Zarobki ? ile zarabiacie netto?

niki - 2016-11-27 13:33:32marketingowiec, 5 lat doświadczenia, 2.5k netto na etacie + ok. 2-3k z działalności gosp. szału nie ma.Toruń

0 / 0

marketingowiec, 5 lat doświadczenia, 2.5k netto na etacie + ok. 2-3k z działalności gosp. szału nie ma.

0 / 0

Przedstawiciel-magazynier branża metalowa praca od 10 do 14 godzin dziennie + sobota 5godz.2900zł netto, na umowie najniższa kraj.Kraków

0 / 0

Secret - 2013-09-16 01:59:17Ekspert w banku - obsługa klienta- z bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi 5000tys brutto - 3547 netto, tel,laptop, prywatna opieka medycznaKRAKÓW

0 / 0

Ekspert w banku - obsługa klienta- z bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi 5000tys brutto - 3547 netto, tel,laptop, prywatna opieka medyczna

0 / 0

pat's - 2010-02-10 12:35:47zgadzam się....jak ktoś uważa że 1500zł netto na miesiąc to fajna pensja, to ja już nie wiem jak Ci ludzie dają radę żyć!! może nie przesadzajmy że nie warto isć za mniej niż 10000zł do pracy, ale żeby chociaż te 2000zł/miesiąc mieć...Powiedział co wiedział- wielki cwaniak. Jak się ma rodzinę na utrzymaniu i pracuje w tym kraju, to człowiek cieszy się jak w ogóle ma jakąś pracę. Nie warto pracować za grosze? to co - mam kraść? A może żebrać?

0 / 0

Powiedział co wiedział- wielki cwaniak. Jak się ma rodzinę na utrzymaniu i pracuje w tym kraju, to człowiek cieszy się jak w ogóle ma jakąś pracę. Nie warto pracować za grosze? to co - mam kraść? A może żebrać?

0 / 0

udostępniam swoją prace mojego serwisu z zarobkami po uzupełnieniu ankiety można zobaczyć porównanie swoich zarobków z średnimi w każdej branży, województwie itd. http://ilezarabia.cba.pl

0 / 0

kierownikbudowy - 2012-03-04 11:45:386 tys netto , stolicaIzrael?

0 / 0

Pracownik produkcji hamulców do BMW. 2200-2500 netto.

0 / 0

Chcesz ponieść swoje zarobki? Wejdź i się zarejestruj na: http://www.ermail.pl/klik/VXZfa2QD

0 / 0

architekt z uprawnieniami / 26 lat / kopenhaga / 19 700 netto

0 / 0

Dyrektor handlowy w firmie z branży budownictwo/inżynieria/elektroniczne systemy budynkowe 7000netto + premie.

0 / 0

anonim - 2011-10-23 18:02:28Technolog /obróbka skrawaniem/, trochę ponad rok doświadczenia; studiowałem MiB na AGH. Po podwyżce zarabiałem ~2500netto. A teraz mały OT. Obecnie szukam pracy (nie pracuję). To, że nie pracuję, jest wykorzystywane przez potencjalnych pracodawców na maxa. Ostatnio miałem rozmowę telefoniczną. Padły tylko dwa pytania. To drugie tyczyło się terminu rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwszym pytaniem było zaś: ile chcę zarabiać. Podałem przedział zarobków z poprzedniej pracy. Po upewnieniu się, że aktualnie nie pracuję, potencjalny pracodawca zaproponował mi 2600 BRUTTO + premia (nie wiadomo na ile pewna). Po okresie próbnym 3000brutto=>~2150netto (kwota, od jakiej zaczynałem). Sami jednak wiecie, jak to jest z takimi obiecywankami o podwyżce. Mój problem, że mieszkam tu, gdzie mieszkam. Ofert pracy na tym stanowisku w okolicy jak na lekarstwo + dwie uczelnie techniczne z Krakowa. Szukam pracy już w sąsiednich województwach. Zmiana miejsca zamieszkania => nowe koszy. Na rozmowach nie schodzę poniżej 2000netto (jeszcze). Byłem na 4 rozmowach (z 2 zrezygnowałem, bo usłyszałem zarobki) i pewnie gdybym powiedział 1500 netto, to by mnie wzięli. A tak szukam dalej. Jak tu coś odłożyć, że o założeniu rodziny nie wspomnę. Błędne koło. Kto będzie pracował za 50 lat na emerytury, jak się nic nie zmieni? Już teraz mamy nadprodukcję absolwentów uczelni technicznych (w kraju, gdzie głównie się montuje, a nie obmyśla własne rozwiązania techniczne) - a tu jeszcze ściąga się młodych na jakieś kierunki zamawiane, bo zabraknie inżynierów w kraju za ileś tam lat. Szkoda, że nie dodają, iż faktycznie może zabraknąć inżynierów, ale tych pracujących za miskę ryżu dziennie. Jak tak dalej pójdzie (ilość, a nie jakość kształcenia), to inżynier pracujący za minimalną krajową stanie się normą.jj

0 / 0

IT help desk z językiem obcym ( angielski + inny ) 3500 netto + nadgodziny i noce kolo 4500 netto, krakow

0 / 0

19 500 brutto/msc+laptop+kom+ubezp.medyczne, kierownik, 5 lat doswiadczenia W-wa, praca etatowa 40h/tyg

0 / 0

spec ds. sprzedaży 3 lata doświadczenia 3500 brutto podstawy plus 10% prowizji

0 / 0

Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie odnośnie zarobków. Interesuje mnie jak wyglądają pobory inżyniera budowy w Warszawie \\\"świeżo po studiach\\\" i ewentualnie po jakim czasie można oczekiwać więcej, a jeśli można to też jakie to są sumy. Zastanawia mnie też fakt czy większość przedsiębiorstw w Warszawie zatrudnia inżynierów na umowę zlecenie czy też na umowę o prace. Jeśli ktoś mógłby udzielić odpowiedzi to bym był bardzo wdzięczny

0 / 0

od - 2.000 zł do + 20.000zł zależnie od miesiąca własna działalność - budowlanka

0 / 0

Dorywcza praca na weekendy i w tygodniu. Różnie godziny pracy. Od 5-8 na dzień. Stawka na godzinę nie przekracza 5 zł netto. Czy to na umowę, czy na czarno. Czyli w sumie w miesiącu od 300-500zł. Pozdrawia Lublin

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...