Jak odbywa się rozmowa z pracodawcą cypryjskim ????

nie podałam maila ;) epsilon194@wp.pl

0 / 0

Mogę prosić o te pytanka ?? Tak z czystej ciekawości :)<br /> A tak w ogóle, jak myślicie - będzie w tym roku praca na Cyprze?? Co z tym kryzysem bo już nie wiem co sądzić i co planować na wakacje... W rezerwie mam Anglię ale co Cypr to Cypr ;)

0 / 0

ma ktos rozmowe kwalifikacyjna 18 lutego ja wtedy mam?

0 / 0

hejo...ja własnie jutro sie wybieram na rozmowe o prace na cyprze...też jade pierwszy raz to znaczy ja k sie uda to pojade ;)<br /> [usunięte przez moderatora]<br /> mam msn jakby ktos chcial podagac to napewno tam bede :)<br /> pozdrawiam!!!

0 / 0

Zalezy na jakie stanowisko.Pytania sa ogolne w obecnosci pracownika GoWork.Przykladowe dotycza zainteresowan,doswiadczenia,rodziny.Chodzi o sprawdzenie stopnia znajomosci j.ang.

0 / 0

Olu nie martw sie napewno dasz rade , ja bylam 4 lata temu majac 45 lat i nie mialam problemu, poczatki sa trudne lecz po tyg. juz nie ma problemu, glowa do gory pakuj walizke i w droge, napewno bedziesz miala co wspominac pozdrawiam

0 / 0

sss nie sadze zeby osoba do ktorej sie zwracasz zagladala na to forum po roku ---&gt; patrz data postu ;) a tak wogole to gdzie i co konkretnie chcesz robic na cyprze?

0 / 0

Do Agnieszki: Wybierasz się w tym roku na Cypr? Bo ja planuje wyjazd pierwszy raz i szukam towarzyszki. Pozdrawiam:)

0 / 0

te pytania sa wam nie potrzebne musicie powiedziec cos o sobie o o swoim doswaidczeniu i czym sie zajmowaliscie w polsce i na jakim stanowisku chcieli byscie tam pracowac a po za tym jest przy rozmowie polka ktora w razie potrzbey pomaga:)

0 / 0

Agnieszko czy i ja mogłabym dostać te pytania? z góry dziękuję i [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Agnieszko czy i ja mogłabym dostać te pytania? z góry dziękuję i podaję maila: astud49@poczta.onet.pl

0 / 0

Agnieszko czy i ja mogłabym się załapać na te pytania? z góry dziękuję i podaję maila: astud@poczta.onet.pl

0 / 0

Agnieszko czy i ja mogłabym się załapać na te pytania? z góry dziękuję i podaję maila: astud@poczta.onet.pl

0 / 0

Cześć!!Jestem z Krakowa, i mam zamiar wybrać się na rozmowe kwalfikacyjna do pracy na Cyprze 03.03.Niestety nie mam żadnego doświadczenia w pracy w Hotelu, ale za to znam dość dobrze angielski tzn. beż większych kłopotów się dogadam, bo miąłem praktyki w Anglii.Tylko chciałbym wiedzieć czy mam jakieś szanse bo jednak bilety do Wawy ciut kosztują;)Jeśli ktoś ma/miał podobną sytuację jak ja był bym widzięczny za odp. na forum lub maila: grzedzi6@wp.pl Pozdrawiam

0 / 0

HEJ WSZYTKIM!! MAM PYT...JAKI JEST WASZ POZIOM ANGILKA...?? BO GLOWNIE TO CHYBA DECYDUJE??? TZN TRZEBA DOBRZE GADAC PO ANGIELSKU ZEBY JECHAC CZY...??? POZDRO FOR ALL!!!!!!!

0 / 0

hej Maciek masz juz odpowiedz bo ja sie juz martwie miala byc po dwoch tygodniach:(

0 / 0

mackozbiko moja znajoma robiła w tym hotelu jest ona umieszczony w samym sercu miasta czy tam gdzie są dyskoteki (tylko 2) i puby nawet wiem gdzie oni mieszkali do hotelu będziesz miała jakieś 5 minut pieszo

0 / 0

witam odbylem rozmowe kwalifikacyjna ktora wypadla pomyslnie i zakwalifikowalem sie do wyjazdu dostalem juz umowe i inne dokumenty<br /> do hotelu w Protras czy byl juz tam ktos a moze ktos tam sie wybiera? jakie sa tam warunki mieszkaniowe bo tylko tego sie obawiam<br /> [usunięte przez moderatora] Bede wdzieczny za informacje.

0 / 0

Witam,<br /> rozmowy rekrutacyjne dotyczące wyjazdów w czerwcu także odbywają się teraz. Pracodawcy przyjeżdżaja do nas do Warszawy tylko przed rozpoczęciem sezonu.<br /> <br /> Z poważaniem,<br /> Zespół GoWork.pl

0 / 0

no tak email :P anix88@tlen.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...