiej sprawdzic przed wyjazdem

0 / 0

Czy ktoś szuka sezonowej pracy nad morzem? Zapraszam na bloga na wpis, o tym jak rzuciłam wszystko i kelnerowałam nad Bałtykiem :) "Tych wspomnień i przeżyć nikt Wam nie zabierze, a to jest najcenniejsza pamiątka, jaką stamtąd przywieziecie!" http://dowyprobowania.blogspot.com/2015/05/sezonowa-praca-nad-morzem-czesc-i.html

0 / 0

Witam, szukam jednej chetnej kobiety do wyjazdu do UK, mieszkam tutaj juz 3 lata z kolega. preferowany wiek do 30 lat. Mozemy zagwarantowac udany start. Zainteresowane prosze o kontakt na agatastasiak121@gmail.com

0 / 0

Witam , jestem wstepnie zapisana na wyjazd 2 sierpnia do zbierania truskawek jednak po przeczytaniu tego tematu mam warpliwosci co do zetelnisci firmy i oplacalnosci wyjazdu , bylam na spotkaniu w tarnowie gdzie obiecywali nam gdziwe warunki jednak jak ktos to slusznie ujol w ktoryms z postow to co mowia to 100 razy przekolorowane

0 / 0

czy wybiera sie ktos moze do pracy w pakowalni owocow od zaraz? zastanawiamy sie z chlopakiem nad wyjazdem..prosze o dopowiedz gg 271590 badz tu.

0 / 0

czy ktos wybiera sie na zbiory do stafford dearnsdale farm?

0 / 0

cześć, czy są już jakieś rekrutacje w polsce na sezon 20014?

0 / 0

Hej do mnie dzwoniła Monika z Pro Force. I mogłam wyjechać już w niedziele tylko że dała mi znać w poniedziałek ( i jak tu załatwić przewoźnika bo trzeba samemu, pieniądze na wyjazd i jak ogarnąć całą resztę) odmówiłam ale napisałam jej sms że nie dam rady ale mam nadzieje że na zbiory będę mogła przyjechać. Po czym odpisała mi Ok. Jak chciałam do niej zadzwonić to też mówi że nie ma takiego numeru. Ale potem mi napisała sms z tego numeru więc nie wiem czemu nie można się dodzwonić. :):) Pozdrawiam.

0 / 0

na pomidory to pewnie na biała wyspe.jest ciezko ale da sie przyzwyczaic,tylko ze ja tam pracowałem ze wrzesniu jak juz nie bylo takich upalów i norma byla chyba 150-200kg pomidorów na godzine, no i kretyn team lider jakis mlody gówniarz,co miał mleko pod nosem

0 / 0

pytanie czy ktoś się załapał na pomidory wyjazd podobno w marcu taką dostałem wiadomość od p. karoliny, w tym roku podobno wszystkie wyjazdy opóźnione mam czekać na konkretny termin tymczasem na maile nie odp. tel. też milczy a dziś słyszę w słuchawce niema takiego numeru czyżby firma już się zwineła , ale ogłoszenia dalej są i terminy spotkań w sochaczewie 18.03. ktoś coś wie?

0 / 0

No niestety nie jest łatwo ... :/

0 / 0

Bylam pracownikiem pro- force i ostrzegam to wykończalnia i oszusci

0 / 0

NIE

0 / 0

Najbardziej rozsądna decyzja, pochwalam. Szkoda czasu, jak pojedziecie to zostawia was na lodzie.

