Firma Promatur z Krakowa

witam pracowalem tam ok 3 lat temu nie bylo problemow z kasa.bardziej z ludzmi klamia krece klody pod nogi podkladaja nowym.uwazajcie babka i tak wiezy ze masakra sami w robocie sie najebia a ty zapierdalasz a oni laury zbieraja

0 / 0

Chyba tą firmą trzeba zainteresować telewizję jak ludzi kłamią i nie płacą ,gdzie zaległe wypłaty za listopad i grudzień a ci naiwni napychają im kieszenie -biedni ludzie.

0 / 0

wjazd na chate zlodziejom zrobic

0 / 0

Gdzie wyplata z grudnia , jest koniec stycznia zero kasy, złodzieje nauczyli się wypłacac z 1,5 miesięcnym opuznieniem , to się robi chore , trzeba zrobic tak jak pracownicy w Holandi zainteresować ,media ,niech się dowiedzą gdzie te wypłaty i odsetki za spóznione wyplaty

0 / 0

Chlopie, moze masz racje , to wszystko jest chore , kupa frajerów, która nabija kase, cekawy jestem kiedy wypłay za grudzeńnapewno w marcu, trzeba znów zadzwonić do Tosau do Francji ,PROMA_INSTAL to firma zakłamana.

0 / 0

ja dostalem 700euro za listopad a gdzie reszta napewno juz nie bedzie

0 / 0

Ponoc zaplacili za listopad , a z grudnia gdzie ,a tak na marginesie to pani prezes to wiele nie ma nic do powiedzenia , ma bardzo skromne udzialy w proma- instal , ten prezesik co w oczy nie patrzy, bo kłamca jest ,ma ją w ręku .poprostu moim zdaniem pracownik to dla nich szmata,proma-instal tak się nie postępuje ,panie prezesie , niech pan jedzie do Francji i przepracuje pare dni , i zobaczy pan co to praca może wtedy doceni pan pracowników , to przecież oni nabijają wam kase , prosze wziąść panią prezes z KRAKOWA ,promatur

0 / 0

ale urzad skarbowy i zus niemaja nic do tego tylko sad pracy na placu szczepanskim 5 ale tam terz trwa to okolo miesiaca

0 / 0

Jutro wybieram sie do urzędu skarbowego i do ZUS skończyło si ę, nie zależy mi na niczym ,i ocywiscie wysyłam rachunki ,

0 / 0

wszystko super tylko pod tym nr zglasza sie poczta i nikt nie odbiera a gruba lampucera z wnuczusiem na feriach w gorach a o wyplatach za listopad i grudzien mozna zapomniec i styczniowych tez nie bedzie naiwniaki ktorzy wyjechali maja 400zl polskich na umowach i tyle dostana glupie chlopy sa sami sobie winni zal tylko ich kobiet i dzieci ze maja takich glupich mezow i ojcow ktorzy nafciarze wierza niedlugo wyladuja pod mostem

0 / 0

związku z brakiem wynagrodzenia za miesiąc listopad,i grudzien , prosze wszystkich , pracownikow pracujacych w Francji ,lub ich rodziny o przesłanie wszystkich niezapłaconych zaległośći do Firmy PROMA_INSTAL Tarnowskie Góry lub Promatur ,bo niewierzcie ze niebyło przelewów z Francji , irma Tolsau siedziba wTulusie przesłała pieniądze ,troche angielskiego a można dowiedieć sie wszystkiego, nr do Francji 33 820326000 , Prezes z proma -instal i prezes promatur to złodzieje.

0 / 0

Nie pieniędzy, i nie będzie .

0 / 0

Witam ,widze że już każdemu puszczają nerwy,jeżeli to prawda co piszece ,to jestesmy uziemieni ,telefony wylaczyli a pani prezes doszla do wniosku ze trzeba spirr...ać ,potem pujdze do psychiatry , i wyrobi sobiezielone papiery, po ch..j wyjeżdżali po nowym roku ,trza bylo czekac na wyplaty , i wtedy jechac ,teraz siedzcie i placzcie , od czego macie tych wielkich kierownikow .

0 / 0

dla mnie to jedno wielkie oszustwo z ta zachrypnieta tlusta baba toona kase kradnie a wiecznie mowi ze niema splaca komornikow i teraz tez pewno ukradla posplacala dlugi w swieta miala uczte jak u krola za nasza kase ozarla sie i ma wszystko gdzies a teraz na feryjki jedzie parszywe babsko zlodziejstwo jedno trzydziesci z tym p.....ym prezesikiem i coreczka r....ic jej bioro niech sie caly jubilat dowie jaka to oszustka

0 / 0

ale co to kogo obchodzi ze dzieci niemaja ojcow i co jesc szefostwo jurto na wczasy wyjezdza i ma wszystko gdzies a kaky jak nie bylo tak niema glupie chlopy dalej pracuja i nabijaja tej z....cy kase a ona sie cieszy zrobic protest dokad kasy niebedzie caly etamp powinien zrobic protest

0 / 0

A tarnowskie Gory proma- instal , patologia, prezes falszywy w oczy nie popatrzy , a biuro same ochryple [usunięte przez moderatora].

0 / 0

Widze ,ze niekturym puszczaja nerwy ,ale to bardziej rodziny,albo zony wcale sie nie dziwie ,jezeli sie dzwonii obiecuja ze kasa bedzie a niema to krew czlowieka zalewa, 2 miesiace spoznienia .Zaklamane dziady ,piszcie ludzie po wszystkich stronach ,wystawmy im taka opinie ,zeby cala polska sie dowiedziala co to za firma ,oszusci i zlodzieje , zero uczciwosci , nas to nie obchodzi ze francuzi nie przyslali ,firma ma sie znimi dogadac,najlepiej jezeli pracownicy sie zbuntuja i nie pujda do pracy , bo to najlepsza forma protestu,

0 / 0

rup - 2013-01-10 00:31:05chlopy maja jaja lecz ta oszustka to jaja sobie robi wie ze kasy nie bedzie a zwodzi wszystkich znow robotnikow powysylala kase obiecala zaplacic a tu ani za listopad ani za grudzien wyplat ja nie bylo tak niema zaslania sie urzedami francuskimi a to jej winna oszukiwala caly czas to ja kontroluja urzedy i dlatego kasy niema jak by sie przyznala do swoich machloj sprawa byla by zakonczona i kasa by byla oszustow trzeba tepic i gladzicsluszna racje masz trzeba sie wziasc za nia ale pracownicy sobie winni kasy nie dostali ale dalej grzezna w jej oszustwach i wyjezdzaja bierz cie sie za nia bo ona was wykonczy

0 / 0

chlopy maja jaja lecz ta oszustka to jaja sobie robi wie ze kasy nie bedzie a zwodzi wszystkich znow robotnikow powysylala kase obiecala zaplacic a tu ani za listopad ani za grudzien wyplat ja nie bylo tak niema zaslania sie urzedami francuskimi a to jej winna oszukiwala caly czas to ja kontroluja urzedy i dlatego kasy niema jak by sie przyznala do swoich machloj sprawa byla by zakonczona i kasa by byla oszustow trzeba tepic i gladzic

0 / 0

Chłopy jak oni kasę oddadzom to chyba gruba z tym pedziem prezesem musieliby zmysly postradać. we Francji mają upadłość i sąd na głowie i komorników, robili przekręty tak że może i tam do pierdla trafia. spójrzta na frncuska strone promatur grenoble molodij to tam wszystko jasne

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...