Zbiór szparag - Niemcy

UWaga na firme Kaiser W Salem ludzi oszukują!!!ta cała familia razem z tymi psami!!!

0 / 0

Obawiam się niestety, że na szparagach to Ty majątku nie zarobisz, a przecież są inne sposoby. Normalna praca w niemczech jest do znalezienia - nie przesadzajmy że praca w polu to jedyne do czego polaka zatrudnią. Nie dawajmy się okradać :). Wystarczy że wpiszesz w google praca niemcy od zaraz i znajdziesz różne agencje pracy w niemczech. Niektóre próbują nas nieco wykorzystać także radzę czytać opinie i uważać. Ja mogę polecić jednego pewniaka - http://zeitmann.pl/ - bardzo solidna firma.

0 / 0

Potwierdzam <br /> Totalna beznadzieja Nic dodać nic ująć<br /> Szkoda pieniędzy na telefon i na busa<br /> Lepiej kupcie coś za te pieniądze bliskim

0 / 0

Witam<br /> podejmę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech.<br /> Posiadam niemieckie karty z internetem na sprzedaż w dużej liczbie.<br /> Oferuję bardzo niską cenę za zakup sporej liczby kart, które można rozprowadzić na terenie zakładów.<br /> Cena za jaką osoba chętna do współpracy będzie chciała sprzedać karty zależy tylko od niej.<br /> Oferuję możliwość ustalenia indywidualnie terminu płatności za towar bez konieczności wykładania gotówki.<br /> Cena jaka mnie interesuje to 10 euro za 5gb internetu, reszta to czysty zysk osoby zainteresowanej.<br /> kontakt: niemieckiekarty@onet.pl<br />

0 / 0

Kaiser salem oszukuja ludzi bylem tam niecaly tydzien. Nie ma szparagow masz z 12 rajek do zrobienia z czego wychodzi 3 max 4 skrzynki. Placa wiekszosci pul 29 centow za kg. Praca po 10-14 godzin. Zabieraja 10 euro za spanie i za obiad. A zarabiasz 30-40 euro dzienie. Od ktorych musisz odliczyc obiad i spanie. W dodatku jest tak kanalia jak brygadzista roman. Ktoremu powini zabrac obywatelstwo polskie za gnebienie polakow. I wchodenie niemca w d.u.p.e. Pozdrawiam i radze sie zastanowic przed wyjazdem.

0 / 0

Masakra z tymi stawkami!Wtajemniczona to się tyczy Salem ?mi mówiła pani że 0,50 za kilo i się zastanawiałem czy warto tak ciężko za taką stawkę

0 / 0

Szkoda czasu i zdrowia.

0 / 0

Nie polecam, stawki akordowe dla nowych to 30 Eurocentów, wyzysk za pracę 8-10 h nawet 40 Euro dziennie nie wychodzi....<br /> Dużo ludzi rezygnuje po kilku tygodniach bo oszukują i nie dotrzymują tego, co obiecują na początku.

0 / 0

Szukam info na temat zbierania szparagów w Salem?

0 / 0

witek - 2016-05-15 10:30:00za miesiąc pracy zarobiłem około 1700 euro ,wiadomo ale od tego też trzeba odliczyć jedzenie itp. to na czysto ci wyjdzie gdzieś około 1500euroJa zarobilem 2700 euro na czysto za miesiac uwazam ze to super firma i da sie zarobic . sympatyczne szefostwo , jezdze juz 10 lat i nigdy nie mialem problemow . polecam ta firme

0 / 0

za miesiąc pracy zarobiłem około 1700 euro ,wiadomo ale od tego też trzeba odliczyć jedzenie itp. to na czysto ci wyjdzie gdzieś około 1500euro

0 / 0

Hej! Jeśli możesz, to ile na miesiąc wyciągłeś na miesiąc przy takim trybie pracy? I ile temu to było?

