czy ktos jedzie lub był na pracy sezonowej w Danii??

siema.mam zamiar wyjechać do dani w celu szukania pracy.i szukam kogoś do wspólnego wyjazdu. jetem z małopolski. szukam pracy w rolnictwie,przy drzewkach albo na produkcji,nie na budowie. osoby zainteresowane wyjazdem pisać na gg 44786886

0 / 0

Witam czy ktoś miał zalatwianą pracę przez Jarosława Tymczyka do Danii dokładnie do Svogerslev Hovedgade, Roskilde, Dania. Jeśli tak to proszę o jakieś informację

0 / 0

uwaga na prace w horve!!!!!sam szef peter nie ma zielonego pojecia co sie dzieje na plantacjach,umowy lewe banda zlodzieji ale to tylko dlatego ze zadza polacy,szykuje sie zbiorowy pozew,nawet rumuni uciekli to o czyms swiadczy.

0 / 0

Witam Poszukuje pracy w Danii od zaraz najlepiej zbiory rolnictwo jezeli ktos wie to prosze o kontakt tel (usunięte przez administratora)

0 / 0

mic - 2011-01-31 13:18:42jedzie ktos ze slaska w sezonie do Dani na zbiory?Też planuję wyjazd z tego polskiego guana i tak się składa,że też jestem ze Śląska.Pisz na kamcio@mail.ru pozdro.

0 / 0

jedzie ktos ze slaska w sezonie do Dani na zbiory?

0 / 0

Witam wszystkich poszukujących pracy ja wraz z moim kolegą jedziemy własnym samochodem do Danii w kwietniu ofert pracy szukamy nadal jak nic nie znajdziemy pewnie pojedziemy w ciemno jak masz doświadczenie w pracy w Danii możemy cię zabrać (usunięte przez administratora)

0 / 0

ja rowniez jestem zainteresowany gg 4725757

0 / 0

anonim - 2009-07-12 17:28:08ida - 2009-06-18 00:48:29hej, ja chce jechać do Danii w ciemno, czekam z seasonalwork ale się nie odezwali:( szukam ekipy, dzwońcie 793 792 409jesli nadal szukasz ekipy to ja w to wchodzejesli szukacie ekipy to my jestemy chetni ja z chlopakiem swoim moj nr gg 864067

0 / 0

ja z chlopakiem tez w to wchodze moj nr gg 864067

0 / 0

czesc ja wraz z chlopakiem chcielibysmy jechac do Dani szukamy osob chetnych zeby razem cos zorganizowac!!! teraz jestesmy w angli i jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dlatego chcemy zmienic kraj moj nr gg 864067 pozdrawiam

0 / 0

To forum jest chyba po to, żeby wymieniac sie informacjami i zdobytym doswiadczeniem uczestnikow,Nie rozumiem dlaczego z cynicznym impulsem reagujesz na powyzsze pytanie... nastepnym razem pohamuj wlasne emocje niezyczliwy autorze postu.Kiedys i ty możesz szukac pomocy !!!

0 / 0

To forum jest chyba po to, żeby wymieniac sie informacjami i zdobytym doswiadczeniem uczestnikow,Nie rozumiem dlaczego z cynicznym impulsem reagujesz na powyzsze pytanie... nastepnym razem pohamuj wlasne emocje niezyczliwy autorze postu.Kiedys i ty możesz szukac pomocy !!!

0 / 0

A google masz?

0 / 0

czy ktos zna firme JSC HR Concept Poznań, czy ktos pracował za posrednictwem tej firmy w Danii ? pomozcie potrzebuje szybkiej odp. na gg: 436821.

0 / 0

a da się jechać do Dani nie przez Niemcy?No chyba,że przez Szwecję,Norwegię...hehe

0 / 0

zabiore 3-osoby z gdańska przez Niemcy do Danii samochodem nr kontaktoy(usunięte przez administratora)

0 / 0

Mam na imie Jacek, mam 24 lata i jestem z kuj-pom. Od dluzszego czasu juz szukam pracy na terenie Danii i jak dotad nic nie znalazlem. Gdyby ktos sie wybieral i szukal towarzysza drogi to chetnie bym sie zabral.<br /> Pozdrawiam <br /> Jacek

0 / 0

Chcę się zabrać do Dani 28.08. A może wiesz - ile trzeba zapłacić za przewóz samochodu promem?

0 / 0

Witam.<br /> Czy przy zbiorze jabłek dam sobie radę jako dziewczyna czy musiałabym nosić pełne skrzynki, a z tym wątpię czy podołam.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...