SZUKAM PRACY W HOLANDII

witam , zalatwie prace w holandii dla kobiet przy pieczarkach, duzo godzin, pisac na nr gg 12175394 lub meil isco13@wp.pl

0 / 0

Przedmówcy radzę sięgnąć do słownika języka polskiego i netykiety. Dlaczego obrażasz ludzi, którzy szukają pracy? To jest forum, a wątek rozpoczął się od konkretnego pytania. Ja ze swojej strony podaję namiar na stronę z ogłoszeniami o pracy w NL - http://www.pracaholandia.com/, proponuję szukać po filtrach / wg branży.

0 / 0

LUDZIE!!!!TU SIE NIE SZUKA PRACY!!! TU SIE WYPOWIADA NA TEMAT AGENCJI PRACY W TYM WYPADKU VDB! SZUKAM PRACY? PILNIE SZUKAM PRACY? PROSZE O KONTAKT? CO ZA ŚMIECI TU WYPISUJECIE? ŻYGAĆ SIE CHCE JAK SIE TO CZYTA, GŁOWA BOLI, CZŁOWIEK CHCE SIE CZEGOŚ DOWIEDZIEC A TU SAME SZUKAM PRACY! IDIOCI! OGARNIJCIE SIE! PRZESTAŃCIE WYPISYWAĆ BZDETY! LITOŚCI! NIC DZIWNEGO ŻE NAMI GARDZĄ ZA GRANICĄ PRZEZ TAKICH JAK WSZYSCY KTÓRZY NIBY POKOŃCZYLI SZKOŁY A NIE WIEDZĄ CO ZNACZY WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT!

0 / 0

Witam jesli ktos jest zaintresowany do wspolnego wyjazdu do pracy zagranice z okolic Bielska Białej kontakt bobinio33@interia.pl

0 / 0

dziewczyna ktora chcialaby jechac ze mna podkarpacie / a / vip.onet.pl

0 / 0

Witajcie mam kilka namiarów sprawdzonych na pracę w niemczech bez żadnych pośredników w zamian prosiłabym o namiary na holandię

0 / 0

violinka - 2013-05-22 12:47:02Czesc, wlasnie do mnie napisali ze mam dac odpowiedz kiedy moge jechac do pracy w Holandii na ogrod. Boje sie jak diabli bo nikogo nie znam.Ja się jeszcze trochę wstrzymałam, bo właśnie dopiero w połowie czerwca mogę wyjechać. A kiedy im wysłałaś CV?

0 / 0

Czesc, wlasnie do mnie napisali ze mam dac odpowiedz kiedy moge jechac do pracy w Holandii na ogrod. Boje sie jak diabli bo nikogo nie znam.

0 / 0

ahaa:) To fajnie, dzięki

0 / 0

nie wiem nie gadalam z nimi tak konkretnie , oni od razu dzwonia jak wyslesz cv wiec , poprostu jak mozesz nawet jutro jechac to wysylaj i oni ci wszystko pewnie powiedza, gdzie masz sie zglosisc na spotkanie i czy w ogole musisz gdzies jechac czy wszystko zalatwicie przez tel, czy email :)

0 / 0

Paki - 2013-05-13 23:17:19z tego co mi wysłali to wyjazdy były od kwietnia, ale mysle ze jakbym teraz wyslala cv to w ciagu dwóch dni sie odzywaja i dzwonią , mozesz spróbować http://ampcenter.pl/oferty-pracy?start=13 na to wysyłałam :) jak mi nie wyjdzie z tymi truskawkami , to sprobuje z AMP , lepszego wyjscia nie widze :/Ja chyba się zdecyduje na to AMP, a potem trzeba się u nich w biurze zgłosić ? nie wyst. email,tak ?

0 / 0

z tego co mi wysłali to wyjazdy były od kwietnia, ale mysle ze jakbym teraz wyslala cv to w ciagu dwóch dni sie odzywaja i dzwonią , mozesz spróbować http://ampcenter.pl/oferty-pracy?start=13 na to wysyłałam :) jak mi nie wyjdzie z tymi truskawkami , to sprobuje z AMP , lepszego wyjscia nie widze :/

0 / 0

Paki - 2013-05-13 22:56:57tak jadę sama, nic mnie w Polsce nie trzyma już..., wiec nie widze tu perspektyw, a jeśli chodzi o to AMP to nawet mnie nie pytali co umiem jakie mam doswiadczenie ( w ogrodnictwie , zglaszalam sie do pracy przy kwiatkach doniczkowych) tylko kiedy bym chciala wyjechac.... wiec, też mnie to troszkę zdziwilo. A ty wysylalas na coś ? dzwonili do Ciebie?Miałam zamiar ostatnio, jednak po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opini moje plany legły w gruzach. W sumie to myślałam o axidusie lub euro work bo takie w Katowicach znalazłam, bo teoretycznie to nie wyjeżdżałam nigdy z pośr. pracy więc szczegółów dot. procesu rekrutacji nie znam. a w tym AMP w ogrodnictwie to mniej więcej od kiedy jest wyjazd?

0 / 0

tak jadę sama, nic mnie w Polsce nie trzyma już..., wiec nie widze tu perspektyw, a jeśli chodzi o to AMP to nawet mnie nie pytali co umiem jakie mam doswiadczenie ( w ogrodnictwie , zglaszalam sie do pracy przy kwiatkach doniczkowych) tylko kiedy bym chciala wyjechac.... wiec, też mnie to troszkę zdziwilo. A ty wysylalas na coś ? dzwonili do Ciebie?

0 / 0

nie tylko o Holandie, ale wszystkich posredników jakich znalazlam to kieruja ludzi do Holandii... aktualnie to czekam bo zlozylam tez na truskawki do Niemiec. Ale tez dzwonili do mnie z AMP, ale bylam przed matura wtedy, a oni chceli zebym jechala juz w tamtym momencie i powiedzieli ze jak bede w pełni dostepna to dopiero mam sie do nich zglosic.

0 / 0

Paki - 2013-05-13 22:26:08Jeżeli sie gdzies dostane to na pewno zarezykuje i wyjade, myslalam o VDB i AMP CENTER . A tylko Holandie bierzesz pod uwagę? a składałaś już gdzieś aplikację?

0 / 0

Jeżeli sie gdzies dostane to na pewno zarezykuje i wyjade, myslalam o VDB i AMP CENTER .

0 / 0

Paki - 2013-05-13 19:08:37Również szukam i chyba zadna nie jest tak naprawde godna polecenia ;/Ja także jestem w trakcie poszukiwań, jednak im więcej szukam tym coraz to różniejsze opinie wynajduje na temat różnych agencji i już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Zaryzykować? ...hmmm

0 / 0

Również szukam i chyba zadna nie jest tak naprawde godna polecenia ;/

0 / 0

ja też jestem zainteresowana pracą w Holandii znacie jakieś dobre firmy??:)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
21 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...