Cordoba Hiszpania,szklarnie

nie nie ma samolotu do cordoby

0 / 0

mieszkam w Kordobie do VI 2011, chętnie w czymś pomogę: marker84@wp.pl

0 / 0

Lotnisko jest otwierane sezonowo, w okresie letnim

0 / 0

pierwszy raz słysze a mieszkam blisko cordoby żeby samolot był z POLSKI do cordoby przecież tu nie ma lotniska jest w sevilli ,maladze,madrycie najbliżej ha ha

0 / 0

to na pewno oszust zostalem nabrany na rozbiorki budowlane nie wplacaj pienjedzy bo nie odzyskasz k

0 / 0

jednak intuicja mnie nie zawiodła tym razem:) tak myślałam, że to oszust! trzymajcie się z dala od tych ludzi!

0 / 0

Serdecznie dziekuje za odpowiedz ... teraz mam wachanie bo mam problemy finansowe a nie mam pracy ... ale i tak z góry dziekuję

0 / 0

dzieki ale sie strasznie boje o to ze bede musiał spac na waliskach gdzies w hiszpanii

0 / 0

Oby sie wam udalo . Powodzenia.

0 / 0

Prosze odpiszcie to bardzo wazne

0 / 0

mi takrze przedstawił sie jako (usunięte przez administratora)i boję sie ze to jakis oszust ... bo kazał mi zapłacic 100e do jutro za zakwaterowanie i nie mogł poczekac az przyjade do hiszpanii i wtedy bym zapłaci ł ... jesli kto kolwiek wie cos na ten temat przosze o odpisy ..pozdrawiam

0 / 0

Daj znac jak bedziecie juz na miejscu. Czy to faktycznie walek czy warto jechac.

0 / 0

Ja skorzystałem z tej oferty mamy wyjechać w pięciu w ten piątek.Dziś gościu dzwonił ze musimy wpłacić tytułem prowizji za mieszkanie po 100E na WESTER UNION!!! W tej sytuacji myśle że to czysty kant!!! Jak ktoś wie więcej o tej firmie to piszcie dla przestrogi!

0 / 0

Witam! Myślę,że faktycznie lepiej dać sobie z tym spokój i poszukać sobie czegoś innego. Powodzenia Elu! Pozdrawiam:)

0 / 0

Oj nie warto w tamte rejony jechać, można spróbować, ale byłem kilkanaście razy w Hiszpanii i te rejony są jednymi z najgorszych, aczkolwiek zawsze można spróbować, ja jadę koło 10 lutego, zobaczę co szef powie aczkolwiek pewnie na kilkanaście osób praca będzie, a i wiecie jak wygląda praca w szklarniach zwłaszcza tych co się nie odkrywa?? Gorszej nie ma, jednakże zależy jak się wpadnie!!! Pozdrawiam

0 / 0

W niedziele ciezko o kontakt. Sprobuj jutro.

0 / 0

Najlepiej zebrac sie w kilka osob i pojechac bo samemu idzie sie zgubic hehe

0 / 0

Najlepiej zebrac sie w kilka osob i pojechac bo samemu idzie sie zgubic hehe

0 / 0

anonim - 2009-01-24 16:11:30Wychodzi kolo 8000 pln na miesiac. Odliczajac mieszkanie i wyzywienie mozna odlozyc kolo 6000. Calkiem niezle :)Piękne, ale czy prawdziwe? Ilu chętnych podjąć ryzyko?

0 / 0

Na poczatku myslalem ze chodzi o zbiory ale widze ze czarna robota odpadla. Rozwazam oferte.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...