Zbiór szparagi NIEMCY !!!

ale ja tylko pisze jak tam jest ja nie organizuje wyjazdu ,sam tam kiedyś pracowałem i taka jest stawka. 8 euro na godz a gdzie tyle płacą pierwsze słyszę

0 / 0

witam dobra firma tylko ze na godzine na hali to jest malo 4.75 bylam tam juz i dobrze jest trafic na borowke akord i w zezonie bo jestes w krotkim czasie dobra kase zarobic pozdr i zycze udanej pracy warunki zalezy gdzie trafisz wyplacalnii sa mozna zawsze sie dogadac co z czym pozdr

0 / 0

hej jak możesz daj namiary na romi@akcja.pl

0 / 0

witam, ja mam termin na 16 maja, dajcie znać czy będziecie jechać wcześniej może z Leszna. pozdrawiam, patykbeikasqd@interia.pl

0 / 0

karolina ja tez mialam na 23 maja i kiedy zadz do ciebie??

0 / 0

hej ja jade w ten wtorej czy jest ktos jeszcze kto jedzie??

0 / 0

( usunięte przez administratora ) tam bylem i pracowalem praca ok ale żądca powinien byc skazany za zniewage ,(usunięte przez administratora) nad ludzmi wlasciciel niemiecki ok bardzo wpozadku prace polecam choc jak sa wieksze zbiory to odbywa sie to za pomocą maszyn ktore podnosza i opuszczaja folie jak i unosza skrzynke na maszynie platne 0,40 /0,30 eurocenta za kg warunki mieszkalne baraki w hali ,obiady polskie prysznice toalety barakowe ogołem warunki sa ok platne 11 euro dziennie jak macie wytrzymaly kregoslup to oki jak nie to szkoda jazdy

0 / 0

Witam dostałam dokumenty na 23 maja czy może ktoś się orientuje kiedy mogą zadzwonic? Chodzi mi dokładnie ile czasu przed wyjazdem dają znać. Pozdrawiam

0 / 0

Witam. Ja w tym roku pierwszy raz wybieram się do Thierman na zbiór borówek.Z tego co wiem to oni mają przysyłać listy a ile się na nie czeka to sama nie wiem.

0 / 0

prosze na teszparagi namiary

0 / 0

Czy mogę prosić o adres i więcej informacji: ) szymijol@interia.pl

0 / 0

Witam , jestem chętna do pracy przy zbiorach szparag , mam 5-cio letnie doświadczenie. Jeśli ktoś wie gdzie są wolne miejsca w tym roku proszę o wiadomość na email lewy1960@poczta.fm z góry dziękuję

0 / 0

Apeluję!!!!! Proszę nie drzaźnić rekina!!!!

0 / 0

ja wysłałam formularz chetnie bym pojechała . jedzie ktos juz wiecie po jakim czasie odezwie sie ktos po wysłaniu formularza bo niewiem co mam robic czy lepiej zadzwonic ?????? poradzcie mi pozdrawiam

0 / 0

a co s więcej

0 / 0

ale z was (usunięte przez administratora), juz chyba z 10 osob podalo wam adres i numer do Thiermanna wiec po co sie pytacie milion razy?

0 / 0

Czy ktoś ma jakieś namiary na zbiór szparag proszę o kontakt ,byłem 6 razy wraz z sortowaniem 150dingo@wp.pl

0 / 0

jeżeli masz namiary to bardzo proszę o e-meil bety37@wp.pl

0 / 0

hej kto jedzie z wielkopolski na zbiory i kiedy

0 / 0

bardzo bym pana prosiło ten adres:)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...