Agencja Matt Job - ktoś słyszał?

nie polecam również penerley też tam byłem.burdel nic wiecej i jeszcze pierdolniety iruś.

0 / 0

Ciekawe rzeczy opowiadasz szkoda tylko ze anonimowo..

0 / 0

Jebac tych Rumunów smierdzichow kraść tylko potrafią nic więcej tylko tan bombę zrzucić na te farmę rumuńska jeździłem 3 lata i nigdy więcej <br /> banda kretaczy zdrajców narodu a Polki veizerki tez pewnie tym ciapAtym ssaja ich brudne rumuńskie kutasy<br /> Wstyd i hańba <br />

0 / 0

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

Piszę o Penerley Farm!!!!!!!! Ludzie nigdy tam nie jedźcie!!!!!!!!! Rumuński syf!!!!!!!!!! PPolaków traktują jak śmieci!!!!!!

0 / 0

Nigdy w życiu nie byłem w gorszym miejscu!!!!!!!!! Traktują ludzi jak śmieci!!!!!! Teraz będzie rządził rumuński,po Polak manager wyjeżdża,więc masakra!!!!! Pojechałem pomoc na początku stycznia,bo potrzebowali przy tunelach,dzwonili obiecywali,ze zostanę do końca sezonu.Pojechałem,pomogliśmByło nas 20 osób i wszystkim kazali wracać do Polski po 2 tyg!!!! Szmaciarze!!!!!!! Zaprosili pod koniec marca.Ludzie to jest banda złodziei,oszustow!!!

0 / 0

Nigdy w życiu nie byłem w gorszym miejscu!!!!!!!!! Traktują ludzi jak śmieci!!!!!! Teraz będzie rządził rumuński,po Polak manager wyjeżdża,więc masakra!!!!! Pojechałem pomoc na początku stycznia,bo potrzebowali przy tunelach,dzwonili obiecywali,ze zostanę do końca sezonu.Pojechałem,pomogliśmByło nas 20 osób i wszystkim kazali wracać do Polski po 2 tyg!!!! Szmaciarze!!!!!!! Zaprosili pod koniec marca.Ludzie to jest banda złodziei,oszu

0 / 0

Siema a wiecie cos moze wiecej o ofercie pracy w szkolce lesnej hamburg pracowal ktos tam juz

0 / 0

we

0 / 0

Staples jest ok, barfoots(usunięte przez administratora) nie jedż bo możesz żałować

0 / 0

byl ktos moze na farmie Manor Farm Busby

0 / 0

tyle dostałam na temat Gaskains od dziewczyny, która tam kiedyś była: &quot;pracowalam tam 4 sezony. farma jest dosc duza, jak bylam pierwszy raz to byl to jeden z najlepszych sezonow farmy. osobiscie bylam dobry zbieraczem wiec tym samym dobrze zarabialam, ale juz ostatniego sezonu nie bylo tak dobrze. bardzo mile wspomina ten okres i z tego co wiem to paru polakow jest na wysokich stanowiskach wiec zawsze mozna sie do nich zwrocic jak cos nie bedzie jasne&quot;<br /> Oprócz tego dowiedziałam się jeszcze, że na tej farmie jest akord zbiorowy. Pozdrawiam

0 / 0

byłeś na farmie Gaskains?napisz choć połowę prawdy o tej farmie ,też tam się wybieram w tym roku

0 / 0

quwerty jak masz ochotę napisz na gadu (mój nr 10100935) lub na meila malgos871@wp.pl, bo ja mam jakąś broszurkę z farmy, ale niestety żadnych sprawdzonych informacji

0 / 0

Tez mam zamiar tam jechac i nie mam zadnych informacji na temat tej farmy. Jak sie czegos dowiesz prosze daj zanc...

0 / 0

witam, czy był ktoś moze na WEY STREET FARM lub Figgis Farm? Bo wybieram sie tam w okolicach 9 maja, ale niestety nie wiem czy warto i jaka tam jest sytuacja.<br /> proszę o pomoc

0 / 0

hej a mogłabyś dać namiary na tą farmę VILLAGE NURSERIES? pozdrawiam i z góry dziękuję:)

0 / 0

anonim - 2009-05-15 12:27:35czy był ktoś może na farmie M.T. Mitchell??Wyjazd w czerwcu. Proszę o infoTak bylem ze znajomymi i nie radzilbym nikomu tam nie jechac sa to oszusci i naciagacze . Powiedzmy ze pracowales/as 10godzin z tego za 6 masz placone 4 godziny pracujesz za darmo dobiero sie przekonujesz jak dostajesz karke ile zarobiles , ale to jeszcze nie wszystko powiedzmy zarobiles/as 80 funtow i idziesz do bankomatu patrzysz na koncie masz 72funty na kazdym kroku z ciebie zdzieraja .<br /> Za mieszkanie placisz 33funty tygodniowo +10funtow+45funty za gaz<br /> to jakies 43 funty tygodzniowo a co dwa tygodznie 88funtow . tak ze wracajac do Polski czy do innych stron przywieziesz nic . ja tylko ostrzegam przed to farma

0 / 0

anonim - 2009-05-15 12:27:35czy był ktoś może na farmie M.T. Mitchell??Wyjazd w czerwcu. Proszę o infoTak bylem ze znajomymi i nie radzilbym nikomu tam nie jechac sa to oszusci i naciagacze . Powiedzmy ze pracowales/as 10godzin z tego za 6 masz placone 4 godziny pracujesz za darmo dobiero sie przekonujesz jak dostajesz karke ile zarobiles , ale to jeszcze nie wszystko powiedzmy zarobiles/as 80 funtow i idziesz do bankomatu patrzysz na koncie masz 72funty na kazdym kroku z ciebie zdzieraja .<br /> Za mieszkanie placisz 33funty tygodniowo +10funtow+45funty za gaz<br /> to jakies 43 funty tygodzniowo a co dwa tygodznie 88funtow . tak ze wracajac do Polski czy do innych stron przywieziesz nic . ja tylko ostrzegam przed to farma

0 / 0

hej był ktos juz na czeresniach z tej agencji matt job w nemczech mam zamiar jechac w tym roku ale nie wiem jak jest opłaca sie..

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...