ktoś jedzie z interkadra do portugali?

Nie polecam tego wyjazdu szczerze,praca po 8h na akord w upale koszmarnym ,dojście samo do plantacji to do pokonania bagatela 2,5po czym biegiem powrót na campo na obiad i uwaga następne 2,5 do pokonania na magazyn który mieści się na plantacji aby tam odbębnić następne 6h jak nie więcej .Warunki sanitarne są koszmarne, zimna woda toalety brudne, odpływy zapchane mało tego do tego luxusu czeka ok 20 kobiet w jednym domku,właściwie to ja miałam "szczęście'' bo ta łazienkę obok domku posiadałam,domek obok nie posiadał tego komfortu .I płaca i warunki tam to jakaś jedna wielka pomyłka.Jeśli ktoś jest hardcorem niech jedzie ...dla normalnych ludzi zostaje trauma na cale życie.

0 / 0

Wybiera sie ktoś na borówkę do Portugali z Interkadry?Jak cos to moje gg 32365776

0 / 0

Wybiera sie ktoś na borówkę do Portugali z Interkadry 4.05.2011. jak coś to moje gg 32365776

0 / 0

no wlasnie chyba juz nie ma! dzis dzwonilam i jestem na liscie rezerwowej bo maja juz komplet. strasznie chcem wyjechac,ale teraz nie wiem czy da rade a podobno dobra agencja

0 / 0

w polsce tez nie ma kokosów... ja chętnie pojade w tym roku,byla znajoma mojej kumpeli, i podobno zadowolona wie ktos czy sa jeszcze wolne miejsca??

0 / 0

nie bierzcie wszystkiego do serca co tutaj się wypisuje,byłam w tamtym roku w Portugalii ,może kokosów nie było ale miło wspominam

0 / 0

piotrek - 2009-04-17 18:01:30to sie przekonacie tam na miejscu jakie cyrki sie dzieja za wszystko wam odbija kary bedziecie dostawac nawet nie bedziecie wiedzieli kiedy to jest poto zeby wyłudzic kase i wykorzystac ludzi nas polaków wy sie przekonacie puzniej ze mam racjena szczescie nie miales racji bo wyjazd byl zajebisty!!! slyszeliscie ze znowu jest wyjazd?? ktos jedzie ze starej brygady w tym roku???

0 / 0

on - 2010-03-17 13:30:01Moze ktos napisac kto byl.Jak to wygladalo.jest tu gdzieś na forum drugi bardziej rozwinięty temat o tej firmie, czytałem gdzieś dwa dni temu - poszukaj

0 / 0

Moze ktos napisac kto byl.Jak to wygladalo.

0 / 0

No to co nie było tak strasznie i nie panikujcie,nie takie rzeczy sie w zyciu przechodzi! troche adrenaliny skoki z dachu ale jest git, warto bylo zobaczyc ten kraj, bezplatne wakacje ja sie bawiłam dobrze.

0 / 0

a ja byłam na tym wyjeździe i jestem zadowolona i nie wypisujcie takich bredni!!! Żal mi Was!

0 / 0

(usunięte przez administratora) dziecko zapytaj mame o powybijane szyby i o noclegu na magazynach, może cię w końcu oswieci

0 / 0

jak to masakra? moja mama tam jest i jakos nie mówi o masakrze, bo siedzialbym juz w samolocie do niej.

0 / 0

jeśli chcecie coś więcej wiedzieć o interkadrze i wyjeździe do portugalii dajcie znać...masakra

0 / 0

anonim - 2009-04-18 00:20:12palant? sam jestes palant pewnie z interkadry...hahaha własnie bylam na tym spotkaniu, widac jestes bardziej naiwny ode mnie, w dodatku czytales umowe, i nic cie nie zaniepokoilo, tak? ok. To byla umowa z agencja, ale bedzie jeszcze umowa z pracodawca z portugalii i tego sie obawiam, przeczytamy ja dopiero na miejscu. ale [usunięte przez admina]ja nie mam nic do stracenia, a oni chyba tak:)tak sie sklada, ze umowa portugalska razem z tlumaczeniem byla do wgladu na miejscu, wiec nie sciemniaj ze byles na miejscu.i nie pisz ze"bylas na spotkaniu" bo jestes facetem, no chyba ze (usunięte przez administratora)

0 / 0

anonim - 2009-04-17 22:51:55tak? nie szokuje was nic? zupelnie nic? a wiecie, ze bedziemy podpisywac nowa umowe z pracodawca? a co w niej bedzie, to az sie boje pomyslec. Moga wpisac co tylko chca, a jak nam sie nie spodoba to kaza spadac na wlasny koszt do polski, no i jeszcze ta kara, kilka tys To(usunięte przez administratora)r/>ale umowa jest przetłumaczona na polski!!! co ty wogole wypisujesz...

0 / 0

tak? nie szokuje was nic? zupelnie nic? a wiecie, ze bedziemy podpisywac nowa umowe z pracodawca? a co w niej bedzie, to az sie boje pomyslec. Moga wpisac co tylko chca, a jak nam sie nie spodoba to kaza spadac na wlasny koszt do polski, no i jeszcze ta kara, kilka tys (usunięte przez administratora)

0 / 0

my tez jedziemy i jakos mnie nie szokuje ta umowa. normalne ze im wisi, przeciez to nie oni ci placą kasę i nie oni zatrudniaja

0 / 0

to sie przekonacie tam na miejscu jakie cyrki sie dzieja za wszystko wam odbija kary bedziecie dostawac nawet nie bedziecie wiedzieli kiedy to jest poto zeby wyłudzic kase i wykorzystac ludzi nas polaków wy sie przekonacie puzniej ze mam racje

0 / 0

ja tez juz zaplacilam i jade...teraz mozemy gdybac .jak bedziemy na miejscu to sie okaze jakie to zarobimy kokosy i w jakich warunakch bedziemy.......jade z krakowa.niech mi ktos napisze ze jedzie juz na stowe sama jestem przerazona no ale coz moze warto sprobowac.kaska11382192

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...