Elektryk

Witamy, Rok doświadczenia wystarczy. Zespół GoWork

0 / 0

Czy rok doświadczenia wchodzi w grę?

0 / 0

Witam. Oferta jest jak najbardziej aktualna. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ms@gowork.pl oraz o kontakt pod numerem: 022 5834 922 W temacie e-maila prosimy o podawanie nazwy stanowiska .

0 / 0

Hej, czy ta oferta jest nadal aktualna?

0 / 0

podejme prace 30 lat doswiadczenia w zawodzie

0 / 0

Witam. Czy praca przebiega od poniedziałku do piątku czy też zdarzają się dyżury w weekendy.

0 / 0

Witam. Oferta jest jak najbardziej aktualna z związku z czym zapraszam do złożenia aplikacji na naszej stronie. Z poważaniem Zespół Gowork

0 / 0

Hej. Czy oferta pracy jest nadal aktualna jeśli tak byłbym poważnie zainteresowany. pozdrawiam

0 / 0

ja uwazam ze pewnie jakos niecala srednia krajowa.... czyli kolo 2500 ale to tylko przypuszczenia...

0 / 0

głównie kontroluje stan techniczy maszyn przemysłowych . rozne naprawy, oraz zdaża sie ze pomagam na produkcji .

0 / 0

Marcin - a co robisz?

0 / 0

Witam. jak już zacząłem pracę jako elektryk w Nowym Dworze. Praca naprawdę w miłej atmosferze każdy wykonuje to co do niego należy i nikt nie wtrąca się w czyjeś kompentecje. naprawdę polecam pracodawca nadal poszukuje pracowników.pozdrawiam

0 / 0

Witam serdecznie, To zależy od doświadczenia kandydata. GoWork

0 / 0

Witam. Byłem na rozmowie z pracodawcą i zostałem przyjęty od następnego tygodnia zaczynam, więc postaram sie napisać szczegóły odnośnie pracodawcy. pozdrawiam

0 / 0

Witam.A czy może ma ktoś jakieś bieżące informacje o firmie i obecnie w niej pracuje.pozdrawiam.

0 / 0

hej.pracowałem tam jako osoba sprzątająca przez jakiś czas praca ja praca tak jak wszędzie. z punktu widzenia tego co robiłem nikt się nie czepiał mojej pracy ale nie mam pojęcia jak to wyglaga na stanowisku elektryka w każym bądź razie spróbowanie niczym nie grozi.

0 / 0

Ponawiam pytanie przedmowcy. Ma ktos jakies ciekawe informacje?

0 / 0

Witam mam pytanie czy ktoś wie cos więcej o tej firmie i może tam pracował??

0 / 0

Witam! Tak jest to dalej aktualne. Nie, nie wyklucza prosimy o przesłanie aplikacji na adres: ms@gowork.pl oraz o kontakt pod numerem: 022 5834 922 Z poważaniem Zespół GoWork

0 / 0

Witam, jestem zainteresowany czy to dalej aktualne? Niestety posiadam doswiadczenie ale nie w duzym przedsiebiorstwie czy to mnie wykluczna?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...