SYGMA BANK- Warszawa praca

Praca na słuchawkach w Sygma Banku, to istna katorżnicza praca ! Program dialer, same wpadają połączenia jedno za drugim. NIe masz na nic czasu. Maszynka to mało powiedziane ! Duży stres, jeśli chodzi o prowizję, to nikt nic nie wie na ten temat ! Studio call center nieprzystosowane do pracy na słuchawkach. Jest bardzo głośno nie da się skoncentrować myśli. Szkoda, że BHP-wiec się tym nie interesuje ! Warunki pracy bardzo złe ! Płaca marna. Ludzi bardzo pogubieni. Zespół przemęczony. Kierownictwo wyciska ile można. MASAKRA !

0 / 0

praca na punkcie: chodzisz i wciskasz karty kredytowe. Jeśli to robisz dobrze, to masz spokój, jeśli nie, to bajo. Zarobki około 1500-2000 netto w tym premie praca PH w ratalce: nierealne plany, stały presing, limit km w aucie służbowych. Kasa to około 1800-2000 netto podstawy + premie kwartalne, czyli pensja podzielona na 3. Dla młodych uczących się sprzedaży ok, natomiast dla starszych PH to już warunki nie do przyjęcia

0 / 0

W jednych działach zwalniają w innych zatrudniają zależnie od potrzeb firmy to całkiem naturalne . A jeżeli chodzi o zadowolenie z pracy wszystko zależy od stanowiska/stażu co wiąże się z pensją. Ja jestem w miare zadowolony.

0 / 0

na stronie firmy jest napisane, że inwestują w kapitał ludzki i że firma się rozwija. to bardzo ciekawe w kontekście ostatnich zwolnień.

0 / 0

Adam, to co piszą tu ludzie nie wszystko jest prawdą uniwersalną, duzo opinii to pracownicy ze sprzedazy. Mam na myśli to, że wszystko zależy od tego gdzie trafisz, skoro jestes grafikiem to zupelnie inna robota, ja pracuje w centrali i generalnie nie narzekam. polecam ci sprobuj, w koncu zawsze mozesz pracowac i szukac czegos innego. jesli okaze sieze ci to nie odpowiada.ja pracuje juz 2,5 roku i na razie nie zmieniam, jest ok.pozdrawiam i moze do zobaczenia na korytarzach sygmy :)

0 / 0

A jak to wygląda jeżeli chodzi o pracę grafika w Sygma Bank? Ktoś coś wie? Dostałem właśnie propozycję ale po przeczytaniu komentarzy zaczynam się trochę obawiać... Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

0 / 0

Praca jako asystent kredytowy w OBI przynajmniej u mnie w placówce nie jest najgorsza. Kierowniczka omija nasz szerokim łukiem (jak pojawi się raz na miesiąc to jest dobrze), za to świetna atmosfera w markecie, prawdziwa \"drużyna\". Grunt to się nie przejmować, robić swoje. U nas jeszcze jest tak duża rotacja pracowników na punkcie (będziemy mieć 5 nowego pracownika od początku roku), z koleżanką jesteśmy we dwie najdłużej i wiemy że mamy kierowniczkę na naszych zasadach, bo jeśli my złożymy wypowiedzenie to kierowniczka zmuszona zostanie do zamknięcia punktu, bo nie ma komu robić. Kasa niewielka, wymagania duże, ale dla studenta, który chce mieć w CV doświadczenie pracy w zawodzie to OK. Zarobisz tyle ile godzin wypracujesz :)

0 / 0

Tak NOMI i OBI mają najgorzej raz że nie dostaniesz umowy o prace to obowiązków maż więcej niż paniusie siedzące w REALU. W OBI i NOMI to musisz by naganiaczem (obowiązek ciągłego chodzenia po placówce i naganianie sobie klientów do stoiska) a żeby dostać premie to w tych placówkach trzeba ię nieźle narobi a za taką samą ilość udzielonych kredytów w REALU dostają 6 razy większą kasę w premii. Dodatkowo opieka medyczna i inne plusiki a jak wprowadzają nowy produkt to wiadomo dodatkowa kaska a na NOMI i OBI powiedzą Ci że to twój obowiązek i musisz sprzedawać niezależnie od premii za całe 5.99 netto za godzinę jeśli jesteś studentem a jak nie to jeszcze mniej! ŻAL!! A żeby dostać awans na umowe o prac...NIE TO NIE REALNE! Wolą zatrudnić kogoś bez doświadczenia niż dobrego sprzedawce przenieść i awansować! Na Śląsku najgorzej!!