0 / 0

Witam.Byłem tam miesiąc i praca bardzo ciężka.zaczyna się od 5 rano do 22 codziennie łącznie niedziele.Warunki takie sobie po 6 osób w malutkim pokoju.Pani koordynator Polka przez telefon mówiła co innego a w rzeczywistości było co innego chodzi mi tu o pieniądze placone za kilo zerwanych szparagów miało być 70 centów a okazało się że stawka wynosi za kilo 20-45 centów max.Dodam że koordynatorka bardzo nie miła i udaje wielką damę z Paryża :D Z plusów to dobre obiady i są wypłacalni mnie nie akurat nie oszukali.Dodam że już nigdy w życiu tam nie pojadę.pozdro

0 / 0

witam nie polecam do pracy na szparagi u fruchtof shindler niemcy warpe bylem tam trzy tygodnie szparaga niema niemiec nie ma powarzania dla polaka tylko dla rumuna bo ich iest wiecej praca na godziny co wam powiedzo przez telefon to ogromna sciema bo niema praca akordowa tylko niewiadomo jaki to jest akord bo jest liczony z godziny a nie wieszile placi pole za kilogram co dzienie 6euro odcinaja za kwatere i obiat tylko ze w soboty i niedziele i swieta niema obiadow ale biora ogolem wielkie oszustwo lepiej traktowany jest rumun jak polak ai jest brygadzista polak ktory ma uklad tam z niemcamy odradzam tam jechac wiekie oszustwo odnosnie placy to firme trzeba zglosic do arbajcantu w niemczech nie przeprowadza szczegolowa kontrole i to nastapi jeszcze wtym roku

0 / 0

Byłem u ksiserhof salem spargelhof dramat praca od 5 30 az pole się całe zrobi godzina tylko przerwy a płacone jest za kilogram w centach od 40centów do 46centów druga Polska ostrzegam bo może zarobisz ale od 5rano jak bedzie pogoda do 21 lub nawet 22 jerzeli pogoda dopisze i to z miesiąc co najmniej dzień przy dniu a jest brygadzista Polak p. Roman który ma cały czas się czepia miesza na miejscu to jest tak jak się dojdzie z z nędzy do pieniędzy i teraz myśli że nie wie kim jest jest z Poznania a w Polsce był by nikim ostrzegam za pokój 5 euro i obiad 4 łącznie dziennie 9euro jest zabierane jeden kosz szparagów jest dla Niemców za spanie i za obiad.W pokoju szafki metalowe stare brudne łóżka szpitalne jedna lodówka na kilka osób ubikacja i prysznic trzeba zejsc na dół.Zastanówcie się zaczym wyjedziecie <br />

0 / 0

zastanawia mnie po co tak naprawdę ludzie tam jeżdżą,ci którzy jada aby uczciwie pracować,nie mają szans,po bardzo cięzkiej pracy wracają do pokoi aby wypocząc i tam gehenna,za sciąną lub obok co wieczór stali bywalce sezonowych szparagów,zapijaczonych świń,cowieczornych burd,krzyków i disco polo na full,jechać aby ciężko pracować żeby muc się nachlac jak swinia i nie myślec że ktoś normalny chce odpocząć,jak zwykle polskie ,zapijaczone bydło.Bo przecież skoro jest 3 czy 4 raz to kto mu podskoczy.

0 / 0

Właśnie jak był brygadzistą zbyszek wszystko bylo wporzadku,bez stresu.tylko odkąd sie pojawila [usunięte przez moderatora] wielka koordynatorka,co [usunięte przez moderatora] ludzi,buntowala szefową.byly kary.czasami czlowiek musial caly dizen robic za darmo zeby kare odpracowac.porazka.niejedzcie tam!!!

0 / 0

Jak ktoś może niech poda namiary do zbioru szparag w okolicach [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Witam, chcialabym razem z chłopakiem wyjechać za granice do pracy. On 21 lat , ja 19. Mogłabym prosic o namiary na maila? [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Niejdzcie do salem do szparag!!!jest tam niby pani koordynatorka ktora buntuje szefowa,obgaduje,szprzedaje,skłóca ludzi,interesuje sie zyciem prywatnym ludzi jakby to mialo znaczenie.sa kary po 50e,a jak chca zrobic na złosc to potrafia dac nawet2-3 w ciągu dnia.jezdzilem tam, kilka lat ale od kiedy jest pani A... wszystko sie zepsuło!!!jak szefowa bedzie tak w nią wierzyc to niedługo sama w pole pójdzie!!polka która sama w polu kiedyc tyrała,wielka szefowa teraz zgrywa!!ludzie z tamtąd uciekają.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...