EURO KONTAKT GRUDZIADZ

eurokontakt grudziadz to dno

1 / 0

Ostatnio wróciłem z pracy w Niemczech załatwionej przez eurokontakt. Praca jak praca, robiłem to samo co tutaj, ale za 4 razy większą stawkę. Jeśli ma się motywacje i jeszcze fach w ręku to polecam jechać.

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

tak jest ze jak kogos wywalili za chlanie to sie teraz czepia. sam widzialem w wloszech jako koles mial pretensje ze go zwolnili. grzecznie mu podziekowali i powiedzieli ze nie trzymal sie zasad a koles zrobil dym... jest jasno powiedziane nie ma picia w pracy i jak przyjdziesz na procentach to nie masz czego tam szukac. ja do nich nic nie mam. Kase zawsze dostaje po robocie i nie czekam.

0 / 0

Byłem na zbiorach winogron i praca do łatwych nie należała ale kasa mi odpowiada za taka robote. Nie gadam nic zlego na eurokontakt bo fuche mam co roku nikt mnie nie oszukal i nie rozumie tych co pisza ze to jacys oszusci. jak nie sa.

0 / 0

Ja byłem z Eurokontaktem we Francji i jestem zadowolony. Płaca dobra, warunki ok, poznałem dużo ciekawych ludzi. Sam Eurokontakt jak najbardziej w porządku

0 / 0

HEJ Wyjezdza może ktoś na zbiory winogron do Francji, czy ktoś już tam był, jakie warunki, płaca itp., ? Proszę o odpowiedz, będę wdzięczny Pozdrawiam

0 / 0

no siemka byłem w tamtym roku w la chapelle na jabłkach nie było zle tylko warunki niezbyt ok i płatne ale praca spoko

0 / 0

wiam mój brat czeka już1/5 miesiaca za kasą i nic wątpie w to że je zobaczy,mojego kolege też wrobili ma 2jke dzieci a święta się zblizaja i z czego dzieciom kupi prezety to oszuści uważajcie na nich!!!

1 / 0

ta szefowa Eurokontaktu z Grudziądza jest niesolidna.I to wszystko.już z nimi nie pojadę

1 / 0

miśka - 2013-09-16 18:30:47Hej jedzie ktoś może teraz w sobote na jabłka do Austrii??Moj maz od nich jezdzi i jest o.k kasa na czas a jesli nawet sa problemy to oni sciagna od pracodawcy i placa

0 / 0

Hej jedzie ktoś może teraz w sobote na jabłka do Austrii??

0 / 0

Witajcie Był ktoś może z Was na zbiorach jabłek w Austrii? Proszę o informacje

0 / 0

hej jogi a gdzie byłes dokładnie na tych jabłkach we francji podaj miejscowosc bo mam jechac do la chapelle i mam wątpliwości proszę [usunięte przez moderatora]

0 / 0

hej byłeś we francji na jabłkach w la chapelle jak było bo mam jechac tam ale trochę się boję [usunięte przez moderatora]

0 / 0

hej popieram Madzie ja byłam z eurokontaktu i mąż jezdzi juz tyle czasu nikt nas nie oszukał i wszystko było okej teraz tez czekamy na wyjazd nie wiem co komu nie pasuje moze pracowac sie nie chce to takich nie potrzebują bo po co

0 / 0

nie kupiła sobie nową łodkę za wasze pieniążki

1 / 0

głupoty gadasz zjechałeś na własne życzenie zjechałeś karnie bo opuściłeś szybciej sad ja tam byłem i wiem

0 / 0

czekam na zwrot kasy [usunięte przez moderatora]

1 / 0

To za co trzeba tam płacić w sumie??????

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...