pisanie prac magisterskich

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy.<br /> Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac.<br /> Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę.<br /> Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!!<br /> Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

0 / 0

Witam, posiadam na sprzedaż gotowe prace magisterskie z dziedziny administracji. Szczegóły na priv: astanislawska@onet.eu

0 / 0

bzdury piszesz. Jest jeden system antyplagiatowt www.plagiat.pl, a uczelnie wykupuja tam jedynie licencje. Każdy sam może się zarejestrować na www.plagiat.pl i sprawdzić &quot;prace&quot;. Wy oszukujecie, bo &quot;wymyslacie sobie i fałszujecie te raporty&quot;. Takie oszustwa zawykle wychodzą po poprawkach.

0 / 0

Witam<br /> <br /> Oferuję pomoc w pisaniu oraz redagowaniu i przygotowywaniu materiałów związanych z pracami:<br /> * magisterskimi, <br /> * inżynierskimi,<br /> * licencjackimi,<br /> * zaliczeniowymi,<br /> * oraz innymi.<br /> <br /> Zapraszam do kontaktu mailowego:<br /> jarekmilczuk@o2.pl lub isiaa.s87@gmail.com<br /> <br /> Zapewniam raport końcowy antyplagiatu, taki sam jak uczelnie.<br /> <br /> POZDRAWIAM<br /> <br /> JAREK

0 / 0

pisać to sobie można. Ale ci oszuści co się przyznają, że próbowali kupić pracę, to są skończeni. Przynajmniej w Europie

0 / 0

PAni ogłoszenie zostało wybrane losowo.<br /> Wkrótce otrzyma Pani zawiadomienie o<br /> zgłoszeniu się do prokuratury rejonowej, <br /> celem przesłuchania w sprawie pisania<br /> prac dyplomowych.<br /> <br />

0 / 0

Julita Noga - 2017-09-13 13:30:18Odnośnie prac magisterskich mam takie pytanie, czy znacie dobry program za pomocą którego można sobie samemu w domu wykryć plagiat w pracy dyplomowej?nie ma takiego programu. Bo jeżeli ktoś napisał pracę mgr, obronił a nie zarejestrował w necie, to jak sprawdzisz ? Przecież wszystkie &quot;firmy piszące prace&quot; właśnie tak oszukują swoich klientów - załączając im &quot;raporty antyplagiatowe&quot;

0 / 0

Odnośnie prac magisterskich mam takie pytanie, czy znacie dobry program za pomocą którego można sobie samemu w domu wykryć plagiat w pracy dyplomowej?

0 / 0

Moim zdaniem wszystkie prace magisterskie i licencjackiej już obronione po 1989 r. powinny zostać opublikowane w Internecie. Wtedy okazałoby się, że 80% to plagiaty.

0 / 0

Studentka UMCS stanie przed sądem. Pisząc pracę magisterską, skopiowała jeden rozdział z internetu<br /> ---<br /> ....Była studentka UMCS wkrótce stanie przed sądem za plagiat. W przygotowywanej przez nią pracy magisterskiej znalazł się skopiowany z innej pracy rozdział. Plagiat wykryła promotorka, która mówi dziś: - Gdybym wiedziała, że to się skończy sądem, nigdzie bym tego nie zgłaszała ...<br /> http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,22339439,plagiat-studencki-takiej-sprawy-jeszcze-nie-bylo-promotorka.html#TRNajCzytSST

0 / 0

Karola - 2017-09-07 18:14:48Mój promotor wpadł na genialny pomysł, losowaliśmy tematy licencjatów. Trafił mi się merchandising. Myślałam, że się załamię- zadnych materiałów, żadnej literatury, temat do bani. Trafiłam do kilku firm piszących prace i to, co mi przysyłali to była żenada. Też nie mieli pojęcia o temacie. Po 6 miesiącach i 8 firmach trafiłam na http://www.eredaktor.eu Okazało się, że materiały są, choć dużo pojedyńczych prac z różnych uczelni, a pracę dało się napisać w miesiąc, bez przepisywania internetowych stron o marketingu. Dziękuję bardzo, szczególnie pani Madzi, która pracę pisała. Bez pani to bym chyba rok powtarzała żeby innego promotora i temat dostać!!!!!!!no tak,<br /> ale tam była policja, robili przeszukanie komputerów, baz danych i teraz wzywają wszystkich na przesłuchania i informują Promotorów, że ich studenci kupowali i nich prace. Wiem, bo byłam przesłuchiwana przez Prokuratura, na szczęście wpłaciłam tylko zaliczkę. .... Także, spodziewaj się wizyty Policji i pewnie ci unieważnią licencjat na uczelni

0 / 0

Mój promotor wpadł na genialny pomysł, losowaliśmy tematy licencjatów. Trafił mi się merchandising. Myślałam, że się załamię- zadnych materiałów, żadnej literatury, temat do bani. Trafiłam do kilku firm piszących prace i to, co mi przysyłali to była żenada. Też nie mieli pojęcia o temacie. Po 6 miesiącach i 8 firmach trafiłam na http://www.eredaktor.eu Okazało się, że materiały są, choć dużo pojedyńczych prac z różnych uczelni, a pracę dało się napisać w miesiąc, bez przepisywania internetowych stron o marketingu. Dziękuję bardzo, szczególnie pani Madzi, która pracę pisała. Bez pani to bym chyba rok powtarzała żeby innego promotora i temat dostać!!!!!!!

