pakowanie owoców

Szefi jak posuwasz renie to też robi meeeee. Jesteś oslem z albani który nic nie potrafi oprócz oszukiwania ludzi. Żal mi ciebie człowieku.

0 / 0

Prawda jest taka ze marcin czyli jeden z szefów spoko gosc. Załatwi wszystko. A szefi to cwaniak z albani który człowieka traktuje jak przedmiot. Nie liczy sie dla niego nic tylko kase. Oszukuje ludzi na każdym kroku. Ci którzy są na hotelu to spoko siano dostają a inni którzy poszli na niech se radzą sami. Daje im pieniądze jak chce albo wogole nie daje.

0 / 0

Masz na myśli mój post czy ten na który się powoływałeś w odpowiedzi .Widzę ,że chyba niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem .

0 / 0

kasiula66 - 2013-06-20 17:05:17Pracowałam tam i bardzo miło wspominam szefostwo super,pomocni,pracowaliśmy rodzinnie ale nikt nas nie skrzywdził po prostu ludzie przemyślcie co piszecie,dziękuje Marcinkowi i szefiemu za pomoc gdy zachorowałam kocham was pozdrawiam Ta jest dobra do podania numeru.Ma pewno nie jeden Sadze ,ze do kazdego .Na co czekasz ,ludzie czekaja na numer telefonu-podaj

0 / 0

Wpisy dodawane przez 5 lat a nikt nie podał namiarów ,skoro tam tak źle to czemu nie podacie namiarów? Inni chcą się sami przekonać niech to zrobią.

0 / 0

Wojtek - 2014-03-18 16:21:35czesc ma ktos nr tel do Pana Marcina Hej też potrzebuje numer do Pana Marcina czy jest osoba która może pomóc ?

0 / 0

czesc ma ktos nr tel do Pana Marcina

0 / 0

:)

0 / 0

hej czy ktos ma namiary na prace w firmie Grossmarkt w Hamburgu?

0 / 0

Pracowałam tam i bardzo miło wspominam szefostwo super,pomocni,pracowaliśmy rodzinnie ale nikt nas nie skrzywdził po prostu ludzie przemyślcie co piszecie,dziękuje Marcinkowi i szefiemu za pomoc gdy zachorowałam kocham was pozdrawiam

0 / 0

Prosze o numer do szefiego albo do marcina [usunięte przez moderatora]

0 / 0

boze co to za pener hujowi polak............alkocholik,pener

0 / 0

szefi caly czas jebe twoje familie i twoje kerw...............

0 / 0

to teraz ja będe jebał szefiego i jego całą familie

0 / 0

szefi to boss a ty pener polak,.............

0 / 0

szefi nie jebie koze,szesi jebe twoje siostre i twoje familie ,,,,,,,,,,

0 / 0

shefi to gej,oszust,złodziej i albańskie śćierwo z kosowa, jebie od niego gównem i kozami!!!

0 / 0

Marika - 2013-01-26 22:38:22Kolezanka byla w jest zadowolona. Czy ktos z Was ma aktualny nr do p.Marcina???Hej też potrzebuje numer do Pana Marcina czy jest osoba która może pomóc ? Będę Bardzo wdzięczna [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Kolezanka byla w jest zadowolona. Czy ktos z Was ma aktualny nr do p.Marcina???

0 / 0

baran to gej

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...