Truskawki Karls

Tam niema poco już jechać bo te Polaczki zonder komando wykorzystują swoich i poniżają czekają tylko aby wyrzucić i zabrać premię za kampa a ten polski są Pacek tak go nazywają to kawał h......ja on tam wszystkim trzęsie to się nadaje do Bundestagu jak oni tam kradną i wykorzystują Polaków państwo Wiśniewscy ktoś się wam dobierze do tyłka bo w papierach jest co innego a jak się okazuje jest złodziejstwo i gnębienie Polaka

2 / 5

Jestem ciekaw czy jedrasy spod polczyna dokładnie z kolacza wioletta d.i Arkadiusz j. Oddali Robertowi dahlowi skradzione pieniądze.?

0 / 0

Czy dalej tam karmią Ukrainę zgniłą truskawką? Byłam tam w tamtym roku i się dosyć naoglądalam jak to Ukrainiec nazbierał złej truskawki i wielce wielmożna Pani wagowa Dominika kazała stać pod przyczepą gdzieś ok godziny i oczywiście chłopaka poniżała i na koniec kazała mu te truskawki zjeść ???? myślałam że było tak tylko w jednej grupie to była wtedy grupa kolorowa pod koniec sezonu trafiłam do grupy żółtej i tak było to samo Pani Ania robiła to samo jestem ciekawa czy swojemu synowi też dałaby zjeść zgniłą truskawkę. Nigdy więcej w tych grupach ale na pewno pojadę bo fajne pieniądze zarobiłam

0 / 0

Ten Pan Piotr to faktycznie fajny gościu ???? i ta jego Dominika od kanapek ???????????? razem mogą wszystko. Jestem ciekawy czy Robert wie co oni robią jak ludzi traktują. A ona na tych kanapkach to nic nie robi ile razy siedziałem ławce to ona wiecznie siedziała przed stołówką a w tym roku dołączył do niej jej fagas ha a raczej synek razem przesiadywali przed kanapkownią. Jestem ciekawy czy To Robert wie jak musi płacić za nic nie robienie.

To jest wredna Men.... ta Dominika.

0 / 0

Piotr Pacek i Dominika to jest najmniejszy problem Roberta. Pracowałem z Piotrem wiele lat poprostu robi swoje żeby ogarnąć ta masę ludzi.problem to jest z parą z kolacza z pod polczyna z p.arkiem i wioletta. Okradli Roberta na setki tysięcy euro i nikt tym się nie zainteresował. To jest dobre.

0 / 0

Szukam koleżanki na wspólny wyjazd do pracy sezonowej zbiory borowki amerykańskiej .Osoby uczciwej ,spokojnej ,bez konfliktowej Praca jest bezpośrednio u Holenderskiego pracodawcy ,akord stawka uzalezniona od wysypu,na 2,3mc . Tylko zdecydowane osoby moj e mail monika28@opoczta.pl

0 / 0

Na pewno nie polecam tam jechać jako kierowca. Nie dość, że mało płacą (na koniec podatek dowala) to robisz po nocach za dwóch jako kierowca - tragarz. Pokoje 8 osobowe to jakaś masakra!! Umowę oczywiście zobaczysz tylko na początku jak ja podpisujesz. NIGDY więcej za takie pieniądze w takich WARUNKACH!

13 / 5

To prawda a teraz oddają kase za jeden rok teraz przysłali za drugi a jeszcze będzie za trzeci dobrali im się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

0 / 0

Hej. Mam papiery na kierowcę. Ja na C. Chłopak na CE do Karlsa. Możecie powiedzieć czy jest sens jechać? Jak wyglądają umowy i czy wgl można tam coś zarobić. W Pl na solówce około 5 tys. Da rady zarobić tam lepiej?

10 k E zarobicie we dwójkę lekkim ci......lem. Warto.

0 / 0

Popieram cię byłem i to samo mogę powiedzieć.

0 / 0

Witam, 24.05 w piątek mogę zabrać do Karlsa są wolne miejsca. Wyjazd z Włocławka powrót w niedzielę tel 605962301

2 / 0

Oferuję transport do/z firmy Karls Włocławek Kuj-pom i okolice Więcej informacji tel. 605-962-301

0 / 2

Jakieś wieści na temat naboru kierowców na sezon 2019?

