zbieranie pieczarek w Holandii firma limax bv

Jakos rok temu nie było jak piszecie... zwłoki. Co roku dyrekcja wymysla nowe reguły ? Ludzie musza za mieszkanie zapłacic a wy takie cyrki robicie? <br />

0 / 0

https://www.sncu.nl/pl/ tu jest bardzo fajny link znajdziecie tu odpowiedzi na pytania dotyczace Cao. Tak zaczynajac od tego czy ta firma jest godna polecenia... raczej watpliwe czy firma nie ma nic do &quot;ukrycia&quot;&quot;zatarcia&quot;&quot;kombinowania&quot; ? jesli pracownicy prosza o spotkanie z głownym dyrektorem ponieważ z braku zaufania nie moga zgłosic swoich problemów do Pan z biura.A oni zamiast spotkac sie ludzmi, najpierw &quot;oni&quot; urzadzaja sobie spotkania,po co??Boją sie ludzi czy maja jednak cos do ukrycia? Sami pomyslcie czy warto zaczynac tu pracę.

0 / 0

czy ma kto namiary do tej firmy? interesuje mnie zbiór pieczarek.chciałabym tam zaczac pracę.

0 / 0

co za inteligencja ze strony piszacego.Firma pewnie odciaga ci skladki na emeryture a nie ubezpieczenie no ale tak to jest jak pewnie nawet slowa po holendersku nie znasz i chcesz swiecic tu swoja inteligencja.Pracowalam w wielu firmach i zadna firma w holandii nie ma obowiazku ubezpieczac pracownikow.Kazdy ubezpieczyc musi sie indywidualnie .A tak na marginesie to troche kultury bo chyba ci jej brakuje wnioskujac po tak plytkich wypowiedziach.

0 / 0

Tam pół firmy to lezby na wszystkich zakładach praktycznie

0 / 0

ta firma to oszusci a post o ubezpieczeniu pewnie pisala pani Kornelia bo firma odciaga ludziom za ubezpieczenie a nie placi a jak cos sie stanie to Kornelia sika w majtki a teraz pisze ze samemu trzeba sie ubezpieczac lepiej niech znajdzie sobie faceta a nie szuka po dziewczynach ktore jak cos nie tak to sie na nich zneca i spiskuje typowa lezba

0 / 0

nikt tu dawno nic nie pisał to ja może napisze pare słów.<br /> Brygadzistki są teraz okropne dwie księzniczi chodzą śmieja sie robią sobie zdjecia na korytarzu ciagle skrzynek brakuje i trzeba je wiecznie szukać bo <br /> zamiast coś robić siedzą na facebooku.Przydała by sie jakaś niespodziewana kontrol kogos z biura.<br /> Biuro też nie traktuje ludzi równo jedni wolne po 2-3 dni a inni niech robią aż <br /> padną.<br /> <br />

0 / 0

Kochani!ma ktoś może kontakt na dobrą pracę za granicą bardzo mi zależy naprawdę to moje gg do kontaktu 48839052

0 / 0

wkoncu - 2015-01-09 20:26:08Cale szczescie ze ciebie juz tu nie ma i nie bedzie... Niech sie zdrowo chowa:-)o kim piszesz bo zaczelas i ucichlas??

0 / 0

&quot;w końcu&quot;<br /> O kim piszesz?

0 / 0

a o kim Ty w ogóle piszesz??

0 / 0

Cale szczescie ze ciebie juz tu nie ma i nie bedzie... Niech sie zdrowo chowa:-)

0 / 0

Zdecydowanie nie polecam tej firmy....chyba, ze ktos z was kocha klamstwo, oblude I intrygi......

0 / 0

Pracowałam w Limaxie za czasów Kariny i Wiolety było dobrze, później się popsuło i przestałam tam jeździć i z tego, co czytam to w dobrym czasie odeszłam. Ostatnimi latami jeździłam do Francji i Niemiec, teraz już tylko jeżdzę 2 miesiące na rok albo wcale, starość nie radość. Dobre wynagrodzenie, cisza, spokój. Brygadzistka też w porządku, młoda, ale bardzo doświadczona, wszystko tłumaczy i pomaga, jak trzeba. 004915175162776 to numer do brygadzistki, ciężko się dostać, ale można się zapisać na późniejszy termin. Pracowałam u niej we Francji w 2013, ale od niedawna wzięła fabryke w Niemczech. Nie w Limaxie, to gdzie indziej, pracy jest dużo, tylko trzeba ją znaleźć. Teresa<br />

0 / 0

Swieta racja!!! Limax zszedl na psy....................

0 / 0

Widzę , że trzeba w końcu zgłosić to do inspekcji pracy w Holandii . Niech skontrolują umowy jakie się zawiera między pracodawcą a pracownikiem , niech sprawdzą czy są ubezpieczenia , czy są odpowiednie godziny pracy , czy są jakieś premie czy stawki wyższe za nadgodziny czy też prace w święta itp , niech się zabiorą za to wszystko bo nawet jak wypadek w pracy się stanie to trzeba płacić ze swojej kieszeni i zero odszkodowania ani nic nawet potem nie dają wypłaty jak się było na chorobowym.

0 / 0

A co do K...p.,..a....k. to prawda nosza głowy wyzej niz d...!!!wakacje nie udane wciaz regeneruja siły hehe

0 / 0

A ja tak myślę ze jak was trzy w końcu wyrzuca to będzie spokój,bo niektórzy tak zle na was wpłynęli ze zrobilyscie się glupiomadre...za duzo gadacie na glos co byście nie zrobili i takie tam...szkodą w ogóle komentować to co piszecie bo wy same nie wiecie co robicie...

0 / 0

Już najwyższy czas żeby Ance do dupy się dobrali

0 / 0

Coś mi się wydaje ze wiem kim ty a raczej Wy jesteście!! Jesteście...hmmm nie będę tego komentować,nieźle macie w głowie!!jak Wam nie pasuje Melderslo to się przeniescie na inna firmę a nie wymyslacie bele głupotę.nie pierwszy raz były problemy z takimi jak wy...sciemniarami...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...