Targi pracy 02.03 luty 2009 hotel 5*-Cypr - Kelnerki

Witam, spotkania rekrutacyjne nadal będą się odbywać. Osoby, które chciałyby wyjechac juz w kwietniu powinny umówić sie na takie spotkanie jak najszybciej. Kontrakty które zawierają państwo przed wyjazdem są zawsze do końca października, czyli do końca sezonu. Ewentualne przedłużenie kontraktu załatwiają sobie państwo sami bezpośrednio z pracodawcą będąc już na Cyprze. Jest to uzależnione od tego czy w danym hotelu będzie możliwośc pracy po sezonie oraz od przebiegu współpracy i zadowolenia obu stron. Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

a czy jeżeli zabiorę laptopa ze sobą na cypr to czy jest możliwość podłączenia go do neta?? jeżeli tak to czy to jest płatne?

0 / 0

a ja mam pytanko! z tego co się oriętuję to są jeszcze rozmowy kwalifikacyjne 6 marca!! jakie terminy wyjazdu wchodzą w grę po tej rozmowie?? gdyż zależałoby mi na jaknajszybszym wyjeżdzie, i czy jest możliwość wyjazdu na dłużej niż do końca października? dziękuję za odp

0 / 0

czy ktos dostal juz odpowiedz z rozmowy 18-lutego????

0 / 0

Do LUL! Rozmowy są tylko i wyłącznie w Warszawie !!!!!!!

0 / 0

Hej.Czy ktoś orientuje się może, czy targi organizowane są tylko w warszawie, czy może w Katowicach również? proszęęę o odpowiedź, toż to bardzo istotne:)

0 / 0

nie prawda ja już byłam na rozmowie a żadnych pytań od GOWORK-a nie dostałam wczesniej.

0 / 0

czy jest szansa ze z napiwków dorobie 2 wypłate (tak miałam w Polsce pracując jako kelnerka w Krakowie)

0 / 0

Witam, na stanowisko pomocy hotelowej wystarczą podstawy języka angielskiego A jesli chodzi o obowiązki, to jest to np. pomaganie pokojówkom przy jakichś cięższych pracach. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

0 / 0

ja jade w polowie ale lipca ,pozdro i do zobaczenia na miejscu:)

0 / 0

ewa daj jakies gg , lecimy razem ;pp

0 / 0

Pytali się odnośnie doświadczenia, jak wyobrażam sobie pracę na cyprze, dlaczego chcę wyjechać. Termin wylotu dokładnie jeszcze nie jest ustalony ale na pewno na początku kwietnia. pozdrawiam

0 / 0

Ewa!!!!!!!!!A możesz napisać jakie zadawali Ci pytania i na jakie stanowisko Cię przyjęli, kiedy masz wylot z PL????????

0 / 0

Witam. Ja już dostałam odpowiedź pozytywną mam nadzieję że innym też się uda. trzymam kciuki. pozdrawiam

0 / 0

Witam. Wszystkie decyzje zostaną podjęte w najbliższym czasie po czym będziemy kontaktowali się z osobami przyjętymi. z poważaniem Zespół Gowork

0 / 0

Mam pytanie do GO WORK ale i do kogoś kto wie ;-) Byłem na rozmowie w poniedziałek i nadal nie wiem czy jest akceptacja na wyjazd bo nikt się nie kontaktował. Kiedy będzie coś wiadomo? A może ktoś z was już dostał informację.

0 / 0

Witam, na ostateczną decyzje pracodawcy cypryjskiego czekamy około tygodnia. Jeśli taką informacje dostajemy, kontaktujemy sie z Państwem. Na pytanie ile chetnych przypada na jedno miejsce pracy trudno jest odpowiedziec, gdyz aplikujecie Państwo na bardzo różne stanowiska, a pracodawca z góry nie wyznacza limitu ile osób zatrudni. Ilośc osób przyjętych zależy w dużym stopniu od przebiegu rozmów z państwem. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam, pytania sa bardzo różne, ale typowe dla każdej rozmowy rekrutacyjnej. Przykładowe pytania przesyłamy Państwu mailem po umówienuu sie na rozmowę z pracodawcą. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam, pytania sa bardzo różne, ale typowe dla każdej rozmowy rekrutacyjnej. Przykładowe pytania przesyłamy Państwu mailem po umówienuu sie na rozmowę z pracodawcą. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

0 / 0

jest ktos kto przeszedl rozmowe pozytywnie??? bo cos mi tu zaczyna nie pasowac... przeciez byly juz spotkania i nikt nic nie pisze!!! DO GOWORK... ile osob przypada na jedno miejsce ???

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...