Firma Maglema workagency sp.z.o.o

witam wszystkich poszkodowanych przez firme maglema zapadł wyrok który mówi że nie śledztwo umorzono . czy wszystkim tak napisail i czy ktos bedzie się odwoływał

0 / 0

witam wszystkich poszkodowanych przez firme maglema zapadł wyrok który mówi że nie śledztwo umorzono . czy wszystkim tak napisail i czy ktos bedzie się odwoływał

0 / 0

szukam pracy w hiszpanii spawacz mig/mag ,elektroda

0 / 0

trudno określić,sam nie wiem do której,ale na zdrowy rozum przecież oni ze sobą współpracują to na pewno akta sobie przekażą,a sprawa dotyczy oszustwa oraz próby oszustwa przez podmiot o nazwie MAGLEMA,proszę się zgłaszać gdyż wydaje mi się że oni znów wstawiają do sieci ogłoszenia o pracy tym razem jednak "pobierają"niższe kwoty SZOK TOTALNY

0 / 0

Która prokuratura w Gdańsku prowadzi sprawę?, bo są trzy i nie wiem gdzie zgłaszać i da jakiej sprawy mają dołączyć.

0 / 0

Drodzy panowie proszę się określić gdzie mają się zgłaszać poszkodowani przez Maglema ,do Kielc na komendę czy do prokuratury w Gdańsku?????tej sprawy nie można zostawić bez echa,ale należy się sprecyzować,musimy konkretnie podejść do tematu.Pozdrawiam

0 / 0

Sprawę firmy magelma prowadzi prokuratura w Gdańsku

0 / 0

Zachecam wszystkich poszkodowanych do dzwonienia w tej sprawie na numer 606-797-212, jeśli zbierzemy się razem to coś załatwimy.!!!

0 / 0

też to słyszałam zbierają osoby które ta firma oszukała można dzwonić. POMOGĄ 606-797-212

0 / 0

Jak coś to podobno szukająposzkodowanych po numerem 606-797-212

0 / 0

adam - 2009-05-07 11:12:10Czy ktos słyszał o firmie jacek burek z hiszpanii.<br /> Co to za firma,i czy nie jest taka ja MAGELMA.<br /> z GÓRY DZIEKI.jacek to po czesci oszust musisz uwazac bo w tamtym roku bylem w hiszpani i sie widzialem z tym typkiem naklania ludzi do pracy zawozi cie tam np.na zbiory cebuli i puzniej placisz za chate za pralke i czekasz dwa trzy tygodnie na prace moim zdaniej to [usunięte przez admina] nie godna uwagi

0 / 0

numer rachunku?????o co chodzi????

0 / 0

masz numer rachunku

0 / 0

Witaj Adam!ten cały [usunięte przez admina] ma swoją działalność na terenie Hiszpanii,już kilka ładnych lat,są tacy,którzy chwalą współpracę z nim ale troszkę czasu wstecz,nie wiem jak teraz,kiedyś pracowali dla seata bo teraz to seat ledwo zipie,podam Tobie namiar do niego(jeżeli nie masz)dzwoń i jak się coś dowiesz to pisz to do mnie.<br /> Avenida Gran Via 6<br /> 28013 Madrid <br /> (usunięte przez administratora)<br /> Pozdrawiam

0 / 0

Czy ktos słyszał o firmie(usunięte przez administratora) z hiszpanii.<br /> Co to za firma,i czy nie jest taka ja MAGELMA.<br /> z GÓRY DZIEKI.

0 / 0

Witam szukam pracy w Hiszpani jako slusarz monter konstrukcji lub malarz przemysłowy mam duże doświadczenie i mam numer NIE.<br /> DzIęki pozdrawiam.

0 / 0

o rany!!!!my to już przerabiamy od dwóch miesięcy ,a Ty kiedy to otrzymałeś????czyżby znowu czegoś próbowali,już cała się boję,przecież wiedzą na pewno ,że sprawa trafiła na policję i jeszcze mają czelność,pisz szybko z kiedy te papiery.....i mam nadzieje,że stare sprzed Wielkanocy bo szlag mnie trafi na tych dziadów........

