Truskawki Karls

aga - 2017-03-26 14:57:32Witam wszystkich Karsowiczów i pozdrawiam.Ja dostałam papiery w piątek i w tygodniu mam zamiar odesłać ,wybieram się gdzieś w połowie maja,nie chce jechać pod namioty duszno.No ale bynajmniej na głowę nie pada ale na polu też nie jest żle.Co do wyjazdu ma ktoś namiary kto jedzie autokarem z Ostrołęki całą grupą,żeby są grupą i zapisać się na listę wyjazdową z góry dziękujeMoja mama jedzie wraz ze znajomą, wyszukiwałam im już połączenie autokarowe na 14.05. ale jeszcze im nie rezerwowałam. Jakby co proszę o kontakt na adres paola708@wp.pl podam numer kontaktowy :) Pozdrawiam

0 / 0

Moja mama jedzie z Ostrołęki na majowy sezon, pierwszy raz, więc super jakby udało się złapać z kimś kontakt.

0 / 0

Mam pytanko do koleżanek z 9b z sezonu 2016. Czy Monika z Ławsk wybiera się w tym roku na truskawki?

0 / 0

No właśnie ja jadę z Ostrołęki,w tamtym roku jechał autokar zagubiłam numer a ty jedziesz swoim autem no i na kiedy byś chciała jechać bo ja tak w połowie maja odpisz

0 / 0

panterkaasienka - 2017-03-26 20:33:10bieganie na wf,ja mam 3-domek naprzeciw wf I jajoczy macie namiary na kogos kto jedzie z ostroleki

0 / 0

Kasy nie trzeba zabierać jesli sie zabiera ful suchego prowiantu. A zaliczki po 7dniach dostaniesz i starczy na jedzenie<br /> Zteszta w karsie karmią śniadaniem i obiadami.a konta nie trzeba zakładać.daja do reki osobiście

0 / 0

ja w karsie,po 8 osob,w domku,nie da rady inaczej,jak jest mniej,dokladajo do pelnego

0 / 0

gdansk - 2016-04-10 20:14:29czy jedzie ktos z trojmiasta lub okolic? DO GDAŃSK<br /> Hej ja jadę w maju.Czy Ty również jedziesz w tym roku ?<br /> Mój nr tel. 667-233-438.

0 / 0

Witam Karlsowicze !!!Mam pytanie ... Czy jedzie ktoś z woj.pomorskiego w maju na truskawki ????????? Wejherowo i okolice odezwijcie sie razem będzie rażniej.Ja jade pierwszy raz pełna obaw ,ale i nadziei nie słucham tych negatywów bo jest ich tyle ile jest ludzi i każdy ma swoje zdanie na temat pracy.Ja jestem nauczona ciężko pracować i tego sie nie boję.Myslę ,że każda praca jest inna mniej lub więcej ciężka,ale do przeżycia :).Mam pytanie do tych co byli chodzi mianowicie o to ile pieniedzy wziąć na tydz. zanim dostanie sie pierwszą zaliczkę na podstawowe rwyżywienie na kolację ? czy nie lepiej wziąść z domu jedzenie w słoikach ,puszkach ?Proszę poradżcie ? i jeszcze jedno ,czy w olsce założyc konto tak aby wypłata została na nie przelana ?? Dziękuję :):)

0 / 0

Hej po ile w domkach kampuja musza byc komplety lub niekoniecznie

0 / 0

Sorry dzwonić pod ten numer mala pomylka 608457583 <br /> Poszukuje 3 osób pozdrawiam

0 / 0

Poszukuje 3 osób do busa z okolic Rzeszowa,Tarnów,Katowice,Wrocław prosze dzwonić pod ten numer 608456583 pozdrawiam

0 / 0

wiosna jest w domkach,nie na hotelu,ze wzgledu na kaloryfery,tu kontakty wzmocnione,domki wolne

0 / 0

aha a mialo byc bez wychodzenia z pokoju tylko na miejscu to sie bedzie chodzic na wf a 4 wolny domek wiesz o co chodzi ...

0 / 0

aha a mialo byc bez wychodzenia z pokoju tylko na miejscu to sie bedzie chodzic na wf a 4 wolny domek wiesz o co chodzi ...

0 / 0

bieganie na wf,ja mam 3-domek naprzeciw wf I jajo

0 / 0

Witam wszystkich Karsowiczów i pozdrawiam.Ja dostałam papiery w piątek i w tygodniu mam zamiar odesłać ,wybieram się gdzieś w połowie maja,nie chce jechać pod namioty duszno.No ale bynajmniej na głowę nie pada ale na polu też nie jest żle.Co do wyjazdu ma ktoś namiary kto jedzie autokarem z Ostrołęki całą grupą,żeby są grupą i zapisać się na listę wyjazdową z góry dziękuje

0 / 0

witam,dostal juz ktos papiery na zbiory,bo sie opuzniaja cos

0 / 0

aha to spoko a jak z internetem dalej bieganie na swietlice czy już w pokoju bez wychodzenia

0 / 0

my nie mamy jak narazie nic nie slychac,jest gidziniwja,nie akord

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...