Praca w Tietzow

Miałe Panie i Panowie<br /> Internet nie jest anonimowy wszystkie wpisy oczerniające karalne są z powództwa cywilnego.

0 / 0

a czy możesz powiedzieć w jaki sposób sie dostałeś do pracy&gt;? ja wysąłałam podanie i nie dostałam żadnej odpowiedzi. czy mam sama tam dzwonic czy czekać dalej ?? w ogóle czy jest tam jakiś polski koordynator??<br />

0 / 0

Przyznaje100 a nawet 1000 % racji .. Blagam Boga zeby Pani E (jak mozna ja wgl nazwac Pania) znalazla sie kiedys w takiej samiej sytuacji jak kobiety ktore byly ponizane przez nia jak szmaty ... Gruba niska locha ktora uwaza sie za bog wie co bo jest brygadzistka a tak naprawde jest wiesniara z biednej wsi kolo .. Najlepsze bylo to jak wjechal Turek na dochme to tak mu lizala dupsko ze chyba z polykiem polecialo hehe .. Najlepszy byl krzysiek o pseudonimie masakra .. Nie znam drugiej tak dwulicowej osoby jak ta pizdeczka ... Wspomne jeszcze o pewnym charakterniaku zwanym bober .. Gosciu masz tak nasrane w glowie jak na swoj wiek ze nie da sie tego opisac .. Idz sie leczyc koguciku .. Pozdrawiam wwzystkich prawdziwych ludzi ktorych tam poznalem przedewszystkim grzesia z wagi , michala z bio i chloapkow z kartonow .. A wam wszystkim dupowlazom śle glebokiego chuja do dupy.. Rzygam wami scierwa ( przepraszam za moja wulgarna wypowiedz lecz inaczej sie nie da tego opisac ) jebac dohme i nie prawdziwych polakow ! Pamietajcie pieniadze to nie wszystko liczy sie godnosc czlowieka !!!!

0 / 0

Abba - 2017-04-09 10:39:59Nawet ci sprzątać nie chce.W domu tez masz służbę do sorzataniaTu się zgadzam ! Owszem czasami po pracy sprzątać trzeba, ale za to nie toniesz w syfie

0 / 0

Tak ja wyjeżdżam dzisiaj

0 / 0

Mało godzin złe warunki zli ludzie i ciekawe co jeszcze? Polakowi to nie dogodzi jak tak narzekasz to znajdz sobie pracę w Polsce i tyraj cały miesiąc za 1200 zł. Mało godzin o jej idz na wagę jak przetyrasz 17 godzin w ciągu jednego dnia to płakać za betami będziesz. A nie, zapomniałem na wadze jest wysoki podatek i narzekanie że się malo zarabia to wszyscy lecą na niski podatek i znów narzekanie bo mało godzin haha. Normalnie w głowie się nie mieści co się z wami ludzie dzieje. Ja pracuję na wadze nie narzekam. A i pozdrawiam Panią E.G nie włażę tu nikomu w dupę ale nie obrażajcie ludzi bo poznałem E.G. z bardzo dobrej strony. Pozdrawiam

0 / 0

Monika pozdrawiam

0 / 0

Jedzie ktoś 30 Kwietnia?!

0 / 0

Nie polecam i nie zachęcam, no chyba że ktoś z głodu umiera. praca dla Panów to ostatnio 3 godz. dziennie, z czego są elementy które nie robią, albo sami przepisuja swoją prace na grafiku kolegą. Brygadziści maja głęboko w dupie co i jak jest zrobione, jest za duże koleżeństwo, podaczas gdy Ty pracujesz Oni siedza z innymi pracownikami i pija piwko, efekt jest taki ze ktos kto pół dnia siedzi na dupie ma wiecej godzin od Ciebie.. zal. Jeśli chodzi o prace Pań.. staraja się jak moga ale wiecznie cos jest nie tak, normy to jest jawna ruletka. mozesz zrobic 40kg/h ale i tak nie wiesz ile zobaczysz jutro na liscie. pow. 20/h bym sie nie spodziewala.w przeciagu 2 miesiecy z 24 pracujacych hal zrobilo sie max 8, tyle ludzi pieprzy ten zaklad pracy, ze niedlugo same zacne szefostwo samo bedzie zrywalo. Brak wag, co skutkuje tym ze kobiety kradna je sobie wzajemnie, ponizanie i brak szacunku. Brygadzistka E.G kto zna temu wspulczuje kto nie zna ten ma szczescie, Sama zrywac nie umie a brygadzistke zgrywa. Nie wazne czy jestes tam 1 raz czy 21. jestes tam nikim. Warunki mieszkalne wgl pomine bo to jakas kpina. A jak czytam kom &quot;co wy piszecie nie jest tam tak zle&quot; to sie zastanawiam czy ktos napewno w tietzow byl, czy mu sie zaklady pomylily. Kiedys dalo sie tam zarobic i zyc, ale za kadencji tego szefostwa i brygadzistow graniczy to z cudem.

0 / 0

Hej może ktoś powiedzieć czemu tak źle tam jest?:)

0 / 0

W tej firmie już nie dzieje się dobrze. Traktują ludzi jak śmieci a potem chcą żeby tam jeździć. Trzeba szukać coś nowego dziewuchy trzymajmy się razem:)

0 / 0

Hej ja jade!:)

0 / 0

Kto jedzie do tietzow na maj 2017 ?:)

0 / 0

Nawet ci sprzątać nie chce.W domu tez masz służbę do sorzatania

0 / 0

w - 2017-02-02 12:07:30powiedzcie czy jest jakas przerwa w pracy,czy trzeba jeb... bo skoro akord i w jakiej odleglosci mieszkanie, na pieszo czy busem?pozdro<br /> chodzi mi o tietzow<br /> Nie ma akordu to praca na godzinę,są przerwy po 30min.co 3-4h,trzeba jakaś tam normę wyrobić,13-15kg na godzinę to takie minimum inaczej Ci podziekuja odsyłają do domu.

0 / 0

powiedzcie czy jest jakas przerwa w pracy,czy trzeba jeb... bo skoro akord i w jakiej odleglosci mieszkanie, na pieszo czy busem?pozdro<br /> chodzi mi o tietzow<br />

0 / 0

Torby z Koła tam rządzą nawet brygadzistki są z Koła rączka rączkę myje,z Koła mogą wszystko nawet pijane w pracy mogą być,przybyszy próbują wyeliminować świnie pokładają,na skargi latają a zwłaszcza ta gruba z Koła. Uwaga na nią potrafi kody zamieniać albo wogule kartki posiadać.

0 / 0

Masz racje,te wszystkie z Koła to są agentki w nocy balanga i kurestwo,za sztaple się puszczają sam dwie zaliczyłem.

0 / 0

W - 2017-01-30 09:00:15Hej !Czy mowisz o pieczarkarni w Tietzow ?Tak dokładnie.to co tam się wyprawia za 8,60na godzinę,jakie upokorzenia niesprawiedliwość,normy idzie wyrobić jak ktoś jest pracowity,o ile panowie którzy skanuja nie przebija swoim kochankom,wszystko to nic,ale żeby uchodzca rządził w niemieckiej pieczarkarni to wstyd dla Niemiec.gdzie są Niemcy uciekają z własnego kraju???jeszcze Wietnam i wietnamskiej zespół to mafia, masakra odradzam,ale wiadomo kto nie spróbuję tego syfu nie przekona się.

0 / 0

Hej !Czy mowisz o pieczarkarni w Tietzow ?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
wczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
przedwczoraj, 16:20
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...