czy ktos pracowal u Malinowskich?

Tydzień temu zgłosiłem sprawę w Policji w Przasnyszu ,pojechałem się przejechać tam ,gdyż chciałem sprawdzić adres Państwa Malinowskich ,czy wogóle na ul.Baranowickiej mieszkają okazało się ,że pod tym adresem znajduje się Stadion.

0 / 0

mam prośbę, czy ktos wie, w jakiej komebndzie policji sprawa jest prowadzona, bo nie chce zgłaszac u siebie bo i tak ja prześla wolałbym od razu w tej co prowadzą

0 / 0

czesc.macie jakis wiesci zpolicji bo ja niemam a siedze w Holandii

0 / 0

Chce pracowac za granica. Czego sie wystrzegac?<br /> Koniecznie sprawdzic pracodawce;zapytaj go,pod jakim numerem zarejestrowal dzialalnosc,obejrzyj jego strone internetowa,poznaj opinie innych pracownikow.Upewnij sie,czy wolne stanowisko pracy rzeczywiscie istnieje.Mozesz tez skorzystac z uslug urzedow pracy lub agaencji zatrudnienia (sprawdz,czymaja certyfikat na www.kraz.praca.gov.pl).Zapoznaj sietezpodstawowymi przepisami obowiazujacymi w danym kraju(www.eures.praca.gov.pl).Ewentualnie spory miedzy toba a pracodawca rostrzygnie bowiem sad w kraju pracodawcy.

0 / 0

Nie oszukujmy się to jest oszustwo i to na bardzo dużą skalę tylko jak ich dorwą (policja) to może odzyskamy kasę

0 / 0

zgłaszajcie na policje jako oszustwo im więcej osób tym poważniej jest traktowana sprawa ja już zgłosiłem w słupsku w komendzie na 3-maja

0 / 0

co teraz sie dopiero zorjentowałeś . witaj wśród frajerow.

0 / 0

Nie wplacajcie zadnej kasy to oszusci

0 / 0

a ty zaplaciles leszczu ??????

0 / 0

a zapłaciłeś za internet?

0 / 0

co sie stalo dlaczego wszystko zniklo?????????

0 / 0

ale koleś zamiótł... ktoś wogóle pytał ich przed wpłatą kasy o jakiś nip, regon? Mieli jakąś firmę? Może ktoś nagrał rozmowę?

0 / 0

JESTEŚMY ZE ŚLĄSKA JEST NAS TRZECH WSZYSCY ZAPŁACILIŚMY ...KTO JESZCZE JEST ZE ŚLĄSKA NA JAKI KOMISARJAT NAJLEPIEJ SIE UDAĆ..

0 / 0

http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/szczecin;sledztwo;dot;nielegalnego;werbunku;do;pracy;w;niemczech,6,0,277766.html Malinowscy...

0 / 0

A tu jest inne forum na ten sam temat: http://www.forum.oszukany.pl/viewtopic.php?t=1462, zbierają tam listę osób ogolonych na adres: poszkodowani1@op.pl Nic tylko łapy poucinać. Mam nadzieje, że gość wpadnie z chęcią zamknałbym się z nim w celi na 20min. <br />

0 / 0

Ale numer wykręcili... już miałem kasę w ręku i szedłem wpłacać jednak dobrze, że na to forum trafiłem. A dziś jechałem na rozmowe w sprawie pracy, pewna i w kraju, (usunięte przez administratora) mi uszczele pod głowicą po drodze i lipa z pracy bo niezdążyłem + 1000zł do tyłu. Już bym wolał, żeby malina mnie szarpnął, przynajmniej są jakieś szanse na odzysk jeszcze. Biednemu zawsze wiatr w oczy dmucha.

0 / 0

ja też wplaciłaqm pieniądze na nazwisko (usunięte przez administratora)br /&gt;<br /> chyba zgłoszę sprawę na komendzie w Wałbrzychu

0 / 0

załozyłem sprawe w komendzie na 3-maja jak chcesz pogadac to g.g 15956785

0 / 0

Gal anonim ja jestem z Dębnicy jest nas trzech też idziemy na policje w Słupsku tyle że my wpłacaliśmy na nazwisko [usunięte przez admina].

0 / 0

załozyłem sprawe w Słupsku wszystkie zgłoszenia o oszustwo i tak zostaną skierowane do komendy policji w Piastowie i tam będą prowadzone jako jedna sprawa(dotyczy tych co wpłacili kase na konto [usunięte przez admina])

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...