ZAŁATWIE PRACE W NIEMCZECH

Witam.Czy jest możliwość załatwienia pracy na teraz?

0 / 0

prosze o kontakt w tej sprawie na email p.mysia@interia.pl

0 / 0

Witam jestem zainteresowany oferta pracy moj mail arturek11115@o2.pl

0 / 0

proszę o szczegóły oferty na karol5050@wp.pl Z góry dziekuje.

0 / 0

prosze o szczegoly jaka praca od kiedy i na jaki okres moj meil piotrsz63@wp.pl

0 / 0

prosze o wiecej informacji na temat tej pracy.mario2967@wp.pl

0 / 0

Witam jestem zainteresowany proszę ko kontakt kamil_152@vp.pl

0 / 0

witam jak jeszcze aktualne to odpisz na: matrix1919onet.pl

0 / 0

jestem zainteresowany moj numer telefonu 723302168

0 / 0

majk - 2009-03-15 15:38:55załatwie prace w niemczech przy zbiorach jeżeli jest ktoś chętny to pisacMajk ,co z toba przeciez to bylo w tamtym roku nie dawaj zludzen zdesperowanym ludziom ,ktorzy bardzo potrzebuja pieniedzy to nie fer.

0 / 0

chcialbym sie dowiedziec czy sa jeszcze wolne miejce bardzo bym chcial jechac na zbiory

0 / 0

chcialbym sie dowiedziec czy sa jeszcze wolne miejce bardzo bym chcial jechac na zbiory

0 / 0

witam chętnie bodejmę się roboty przy zbiorach podaje mojego emeila bastiion@interia.pl czekam na dalsze kroki

0 / 0

praca od zaraz dla mezczyzn i kobiet w holandi nie wymagany jezyk kontakt : <br /> <br /> <br /> maciejmarek666@gmail.com<br />

0 / 0

praca w holandi nie wymagany jezyk prosze pisac na maila : maciejmarek666@gmail.com

0 / 0

Łukasz - 2010-01-11 19:20:46majk - 2009-03-15 15:38:55załatwie prace w niemczech przy zbiorach jeżeli jest ktoś chętny to pisacczesc jestem zainteresownany praca . prosze o kontakt 794037960witam jestem zainteresowany wyjazdem do pracy prosze o kontakt mój email romanrata@gmail.com lub tel 723042335.pozdrawiam czekam na odpowiedż

0 / 0

jestem zainteresowany podaj jakies szczegoly turek1977@gazeta.pl

0 / 0

Hej! ja właśnie szukam jakiejś pracy.

0 / 0

witam załatwie prace w niemczech na gospodarce wynagrodzenie 1700 euro kontakt undertaker0802@o2.pl

0 / 0

ja bym byl zainteresowanyi kolega czy jest szansa zeby zalatwic dla 2 osób muj meil metek0@wp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...