0 / 0

byłam na farmie makins od lipca do konca września. napiszę obiektywną opinię o farmie, warunkach pracy itp. Zacznę od początku. Rekrutowała nas firma agrifresh, jednak na farmie podpisywaliśmy dokumenty proforcu, na payslipach tez byl proforce. WARUNKI MIESZKALNE są tak jak wspominają na rozmowach rekrutacyjjnych ciężkie. na farmie są karawany 6 lub 4osobowe, jedne są schludniejsze inne mniej, w czasie jak tam bylam dowiezli z 10 nowych ładnych karawanów. za karawan płaci sie 34f. sa one podlaczone do wezla sanitarnego, nie interesuja was oplaty za prad, wode, jedynie butla gazowa, ktora kosztuje 60f ale waży 47kg. pierwsza butla jest za darmo- nam (karawan 6osobowy)wystarczyła na 3 miesiące. w krawanie jest lodówka, co prawda niewielka ale jest. Spokojnie można gotować. ze sobą trzeba zabrac jakieś garczki, sztucce, oczywiscie talerze,czajnik elektryczny, jakiś piecyk, coś żeby można bylo sie podgrzać jak jest zimno. można tez kupic w miasteczku za ok 10-15f. OPŁATY WSTĘPNE jeśli tak mozna to nazwać. jest to dpozyt a karawan aż 100f ale pobrane z wypłaty w dwóch ratach.Depozyt jest zwracany na ostatnim payslipie. my płacilismy dodatkowo 60f za jakies idiotyczne niby ubezppieczenie i za ubraanie przeciw deszczowe (dość długi płaszcz i spodnie). DOKUMENTY INS,KONTO farma sama załatwia sprawy zwiazane z insurance number (odpowiednik polskiego hmm... NIPu), załatwia też karty dzięki którym można wyciągać pieniążki. niestety nie jest to typowe konto bankowe a jedynie karty. PŁACA płaca bywała różna w zależności od godz. w tym roku nadgodziny były na prawie każdym payslipie (nie bylo na 3). normalne godz placone byly po ponad 6f a nadgodziny po 9. w trakcie sezonu w czasie nadgodzin obcinało sie albo wyrywało pędy, przekładało kwiatki, no i nierzadko pikowało. bywały dni że pracowało się od 4rano do 19. w międzyczasie byla godzinna przerwa na karawan. Zarobki były różne. najczęściej payslip miał ok 250f, ale zdarzały się poniżej 200f a 2razy udało mi sie dostać ponad 300f. kwoty podaje juz na czysto po odjęciu oplaty za karawan. Payslipy były w czwartek a w piątek były pieniążki na konciee. WARUNKI PRACY na pole jest blisko, idzie się pieszo. praca jest ciężka, bolą plecy, ramiona, stopy odniosę się do tych przerw. Zazwyczaj co 3h była przerwa półgodzinna. na wózku faktycznie nie możnabylo nic miec poza skrzynkami, a za butelki, telefony, ubrania bywaly worningi. podobno możnabylo mieć małą buteleczke w kieszeni.ale nie bylo problemu żeby wyjsc z tunelu i się napić. nikt za to nie karał. NORMY bywały różne od 5-3 skrzynek na h, czyli około 22-13 kg na h. Faktem jest ze coo 3 h sprawdzano skaner, czyli to kto nie ma normy. jak komuś brakowało naprawde dużo to szedl na karawan, ale jesli brakowalo 2skrzynki zostawalo sie na polu. nierzadko kazali nadgonić normę. ZDROWIE bol kregołupa, ramion, stóp to na początku norma. gorsze jest to że pękają palcce wzdłóż linii papilarnych, pod paznokciami... ból ogromny, zwlaszcza ze caly czas dostają sie tam kwasy i ciala obce. ATMOSFERA na farme przyjezdzaja polacy,slowacy,bulgarzy,rumuni,litwini,łotysze,węgrzy więc mieszanka jest. Atmosfera w zalezności w której jest sie grupie. (usunięte przez administratora) manaager (usunięte przez administratora) w zaleznosci od humoru, raz byl do zniesienia a czasem... Uwazam że troche za bardzo patrzy na ludzi z góry, no i cały czass powtarza- jak sie wam nie podoba to jedzcie do domku, albo żże on nie bedzie nam placil 6f za taka prace. zdarzylo sie ze z raz nas pochwalił ;) Atmosfera na początku jest tragiczna. jest się dosłownie gnębionym, jak sie nie złamiesz to przetrwasz i dasz rade. Trzeba pokornie słuchac i starac sie robić jak oni chcą. pyskowaanie nie ma sensu, bo jedynie sie podpada a jak to sie powtarza to out. będąc obserwatorem zauważyłam, że grupy szybsze mialy chyba wiekszy luz odnnosnie rabishu. jak sie rozmawialo z ludzmi to brdzo narzekali ze ganiają za raabish, wywalaja za pomijanie go na karawan. nie we wszystkich grupach tk bylo. jedni chyba byli nastawieni na szybki piking a inni na sprzątanie po tamtych rabishu. być może się mylę ale takie możnaby odnieść wrażenie. WORNINGI!!! czyli ostrzeżenia. możnabylo je dostac za wszystko, nawet za pierdołe. Za -norme -czyszzenie rajek, czyli pozzostawiona na krzakach 1 lub 2 klasa -za przeklinanie -za jakość w skrzynkach -za rzeczy niedozwolone na wozku -za odnoszenie sie do innych pracowników -za wolną prace. oficjalnie dostajesz 3 i wylatujesz. nieoficjlnie bywa różnie. Podsumowując- miesięcznie da rade odłożyć 4000 zł. Warto pojechać i się sprawdzić, ale nie nastawiać się, że będzie dobrze.

0 / 0

Witam czy ktoś się wybiera na Nickle Farm w Chartham 16.10.Oferują pracę w pakowalni,ciekawa jestem czy ktos jedzie z Poznania...

0 / 0

bo już jest komplet osób i rekrutacja na jabłka jest zamknięta tak mi dzisiaj napisali

0 / 0

ja dzwoniłam do firmy agri-fresh mieli mi wysłac na e-mail ale nie wysłali na te jabłka i nie wiem czy wogóle sie opłaca przez ta firme i czy to (usunięte przez administratora)

0 / 0

cześć czy ktoś sie wybiera na jabłka 21.09

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...