POSREDNIK E&A

Prawda, trochę loterii w pracy za granicą jest. Pośrednik załatwia pracę, wysyła do odpowiedniego zakładu/pracodawcy, a tam nie zawsze będzie idealnie. Jeśli nie jesteś dobrze wykwalifikowany i nie masz doświadczenia, będziesz pracował tam, gdzie będzie zapotrzebowanie. Dlatego musisz liczyć się ze zmianami, a godzin nieraz może brakować. Tak jednak działa rynek i nawet przy najlepszych chęciach nikt tego póki co nie zmieni. Szkoda nerwów na niepotrzebne przejmowanie się. Pewne jest natomiast, że agencja (przynajmniej taka renomowana) nie zostawi cię na lodzie ani nie oszuka. Dzięki zaufanym pośrednikom nie jedziesz „w ciemno”. Oprócz pracy masz zapewniony transport i mieszkanie. To też oszczędza sporo nerwów, które straciłbyś szukając czegoś sam. Najważniejsze jednak, że za granicą unikasz bezrobocia, działasz i rozwijasz się. Warto spojrzeć na to z takiej strony...

0 / 0

Cześć wiolka gdzie pracujesz w jakim mieście ?

0 / 0

Firma ok, polecam:).

1 / 0

Agnieszka - 2009-08-11 17:15:25no to sie naczekasz ja jestem zarejestrowana już od stycznia i dzwonie do nich teraz 2 razy w tygodniu i ciężko każą mi ciągle czekac także jak masz na oku inna firme to szukaj tamnapisz do mnie powiem ci co i jak ja tam pracuję już ponad 6 lat andrzej74_1974_1974@o2.pl

0 / 0

napisz do mnie na e-maila andrzej74_1974_1974@o2.pl powiem ci co i jak

0 / 0

Witam, Czy ktos może był w pracy w laboratorium przy orchideach przez firmę E&A i mógłby cos napisać na temat tej pracy?

0 / 0

kto jedzie w najbliższym czasie do pracy przez ta firmę , proszę pisac nr gg 36800981

0 / 0

ZALEŻY U KOGO NA CEBULKI JEDZIESZ:) JA BYŁAM I BYŁO FAJNIE CHODŹ STRESOWO :p SYN OD SZEFA CIĄGLE LATAŁ PO HALI I OBSERWOWAŁ JAK PRACUJEMY ALE NIE NARZEKAM TAM SIE JEDZIE DO PRACY A NIE NA WCZASY :p ZAROBKI BARDZO FAJNE :)

0 / 0

Najlepsze jest to jak koordynatorzy z e&a zazdroszcza Ci tego ze znasz jezyk. Najlepsza jest sucha ktora z (usunięte przez administratora)lazi po strekach i wysmiewaja sie z ludzi.

0 / 0

Trzezwy, czy nie? Co ma agencja Hands to Work wspolnego z tym tematem?

0 / 0

odradzam Handw to WOrk Koszmar, prayc nie bylo a za hotel kazali płacic, olewka z ludzi

0 / 0

Witam,chciałbym napisać parę słów o firmie E&A gdyż całkiem nie dawno wróciłem z Holandii dokładnie z Geldermalsen gdzie pracowałem dla Albert Hain.Otóż do agencji nie mam żadnych zastrzeżeń zapewnili mi pracę dowiezli na miejsce zakwaterowanie było świetne i w dobrym towarzystwie nic dodać nic ująć.O koordynatorach mogę powiedzieć że tylko jeden jak dla mnie był odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku był nim (usunięte przez administratora)którego pozdrawiam serdecznie,reszta ani mi nie zaszkodziła ani nie pomogła.Nadszedł czas gdy ze zmęczenia popełniłem błąd po rozmowie z (usunięte przez administratora) zrozumiałem kiedy go popełniłem i faktycznie to była tylko moja wina.Błędy w systemie Voice Picking zdarzały i zdarzają się tam każdego dnia i nie tylko takie drobne jak moje ale także przewrócone kary gdzie straty są wiele większe niż podczas mojego błędu dodam drobnego,normę osiągnąłem już w trzecim tygodniu i było w granicach 110% i utrzymywała się do końca mojej pracy w tym miejscu.Przechodząc do rzeczy pracuje tamże pewien zakompleksiony chłopczyk o imieniu (usunięte przez administratora) który po moim błędzie tylko czekał na to by powinęła mi się noga,ale po moim pierwszym błędzie dodam że bardzo uważałem na to jak pracuję i jestem pewien że nie popełniłem błędu który spreparował (usunięte przez administratora) Kompleksik.Wezwał mnie do kokpitu i oznajmił mi że na mojej karze jest jedna cola więcej niż powinna być i za to zostałem zwolniony bez pozwolenia obrony wszystko stało się bardzo szybko kazał tylko oddać pasek i słuchawki i opuścić zakład pracy.Jestem pewien w 100% że nie popełniłem tego błędu, dodam drobnego.Chciałbym przestrzec wszystkich którzy będą mieli styczność z tą łajzą że jak nieświadomie popatrzycie na niego nie tak jak trzeba lub od tak nie spodobacie się mu np.mimo jego stanowiska lepiej posługujecie się językiem obcym- strzeżcie się o swoją pracę.Całe szczęście że byłem tylko na urlopie bezpłatnym na tym wyjezdzie i miałem do czego wrócić bo w innym przypadku zostałbym na lodzie bez pracy a tak tylko poznałem zawistnego pajaca który w Polsce był nikim a teraz nadużywa władzy i to w sposób c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ski i perfidny tyle mam do powiedzenia na twój temat (usunięte przez administratora)!!!