0 / 0

Pracowałem 2 lata. Wspominam tę pracę bardzo dobrze, choć można by się rozpisywać długo na temat minusów tej pracy. Praca dla osób z małym doświadczeniem, które wiążą dalszą pracę z sektorem bankowym. Możliwość zdobycia doświadczenia, atmosfera pracy fajna, jedyne na co mogłem narzekać to kierownicy, którzy kompletnie nie mieli kwalifikacji na to stanowisko, zero pomocy z ich strony. Klienci rzadko kiedy byli zadowleni z usług, więc w wiekszości praca polegała na wysłuchiwaniu ich narzekania. Ciągłe podnoszenie planów sprzedażowych, a nawet, jeżeli je realizujesz otrzymujesz wypowiedzenie umowy bez podania przyczyny. Praca dla osób bez doświadczenia, potem uciekajcie do innego banku.

0 / 0

Jeśli jesteś z OBI bądź NOMI to nie będzie umowy o pracę

0 / 0

najgorsze są tylko i wyłącznie założenia do wykonania..no i np że u nas jest zlecenie a w placówce obok umowa o pracę:|

0 / 0

masakra, zatrudniają przez randstad. zwolnili mnie za dzien wolny bo byłem krew oddac. chamstwo.

0 / 0

Pracowałam na Suwaku w Warszawie i odradzam. Obietnice o umowę o pracę której nigdy na oczy nie zobaczyłam. A kilka dni przed przedłużeniem umowy zlecenie dowiedziałam się że nie przedłuża mi. Ogólnie pracowało mi się nie przyjemnie, straszny burdel w tym banku mają przez co dostawałam po głowie od klientów, wyzysk pracowników i rygor. I najgorsze brak prawdomówności przez przełożonych na moim przykładzie np co innego miałam na rozmowie co innego w pracy, brak przedluzonej umowy jak, moj znajomy z pracy to okreslil "uszukali Cie skur....ny". Cieszę się że tam już nie pracuje. :)

0 / 0

Umowa na czas określony i nie przedłużają

0 / 0

ODRADZAM PRACE W TYM BANKU -[usunięte przez moderatora] A KIEROWNICTWO BEZ WYŻSZEGO WYKSZTAŁCENIA [usunięte przez moderatora] OSZUKUJĄ PRACOWNIKÓW ZMIANY Z DNIA NA DZIEŃ . PSYCHIATRYK TO ŁAGODNE OKREŚLENIE.

0 / 0

Witam, Wiecie może jakimi autami jeżdżą przedstawiciele handlowi sygma banku i jaka jest podstawa na tym stanowisku. Pozdrawiam.

0 / 0

a mnie ciekawią opinie PH, ale tych dzisiejszych po połączeniu, tych którzy wytrzymali presję zmian i są razem ze mną w tej jednej rodzince. Tak, było ciężko, ale wreszcie coś się ruszyło, BK jest fantastyczne, sklepy idą za nami i są w stanie wybaczyć i znieść z nami każdy ból. Pozdrawiam brać PH SBP!!!

0 / 0

A ja dostałam ofertę pracy w tym Banku Naprawdę jest aż tak źle?

0 / 0

a ja się cieszę,że już tam nie pracuje:)szukam pracy ponieważ nie przedłużyli mi umowy.praca w sygmie jest dla ludzi typu \"wlaze w tylek przelozonemu\". mam kontakt z kolegami z placowki i co chwile slysze,ze wymyslaja coraz to lepsze wymagania do zdobycia premii.a atmosfera w pracy to masakra,jesli masz choc troche odmienne zdanie to lada dzien mozesz spodziewac sie pozegnania z praca.odradzam prace w placowkach na pomorzu

0 / 0

O LOSIE!!! jakie z was niedorajdy ludzie, ta dwa lata pracuje za 1400 zł i jeszcze tam siedzi?! Kobieto jak uważasz że stać cię na więcej to szukaj innej pracy! Ale skoro to ci odpowiada to siedź i płacz! We wszystkich bankach są plany i ciśnienie! Jak chcecie mieć to z głowy to radzę iść popracować w kiosku :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...