Truskawki Karls

Jak ktoś chce to mogę wam dać namiary na pracę przy truskawkach w Holandii, truskawki wiszące. Praca od przyszłego roku dopiero od lutego/marca można siedzieć nawet i cały rok jak ktoś dobrze robi praca na godziny 8 euro. Sam wcześniej przeglądałem to forum bo rozważałem wyjazd do tej firmy ale znalazłem Holandię. Jak ktoś chętny to pisać śmiało mogę podać więcej szczegółów sam tam jadę w przyszłym roku.

0 / 0

Jestem zainteresowana ofertą truskawek wiszących zbierałam już truskawki w Niemczech miałam jechać tu ale dużo opinii negatywnych to pojechałam w te miejsce gdzie zawsze też tam nie jest tak super. A ty byłeś /aś już tam?

Ja chce :) Johnymai@interia.eu

0 / 0

Pytasz o tego Karls coś tam? Ja ogólnie na te forum natrafiłem przypadkiem jak szukałem pracy za granicą, nawet się przymierzałem by jechać do tej firmy do pracy, takie były plany choć wiadomo komentarze są różne ale na olx trafiła mi się inna oferta tak samo przy truskawkach ale już na godziny a nie na akord i w sumie to nie narzekałem. O karls to nie będę się wypowiadał bo nie wiem jak tam jest,ale moim zdaniem praca na godziny lepiej się opłaci bo na akord to raz kilogramy są a raz nie a tu godziny pewne, co do mojej ofert to jak jest ktoś chętny to piszcie mi na adres bureksfg@o2.pl bo sporadycznie tutaj zaglądam. Dodam jeszcze ze szukają przeważnie kobiet ale kilku chłopaków też tam pracuje. Może akurat ci się uda i się załapiesz ale żeby nie było nic nie obiecuje!

0 / 0

jak coś to mój adres email siema.karol@o2.pl

albo bureksfg@o2.pl bo już zapomniałem ze podałem inny:)

0 / 0

Zaproszenia już na kolejny sezon dotarły? a kto wybiera się na Listopad na godzinówki???

0 / 0

wszystko zalezy od tego jak kto pracuje... i czy jedzie do pracy czy na zabawę. zarobilam tyle ile chcialam czyli nie mało. pozdrawiam serdecznie

0 / 0

to chyba szalu nie bylo ze nikt sie pochwalic nie chce...

0 / 0

niestety nie moglam jechac,pytam po prostu,na kolejny sezon pojade na 100procent i pytam z ciekawosci na co sie nastawic

0 / 0

zbiera - 2017-08-30 22:33:07napiszcie jak sezon w tym roku,ile zarobku i jak atmosferaTo gdzie byłeś/łaś jak Cię nie było?

0 / 0

napiszcie jak sezon w tym roku,ile zarobku i jak atmosfera

0 / 0

w lipcu ludzie z godzin strajk zrobili i podatki oddali nocą z biura po kampie latali i kase odawali ludziom sam robert przyszedł na strajk rozmawiać zludzmi

0 / 0

(_!_) // \\

0 / 0

Witam,oferuje transport do karlsa i z powrotem do kraju,Masz problem z dojazdem dzwoń 697-924-253.

0 / 0

W tym roku to już nie ma po co jechać. Nie dość że mało truskawki to teraz do 18 sie zbiera.

0 / 0

dzieki za info,nigdy tam nie byłam a Wasze opinie sa tak różne ,ze naprawde juz nie wiem.Ciekawie wygląda też propozycja zbioru borówek w Bojszowy,płacą na początku po 4 zł za kg to też nieżle

0 / 0

Lepiej nie jedź bo nie ma po co. W tym roku jest najgorszy sezon.

0 / 0

powiedzcie mi prosze czy jest jeszcze sens jechać do karlsa.Dzisiaj dzwonił do mnie Pan Tadeusz ale się zastanawiam czy będzie co zbierać?

0 / 0

hej wiosna ta firma karls to popierdolona bo podatki zabrali nawet nie oddadza rozliczen tez nie przyslali to zlodzieje nic wiecej a my tyle tyrali niedosc ze za hotel 5 gwiazdkowy placilismy po 13.5o bez sniadan i obiadow narobilismy sie jeszcze do tego podwojnym flisem nakrywalismy a oni nas tak ujebali

0 / 0

W piątek jadę o godz.8.00 z włocławka do karlsa purkshof tel.605962301

0 / 0

tak mało wam płacą, atruskawki sa od Karlsa po 4,50 za pół kilo

0 / 0

den - 2017-05-30 20:33:54Normalny kierowca nie przyjedzie tu drugi raz(nie obrażajac tych nielicznych młodych kierowcow którzy sa kolejny raz). Jestem tu po raz pierwszy i ostatni. Wszystkie ustalenia i informacje są w zasadzie nie aktualne. Jezeli zgadzasz się na prace po 12-13 godzin za niecale 90 euro(kiedy jedziesz ciezarowką-stawka za busa o 15 euro niższa) to polecam. Masz do tego rozladunek reczny okolo 500 skrzynek i spanie w 6-8 w jednym pokojuTe 500 skrzynek na osobę czy na dwóch? Ile mieści się do tego mercedesa a ile do iveco?

0 / 0

Normalny kierowca nie przyjedzie tu drugi raz(nie obrażajac tych nielicznych młodych kierowcow którzy sa kolejny raz). Jestem tu po raz pierwszy i ostatni. Wszystkie ustalenia i informacje są w zasadzie nie aktualne. Jezeli zgadzasz się na prace po 12-13 godzin za niecale 90 euro(kiedy jedziesz ciezarowką-stawka za busa o 15 euro niższa) to polecam. Masz do tego rozladunek reczny okolo 500 skrzynek i spanie w 6-8 w jednym pokoju

0 / 0

Witam. Jadę do karlsa purkshof 2.06 w piątek wracam 04.06 w niedziele mam 3 wolne miejsca mogę zabrać tel 605962301

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...