0 / 0

Witajcie. Chciałabym się wybrać z chłopakiem do C&A. Czy to prawda że on musi umieć perfekcyjnie angielski? Oczywiście chcemy jechać przez firmę E&A.

0 / 0

Ludzie, praca za granicą to loteria, wszystko zależy kto, gdzie trafi. Chodzi tu zaróno o warunki mieszkaniowe, godziny pracy, stosunek i uczciwosc poszczegolnych koordynatorów. Tak samo jest w E&A niestety.

0 / 0

Ale barany tu bzdury pisza!!! Jak to czytam to mi sie wydaje ze pracuje w jakiejs innej firmie. Idzcie robic do Worksuport, Greenflexa albo innych oszustow to zobaczycie jak sie kantuje Polaczkow! E&A to przynajmniej uczciwa firma i nie oszukuja, a robota jak robota, czyli ciezka ale idzie zarobic. Ja nie nazekam a pracuje w Tilburgu w AH i wyciagam po 280 euro za tydzien na czysto. Mieszkanie na wagnerze normalne, a nie jakis kemping albo inne gowno. POLECAMMMMM!!!!!!!!

0 / 0

Cześć ann. Dołącam się do twojej prosby. Mam w piatek jechac przez opole na cebulki.

0 / 0

Był ktoś z Was może na cebulkach i mógłby się podzielić informacjami jak tam było? Pozdrawiam

0 / 0

Gdzie można liczyć na 6 dni w tyg pracy i nadgodziny jako order\'picker?

0 / 0

Taka sama firma jak inne tego typu Adecco, Randstad itd Wypłacalna na 100%, zarobki około 250 Euro/tydzień! Co do mieszkań: zależy gdzie się trafi, są ze i są dobre mieszkania, ale najlepiej samemu coś wynająć i jest się niezależnym! (usunięte przez administratora)

0 / 0

marcela183 - 2012-01-05 11:10:16JA JESTEM CALY CZAS PRZEZ FIRME E&A I JAK DLA MNIE JEST ZAJEBISCIE..... PRACUJE JUZ OD ROKU CZASU W LOGISTYCE I ZLEGO SLOWA NIE POWIEM... NAPRAWDE NIE MA SIE CO OBAWIAC WYJAZDU PRZEZ TA FIRME BO JEST SPOKO TYLKO PROBLEM TKWI W TYM ZE... CO NIE KTOZY JAK POCZUJA KASE I PEWNOSC W PRACY TO OBRASTAJA W PIORKA... A TAKICH LUDZI TO SAMI KOORDYNATORZY WYKANCZAJA PSYCHICZNIE I WIEKSZOSC PRACOWNIKOW... BO OGOLNIE W TEJ FIRMIE SZUKAJA LUDZI KTORZY POTRAFIA SIE DOGADAC Z KAZDYM I W KAZDEJ SPRAWIE... A PO ZAKIMATYZOWANIU SIE UDAWAC OSOBE WSZECH WIEDZACA KTORA WSZYSTKICH ROZUMY POZJADALA... A WYPLACALNA JEST W 100%W TERMINIE A NAWET I PRZED TERMINEM...POLECAM:)Moge prosi o namiary do tej firmy , wlasnie skonczylam studia -logistyka i szukam pracy z tego co piszesz to warto tam próbować! Bedę bardzo wdzięczna za każde info.... mala_ewcia@o2.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...