3 / 2

A spieszno ci do tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,byłem jezdzilem w sezonie , wiecej nie pojadę chory system

4 / 8

czy ktos z Polakow pracuje u karlsa jako sprzedawca truskwaek ?jak to wyglada u niego ?

0 / 0

Masz problem z dojazdem,dzwoń 697 924 253,zawioze,przywiozę do Karls.

0 / 0

Witam dostałem papiery z karls moge wyjechac w kazdej jako slusarz chwili tylko nie wiem czy wogole tam sie wybrac czytajac komentarze sa rózne zastaniwiaja mnie 8 osobowe pokoje 2 pietrowe lozka ??? prosze cos wiecej na ten temat jaka praca w tym okresie jest i jak z placą z gory dziekuje za odp

4 / 2

jeżeli już chcesz jechać to musiał byś sobie ogarnąć mieszkanie prywatne bo na kampach lipa jako ślusarz nie wiem co ty tam robić będziesz warsztat jest nie wyposarzony kombinujesz cały czas bo czegoś nie ma a jak zgłosisz że trzeba coś kupić to oni się zachowują jak by ciebie nie słyszeli za te 9 euro absolutnie się nie opłaca umowę dostaniesz rolną nie jako ślusarz te pokoje 8 osobowe czyli nie ma wody bierzącej podprysznic idziesz na odzielny obiekt i do ubikacji też czyli mamy źime więc domyśl się jak będzie to po ciężkiej pracy myćię się do gotowania wodę i myćia naczyń z ubikacji trzeba nośić lub tam zanieść żeby umyć ogulnie zależy do kogo do pracy trafisz ujednych lepiej u drugich traktują ciebie jak niewolnika tak że teraz godziny opcieli bo skarbówka się przyczepiła ja zrezygnowałem po 3 miesiącach pracowałem nawet po 16 godzin i za wiele nie zarobiłem jak się zakręcisz tyle samo w polsce zarobisz bez wyjazdu i wkużania się nie polecam

mateusz a powiedz co tam robiliscie jak mowisz ze po 16 godzin pracowałeś im wiecej godzin tym wiecej zarobisz 9 e na reke ?? co do mieszkania to by sie cos znalazlo sam nie wiem czy sie tam wybierac czy nie

0 / 0

8 osobowe pokoje z pietrowymi łóżkami to kpina te polak to chyba pracował w Auschwizt , ale to dzięki takim dziadom można stracić chęć do pracy chyba że lubicie SEX und Trinken.

1 / 0

O to prawda ja mieszkałam na gelbezande i jest ok

0 / 0

Witam mam zamiar wybrać się do tej firmy może ktoś coś powiedzieć co tam jest za praca w tym okresie zimowo-wiosennym i jessienno zimowym jak z zarobkami czy i w ogóle idzie zarobić z tego co tu piszą to sam już nie wiem podzielone zdania dodam tylko ze nie boje się pracy byłem pare razy za granicą na zbiorach itd pracowałem po 12+ godzin było ciężko ale dało się zarobić dobre pieniądze szukam pracy na dluzej niz na 2-3 miesiace proszę o konkretna wypowiedz z góry dziekuje

0 / 0

15 za kamp to żart

Ola Kiedy tam byłaś powiedz coś wiecej o pracy chce wyjechac w polowie lutego nie wiem co mam robic szukam innej firmy ale od tak sie nigdzie nie dostane raz dwa

0 / 1

Jakieś wieści na temat naboru kierowców na sezon 2019?

0 / 0

Witam, Oferuje transport do Karlsa i z powrotem Włocławek kuj-pom tel.605-962-301

0 / 1

Firma karls jest godna polecenia. Ale nie rozumiemam jak można ją tak okradac Mam tu na myśli parę z pod polczyna arek iwioletta dorobili się na karls ie ogromnych pieniędzy. Pytam jak to możliwe!

7 / 2

Znam ich, jeszcze tam jeżdżą??

2 / 0

Kablujesz, ładnie to tak? Na to wszystko z ohydnymi błędami ortograficznymi. Wstyd !!!

Dawid Sz. Jade po ciebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szykuj sie...