0 / 0

Mamy przyjemność poinformować Pana/Panią o akceptacji podania o <br /> zatrudnienie w naszej firmie na stanowisku wymienionym w podaniu. Pierwszy okres <br /> zatrudnienia obejmuje od .15.04.2009.. do .30.06.2009. - okres próbny <br /> .Następnie po spełnieniu wymogów Pracodawcy zawierana jest umowa na czas <br /> nieokreślony. <br /> Wynagrodzenie wynosić będzie 3227.28 EUR brutto miesięcznie plus dodatki <br /> przewidziane w Regulaminie wynagradzania. W pierwszym roku pracy przysługuje <br /> Panu/Pani ..18. dniowy urlop wypoczynkowy.Pracodawca zapewnia raz w <br /> miesiącu bezpłatny transport do Polski. Wizyta w kraju obejmuje 72 <br /> godziny.Maksymalny czas pracy to 176 godzin/ miesięcznie . <br /> Pracodawca Hiszpański zapewnia zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych <br /> wyposażonych w podstawowy sprzęt AGD i RTV oraz wszystkie sanitariaty. <br /> Pracodawca zobowiazuje się do dostarczenia środków ochrony osobistej <br /> oraz posiłku regeneracyjnego.Posiłek poranny oraz wieczorny należy w <br /> zakresie pracownika. Pracodawca Hiszpański w celu zabezpieczenia umowy o pracę <br /> oraz zapewnienia sobie pełnej obsady na posiadanych stanowiskach pracy <br /> zobowiązuje pracownika do wykupienia rezerwacji biletu autokarowego w kwocie 511 <br /> PLN lub lotniczego w kwocie 699 PLN na trasie Warszawa - Barcelona. .Obsługa <br /> przewozu Pracowników na w/w trasie zajmuje sie firma Wroblewsky Trans sp.z <br /> o.o. Pracodawca hiszpański zwraca równowartość kwoty poniesionej za <br /> przejazd za okazaniem dowodu wpłaty w ciągu 30 dni od podjęcia pracy. <br /> Przewożnik firma Wroblewsky Trans obsługująca transport pracowników na zlecenie <br /> COFRUSES PRODUCTS S.A. nie pobiera opłat za przejazd w dniu wyjazdu. Jeśli <br /> wyraża Pan/Pani zgodę na powyższe warunki zatrudnienia, prosimy o <br /> potwierdzenie na adres e mail maglema@vp.pl. Pracownicy, którzy dokonają <br /> potwierdzenia do dnia 30.03.2009 otrzymaja komplet dokumentów (umowę o pracę , <br /> warunki zatrudnienia oraz blankiety wpłat) <br /> <br /> Firma Maglema workagency sp.z o.o. posiada rekomendację Hiszpańskiego <br /> Stowarzyszenia Pracodawców.Działa na jej zlecenie i w jej imieniu. Firma <br /> Maglema nie pobiera żadnych opłat związanych z rekrutacją. <br /> Cieszymy się z możliwości przyjęcia Pana/Pani do naszego grona <br /> Z poważaniem <br /> Rafał Zaborny <br /> Spec ds. rekrutacji <br /> <br /> nie dajcie sie oszukać mam papiery w ręku ale żadnych numerów kontaktowych do żadnej z firm tylko num tel . komórkowego gdzie nawet nikt nie odbiera to jedna wielka lipa niby siedziba jest w gdańsu a papiery PRZYCHODZĄ Z GDYNI LIPA LIPA LIPA <br /> <br /> <br /> <br />

0 / 0

witam ma ktoś namiary na prace sezonowa i hiszpani uczciwą ?

0 / 0

Podstawy hiszpańskiego i angielsikiego.Co do pracy za granicą to tylko 9 miesiecy w hiszpanii i3l ata kierowca po całej europie.Pozdro

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...