0 / 0

Również miałam wątpliwą przyjemność skorzystać z usług &quot;Lekkiego Pióra&quot; i nie polecam. Oszuści, którzy tylko chcą wyłudzić pracę. Nie trzymają się terminów, a praca w cale nie jest &quot;unikatowa&quot;.

0 / 0

OSZUŚCI!

0 / 0

Proponujemy pisanie prac licencjackich, magisterskich, rozpraw doktorskich i habilitacyjnych z takich kierunków jak:<br /> pedagogika;<br /> psychologia;<br /> socjologia;<br /> historia;<br /> polonistyka;<br /> filozofia;<br /> teologia;<br /> etyka;<br /> administracja;<br /> stosunki międzynarodowe;<br /> marketing i zarządzanie <br /> pielęgniarstwo i położnictwo;<br /> inne<br /> <br /> Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: biuro@lekkiepiorko.net <br /> <br /> Pozdrawiamy. Zespół Lekkiego Piórka

0 / 0

Proponujemy napisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, rozprawy doktorskiej i habilitacyjnej z takich kierunków jak:<br /> pedagogika;<br /> psychologia;<br /> socjologia;<br /> historia;<br /> polonistyka;<br /> filozofia;<br /> teologia;<br /> etyka;<br /> administracja;<br /> stosunki międzynarodowe;<br /> pielęgniarstwo i położnictwo;<br /> inne<br /> <br /> Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: biuro@lekkiepiorko.net <br /> <br /> Pozdrawiamy. Zespół Lekkiego Piórka

0 / 0

Proponujemy napisanie pracy licencjackiej, magisterskiej, rozprawy doktorskiej i habilitacyjnej z takich kierunków jak:<br /> pedagogika;<br /> psychologia;<br /> socjologia;<br /> historia;<br /> polonistyka;<br /> filozofia;<br /> teologia;<br /> etyka;<br /> administracja;<br /> stosunki międzynarodowe;<br /> pielęgniarstwo i położnictwo;<br /> inne<br /> <br /> Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: jacekrobak77@o2.pl<br /> <br /> Pozdrawiam. J.

0 / 0

15 zł / strona A-4<br /> -------------------<br /> -------------------<br /> - poprawiam plagiaty<br /> - poprawiam słabe lub źle napisane prace<br /> - poprawiam prace odrzucone przez Promotorów<br /> - podejmuję się pisania prac &quot;najcięższych&quot; tematycznie<br /> Mam dostęp do nieograniczonego zasobu bibliograficznego<br /> Sprawdź jak najwięcej ofert, porównaj i podejmij decyzję<br /> Dr Zofia Lakowczyk<br /> dr_zofia.lakowczyk@gazeta.pl<br /> <br /> <br />

0 / 0

15 zł / strona A-4<br /> BEZ ZALICZEK<br /> -------------------<br /> -------------------<br /> - poprawiam plagiaty<br /> - poprawiam słabe lub źle napisane pracy<br /> - poprawiam prace odrzucone przez Promotorów<br /> - podejmuję się pisania &quot;najcięższych&quot; tematycznie<br /> Mam dostęp do nieograniczonego zasobu bibliograficznego<br /> Sprawdź jak najwięcej ofert, porównaj i podejmij decyzję<br /> Dr Zofia Lakowczyk<br /> dr_zofia.lakowczyk@gazeta.pl<br /> <br /> <br />

0 / 0

UWAGA! MY NIE POBIERAMY ZALICZEK! <br /> <br /> Przede wszystkim jednak piszemy prace magisterskie i licencjackie <br /> w sposób możliwie profesjonalny (próbki tekstu udostępniamy na każde życzenie klienta), przy czym zakres tematyki jest bardzo rozległy oraz ceny przystępne (20 zł za stronę) ,a do tego jeszcze dodatkowo względnie krótkie terminy.. <br /> Tworzymy prace z takich min. dziedzin jak: ekonomia, historia, psychologia, politologia, zarządzanie, marketing, logistyka, zasoby ludzkie, stosunki międzynarodowe itp.. Jednak najbardziej wyróżnia nas NAJLEPSZY STYL.<br /> Nasz adres: najlepszystyl@ onet.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...