0 / 1

Dawid Sz. jade po ciebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

0 / 0

Złodziejstwo jest wstydem.zresztą na dużą skalę.

A poza tym mnie też okradli.

0 / 0

ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam jak mózyni za najniższą krajową niemieckom nie polecam ciężka praca za kturą najm niej 12 euro powinno być netto do tego te pokoje za 13.5 bez wody za mieśiąc wychodzi 400 euro do tego jakieś wymyślone podatki z kosmosu i szef jest przekonany że jakieś kokosy płać pojechałem tam jako stolaż a miałem umowe rolną a robiłem wszystko od spawania budowania jakis domków praca nawet po 16 godz na dobe ale jak się policzy to naprawde 5 euro na godz wychodzi może stali pracownicy co jak zauważyłem zajmowali się chowaniem żeby kamery ich nie widziały i nic nie robieniem nie wiem jak tam wrsztat spawalniczy funkcjonuje jeżeli spawacz jedną ramkę pod reklame 2 dni a robota jest na 15 min pominę już piotra p ktury buduje z filmów z you tube i okrada całego szefa wmawiając mu że zrobi taniej i lepiej a nic się kupy nie trzyma a cha zapomniałem jeszcze o alkocholikach i narkomanach których tam spodkałem nie polecam lepiej sobie coś w rostock poszukać za normalne pieniądze

0 / 0

Byłam u nich w tym roku - okres - maj-lipiec. Jeśli chodzi o warunki mieszkalne - domki 8 osobowe, łózka dwu piętrowe, jedna szuflada i połowa szafy dla siebie. Jeden kontakt na 8 osób, (drugi znaleźliśmy, o dziwo, w szafie). Kuchnia mała, malutka lodówka. 4 domki z 8 prysznicami, w okresie kiedy przyjeżdża Ukraina dostawiają 3 kontenery, ale często jest tam zimna woda. Kolejki do pryszniców długie, ale szybko idą. Śniadania - dwie połówki kanapki (zawsze sałata do tego, ser, szynka, salami, twaróg z ogórkiem), banan albo jabłko,baton lub jogurt, pomidor lub jajko, sałatka ziemniaczana (wstrętne) lub ryż z wiśniami oraz soczek jabłkowy lub pomarańczowy. Obiady je się o 12 na polu, często się spóźniają nawet o godzinę. Obiady są średnie, dużo osób ich nie je, obiady jedzone są na ziemi, zaraz po obiedzie powrót do pracy. Za te luksusy potrącane jest 10 euro dziennie, co daje kwotę 300 euro na miesiąc, co za ten kurnik i jedzenie jest stanowczo za drogo. Właścicielem jest Niemiec, organizatorem zbiorów Polak, brygadzistami są Polacy lub Ukraińcy. Rzeczywiście są złośliwi, źle traktują człowieka. Lepiej po prostu puścić to mimo uszu i robić swoje. Warto nie podpaść na początku. Mają ogromne wymogi co do jakości truskawek, jednak każda wagowa mówi co innego. Przez to można dostać lekkiego świra. Każdy z kim tam pracowałam mówił, że tutaj trzeba wytrzymać nie fizycznie (praca po 12 godzin codziennie), lecz psychicznie. Sklep jest tani (Penny) oddalony od campingu o kilometr. Atmosfera między pracownikami jest fajna, poznałam tam bardzo ciekawych i normalnych ludzi, mam dużo zdjęć i wspomnień. Trafi się też na osoby pazerne i cwane, ale wszędzie tak jest. Truskawek jest tam mało. Polecam na 1 raz, kiedy człowiek nie ma innej opcji do wyjazdu, tak jak ja zrobiłam. Zawsze to jakieś pieniądze i doświadczenie życiowe, ale na drugi rok bym tam nie pojechała. Pozdrawiam

6 / 1

Ja jezdze juz 13 sezon do tej firmy jestem zadowolona znam te osoby najgorszy to jest pan Piotr organizator zbiorow lepiej temu alvarowi nie wchodzic w droge Mi sie ta firma podoba ale nie wiadomo jak dlugo beda brac polakow

Coraz więcej Ukrainy każdego roku

A dlaczego alvaro i dlaczego najgorszy?Jeżdżę tam od kilku lat i mam inne zdanie.Raczej inteligentny człowiek nielubiący głupoty.

