Praca biurowa - 5 tys miesiecznie

Hej ja też szukam pracy w tej branży-mam doświadczenie asystentki biurowej w dużej firmie Procter&Gamble...ale co z tego jak nie mogę znaleźć pracy...Jak coś to mój mail sikoraaneta6@gmail.com

0 / 0

czy są jeszcze miejsca w tej firmie? Jestem z wykształcenia filologiem, ale miałam już kontakt z pracą biurową. Poszukuję pracy w tej branży serpena@wp.pl

0 / 0

byłam w go worku na kursie asystencko sekretarkim i teraz dostałam pracę jako asystentka, wysłałam cv na ogłoszenie w którym potrzebowali kogoś z doświadczeniem min rok a ja takiego nie miałam i tak mnie przyjeli, sądzę że może ze względu na kurs który odbyłam. polecam :)

0 / 0

nie znasz polskiego,czy udajesz,że znasz angielski?

0 / 0

Karolina - 2008-10-23 13:41:55Tak sie tylko wydaje pracowalem 3 lata i dziewczyny wcale nie jest latwo, napiete terminy, duzo na glowie, odpowiedzialnosc ogromna jestem na wychowawczym mam nadzieje ze uda mi sie powrocic ale pamietam o tym ze nie jest lekko.Hi all, (usunięte przez administratora)

0 / 0

jestem zainteresowana pracą ( ten mail wszczególności do kaski), ale do innych także an.ona1@wp.pl

0 / 0

Jestem zaintresowana pracą biurową,recepcja.Uczę sie w studium Kadr i Płac,ukonczylam dwa kursy:pracownik malej sredniej firmy oraz asystencko sekretarski.Mam 23 lata.Moze kiedyś znajdę pracę:)

0 / 0

Jestem zainteresoeana pracą biurową Mój e-mail krysta68@poczta.fm Będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam.

0 / 0

Karolina - 2008-10-23 13:41:55Tak sie tylko wydaje pracowalem 3 lata i dziewczyny wcale nie jest latwo, napiete terminy, duzo na glowie, odpowiedzialnosc ogromna jestem na wychowawczym mam nadzieje ze uda mi sie powrocic ale pamietam o tym ze nie jest lekko.Hello Everyone Appologies if this is off topic but Could Someone let me know a decent method to display this website in a different language? Best Regards, UteltTalt http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-basic/smile.gif

0 / 0

hej, jestem zainteresowany tą pracą, mam wyższe inżynierskie. rapan7@wp.pl

0 / 0

pisalam do tej osoby i niestety powiedziala mi ze jest to nieaktualne, jakby ktkos o czyms ciekawym slyszal prosze o informacje, mam 4 letnie doswiadzcenie w pracach biurowych

0 / 0

Witam. Czy ta praca tylko dla kobiet/ Prosze o poradę. Jestem facetem, gdzie mozna sie zgłosić? Klopoty finansowe.

0 / 0

Witam. Znam dobrze angielski, niemiecki,słabiej rosyjski. Czy ta praca biurowa wymaga tego? Gdzie można cv wysłać? Wdzięczny będę za pomoc, Musi być pożytek z tego netu. kriskoch@o2.pl

0 / 0

Kaska - 2009-05-20 11:50:09 praca biurowa mam fajna propozycje w zaganiczniej firmie poszukuja pracownikow biuorwych osoby zainteresowane prosimy o maila odp. jestem zainteresowana glam.chick@autograf.pl

0 / 0

ten post powyzej oczywiscie kieruje do Kaśki

0 / 0

witam,trafilam tu przypadkiem,jestem zainteresowana praca,prosze napisz cos konkretniej na waltz@wp.pl,pozdrawiam

0 / 0

praca biurowa mam fajna propozycje w zaganiczniej firmie poszukuja pracownikow biuorwych osoby zainteresowane prosimy o maila

0 / 0

jestem chętna szukam pracy dodatkowej bylejakiej jestem księgową od roku

0 / 0

a gzie dokładnie pracuje?

0 / 0

a nie wiecie ile mozna zarobic np w pracy w seretariacie???

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
11 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...