Co sądzicie o jagodach w Portugalii z InterKadra?

racja i zgadzam sie z Toba jedna wieka porazka!!!!

0 / 0

syf syf i jeszcze raz syf!!! zarcie dla psow!!! nie ma po co jechac tam wiecej!!!! a francuzka dba tylko o swoja gruba(usunięte przez administratora) i nie interesuje sie nic polakami dla niej liczy sie tylko kilogram... nic poza tym. Nie ma po co tam juz jechac!!!! kasa zadna jeszcze trzeba bylo za to wstretne zarcie zaplacic!!! Interkadra wdepnela w wielkie(usunięte przez administratora). w tym roku. albo wiedzieil wszystko albo Ta francuzka ich tez zrobila w (usunięte przez administratora).

0 / 0

kogo ty pozdrawiasz dzięki tym ludziom nie chcę słyszeć o borówkach

0 / 0

BYŁAM W TAMTYM ROKU NIC SZCZEGÓLNEGO LECZ W JADĘ W TYM ROKU WSPANIAŁE WAKACJE POZDRAWIAM (usunięte przez administratora)

0 / 0

Ja sie wybieram tylko sama juz nie wiem czego sie spodziewac, Jedzie ktos z Krakowa?

0 / 0

chciałabym lecz nikt jeszcze nic nie wie z kim i za ile jeżeli ktoś wie to niech da znać

0 / 0

CZY W TYM ROKU KTOŚ WYBIERA SIĘ NA BORÓWKI Z INTERKADRĄ

0 / 0

Nazaretu??? hej moze Nazare\'!!!

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 10:56:19byłem dwa lata temu dużej kasy nie zarobicie lecz kto się starał i pracował zarobił lecz wspominam ten wyjazd jako wspaniałe wakacje mimo wielu konfliktów było wspaniale bardzo mile wspominam panów którzy bezinteresownie słuzyli pomocą szczególnie(usunięte przez administratora) pozdrawiam wszystkich nawet tych co skłócali całą grupę do zobaczenia w tym roku(usunięte przez administratora)

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-01 23:08:25Witam wieczorkiem pytacie o borówkę więc pisze byłam w tamtym roku w miejscowości Grandola warunki okropne zarobek marny i już nigdy bym nie pojechała pozdrawiam(usunięte przez administratora)taa.. tylko że chyba pomyliłaś miejscowości,w Grandoli nikt borówek nie zbierał :)

0 / 0

Witam wieczorkiem pytacie o borówkę więc pisze byłam w tamtym roku w miejscowości Grandola warunki okropne zarobek marny i już nigdy bym nie pojechała pozdrawiam Ewula

0 / 0

CIESZĘ SIE ZE KTOŚ MILE MNIE WSPOMINA W TYM ROKU JADĘ ZNOWU TAK JAK WSZYSCY PISZA KASY DUZEJ NIE ZAROBICIE JA Z WAGA PONAD SETKE ZAROBIŁEM OKOŁO 850 E ZA MIESIĄXC POZDRAWIAM DO ZOBACZENIA

0 / 0

byłem dwa lata temu dużej kasy nie zarobicie lecz kto się starał i pracował zarobił lecz wspominam ten wyjazd jako wspaniałe wakacje mimo wielu konfliktów było wspaniale bardzo mile wspominam panów którzy bezinteresownie słuzyli pomocą szczególnie grzesia pozdrawiam wszystkich nawet tych co skłócali całą grupę do zobaczenia w tym roku

0 / 0

byłam w portgalii 2 lata temu,kwota na magazynie 3,17 a na polu o,80,zeby zarobić trzeba zrywać ,warunki dla niektórych takie sobie ale da się wytrzymać,wielkiej kasy sie nie spodziewajcie ,jak macie jakieś pytanie to moje gg 12061900 ale jestem tylko późnym wieczorem,co do klimatu rzeczywiście można sie nieźle opalić :)

0 / 0

Cyrk na maxa. Faktycznie to czort zarobicie. Bo po pierwsze, 2 tygodnie temu byłem tirem w portugalii, kawałek objechałem. Susza jak się patrzy nawet jak na rejony w porównaniu z resztą półwyspu obfite w deszcz. Szwagierka się zapisała, ale popukałem jej w głowę, gdzie tu sens gdzie logika, jeżdżę po świecie słucham ludzi przy odbiorach towarów i wiem że w portugalii najmniej płącą w krajach unii, za nadgodziny też marne grosze. Nie wiem fakt mam robotę i czasami nawet ten tydzień siedzę w Polsce, ale nawet z braku pracy tam bym się nie pchał, może i fajny klimat i cud wakacje ale nie zarobisz ani nie odłożysz. Pozdrawiam

0 / 0

jest ktoś kto jedzie na 100 %? No i czy był ktoś na spotkaniu w Krakowie?

0 / 0

Był ktoś na spotkaniu w Krakowie?

0 / 0

w tamtym roku ktoś tu pisał, że było 3,17 a teraz w umowie jest 3,11

0 / 0

my - 2011-04-15 09:06:33witajcie! tu małżeństwo. My też dostaliśmy już umowy, ale martwi nas kwota zarobków. Obiecywali 6 euro a płacą 3. Co o tym sądzicie?jakie 6 euro obiecywali?... pierwsze słyszę, a też mam umowę mailem i nikt mi o 6 euro nie mówił, tylko coś 3 euro z kawałkiem za godzine na magazynie i o ile pamietam 0,80 euro za kilo borówki.

0 / 0

To się wróci z małym zarobkiem, trzeba wziąść pod uwagę pieniądze włożone w wyjazd, wyposażenie no i z sobą trzeba wziąść troche pieniędzy. Trzeba przemyśleć czy sie opłaci wyjazd na 2 miesiące.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
21 godzin temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...