Jaki inteligentny chyba ci sie poprzewracalo on na nas ciety na godzinowcow zeby nie nasza praca to zbieracze nie mieli by co zbierac A dlaczego alvaro bo taki film byl

0 / 0

A to wiem robertowi na ukrainie zalezy a malo polakow jest

1 / 0

Chyba że cię dmucha

0 / 0

Ja nie jadę byłam zobaczyć jak jest masakra ludzie jak niewolnicy a traktowanie........

3 / 0

Buhaha Piotr inteligętny dobre sobie ????????????

0 / 0

Kto dostał zwrot pieniędzy od karlsa

5 / 4

Para z pod polczyna dostała ogromny zwrot z karlsa

Ogromny czyli jaki

0 / 1

Ja dostałem

0 / 0

Słyszałam, że zwrotów żadnych nie będzie , niestety. Podobno już tak ma być, że praca tam ma być opodatkowana bo przepisy się zmieniły. Wszystkim z grupy jesiennej , a truskawka była zbierana do 4 listopada, poodtrącali kupę kasy . Od 650euro do nawet 850 euro za jeden miesiąc. Do tego doliczyć przejazd, życie tam, opłata za mieszkanie ??? Wychodzi ok 5 euro za godzinę bardzo ciężkiej pracy !!!!!!!!! Jeszcze nigdy tam nie było takich cyrków. Jeżdżę tam od wielu lat, ale jeśli zwrotu nie dostanę to z wielką przykrością będę musiała znaleźć inne miejsce. Szkoda, że szefostwo nic nie robi w tym kierunku by zatrzymać stałych pracowników :(

2 / 0

BUY PAIN PILLS, RESEARCH CHEMICALS EDIBLES AND OTHERS contact us through: TEXT (530) 830-2314 E-mail : mainpain53@gmail.com Our Products Hot sales Ketamine hcl Meth crystals Nembutal powder. Methylone crystal 4-MMC crystal 3-MMC crystal Alprazolam powder Fentanyl powder 4-methylaminorex Ephedrine powder Pseudoephedrine powder Oxymorphone powder Hydromorphone powder Clenbuterol hcl powder JWH-250 4-fmc PV-8 big crystal Pentedrone Etizolam powder MAM-2201 Ethylone 25i-nbome 25b-nbome 25c-nbome MDPV powder/big crytal Alpha-PVP big crytal/powder 4-aco-dmt 3-meo-pcp 5-meo-pcp Synthacaine MN-24 MN-25 4-fa 2-fma 4-fma Xanax, Percocet, Codeine, Lyrica, Nembutal, Seconal, contact us through: TEXT (530) 830-2314 E-mail : mainpain53@gmail.com

0 / 1

Hej mam pytanie czy ktos z okolic krakowa lub zakopanego jezdzi do karlsa dostalem namiary ok kolezanki z innej plantacji pozdrawiam

0 / 0

Smaczne te truskawki ?

1 / 0

Truskawki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

3 / 0

26.06.2015 PAMIĘTAM

0 / 0

Jadę w poniedziałek tj.18.06.2018 do Karlsa z Włocławka. Mogę zabrać tel 605962301

0 / 0

Wiecej szczegółów w krotce

0 / 0

kto w tym tygodniu jedzie do karlsa

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia dodania wypowiedzi na forum (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

Wpisy z naszego bloga

09.07.2019, 09:44

Wdrożenie i obsługa PPK

Już niebawem w życie wejdzie ustawa z dnia 4 października 2018r. o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). W pierwszej kolejności będą wprowadzane w dużych...

Zobacz więcej
08.07.2019, 16:28

Potrzebujesz samochodu? Po prostu go wypożycz!

Potrzeba korzystania z samochodu przez osoby, które na co dzień go nie posiadają, najczęściej pojawia się niespodziewanie i jest sporym źródłem stresu....

Zobacz więcej
30.06.2019, 12:56

PPK w pigułce: wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Pracownicze Plany Kapitałowe to nowy program oszczędzania na emeryturę, który pierwsze przedsiębiorstwa obejmie już w lipcu 2019 roku. PPK to powszechny,...

Zobacz więcej