FIRMA WAKAT Z KUTNA KTO JEDZIE?

Hehe, wakat leży i kwiczy tak samo jak zenek. Ludzie, nie dajcie się oszukać na agencje pomagające znaleźć prace, mieszkanie i nic tylko zapłacić i wyjechać do luksusu. W kutnie obiecano nam: - prace w Anglii - domek w którym kazdy z nas miałby swój pokój (była nas trójka) - pomoc na miejscu - odebranie z lotniska, zawiezienie do domku. Na miejscu: (usunięte przez administratora)współpracujący z wakatem kazał nam 3 godziny czekać na siebie na lotnisku (choć wcześniej kilka razy dzwoniliśmy z informacją kiedy przylatujemy) i policzył sobie za to 20 funtów. - w domu do którego nas zawieziono mieszkała już trójka ludzi - my dostaliśmy pokój z jednym łóżkiem i nic poza tym, nie było nawet koca do przykrycia. W domu brudno,śmierdząco, wszędzie syf i o każdej porze dnia i nocy mogli do nas wpaść ludzie (mieli klucze) by robić pranie w pralce która była w naszej kuchni. - wakat nie załatwia pracy tylko spotkanie w agencji zatrudnienia która albo nas zatrudni albo nie. U nas w końcu pracowały 2 osoby na 3. -za pokój (usunięte przez administratora) liczył sobie 50 funtów tygodniowo i kazał zapłaciż za cały miesiąc. (W tym mieście można wynająć pokój za 30 f i mieć super warunki) - żadnej innej pomocy nam nie udzielono -(usunięte przez administratora) nawet nie chciał nam pokazać gdzie jest bank, poczta itp... J(usunięte przez administratora) W Anglii da się znaleźć pracę, można się utrzymać ale firma wakat zupełnie w tym nie pomaga a tylko żeruje na ludziach chcących zarobić...

0 / 0

trzeba zgłosić to na policję sprawę już mają jak najwięcej osób tym lepiej

0 / 0

ale jak to udowodnic????pisz gg 1087762 tez zostałem oszukany

0 / 0

cudowny to on może i jest ale przez tel jak obiecuje złote góry a tak naprawde to jeden wielki syf

0 / 0

grzyb to za mało powiedzine!!!!!!!!!!!!już bym wolał żeby w wizieniu mnie zamkneli tam przynajmiej ciepła woda ciepła cela,,,,,,,,,,itd a tam jeden wielki smród sam niech siedzi w tym grzybie jak lubi

0 / 0

a chodzi o piotra O.

0 / 0

ludzie slyszeliscie ze jeden z kolegow pana S oddal mieszkanie [usunięte przez admina] zeby go bronili w sodzie he he robi chlopak sobie plecy he he

0 / 0

[usunięte przez admina] ojjj ladnie on ludzi przekrecil jedno mnie tylko dziwi dlaczego on jest jescze na wolnosci??????

0 / 0

witam ja tez sie nabralem na te firme ale udalo mi sie wyjechalem z tamtad i mieszkam w Londynie walcze teraz z nimi o kase kto im wplacil i nie ma pracy dzwoncie do ambasady z tego co wiem to bedzie sprawa w sadzie przeciwko wakatowi

0 / 0

ja wyjechalem w lutym do bradford ludzie mieszkam w starej chalupie zimno spimy w ubraniach wszystko rozwalone pracy nie mam jestem zarejstrowany w 9 agencjach kasa mi sie konczy tragedia mozna sie zalamac 3 tygodnie bez pracy a mialo byc tak pieknie gosc mi wszystko obiecal prace ladne mieszkanie a teraz nie mam co jesc szok wszystko zawdzieczam jednemu czlowiekowi panu [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] z kutna co sie dowiedzialem od ludzi ktorzy tu mieszkaja w bradford zenek wspolpracowl z firma WAKAT ale sie poklocili o kase i sam teraz dziala i przkreca ludzi 2 kolegow wczoraj wrocilo niedawno do polski 3 tyg siedzenia i nic zalamka oni przyjechali przez firme wakat ale maja podpisane umowy i po powrocie pojda do sadu a ja wyjechalem przez zenka na slowo nie mam zadnej umowy zadnych dokumentow takze sam musze sobie radzic LUDZIE PISZE TO PO TO ZEBYSCIE NIE BYLI TACY NAIWNI JAK JA I NIE ZALOWALI POZNIEJ BO NAPRAWDE DUZO KASY KOSZTUJE TAKA NIE PRZEMYSLANA DECYZJA

0 / 0

ludzie nie dajcie sie tej firmie wakatbo gorzko tego pozalujecie

0 / 0

ludzie nie dajcie sie tej firmie wakatbo gorzko tego pozalujecie

0 / 0

Firma Wakat napewno czegoś was nauczy. Mianowicie tego że w życiu nie ma nic za darmo. Wogóle Kutno to zagłębie firm pośredniczących wątpliwej jakości. Szkoda że nasze prawo jest tak skonstruowane iż pozwala oszukiwać nas w biały dzień. Można sprzedawać pościel w wełny wielbłąda, można sprzedawać cudowne odkurzacze, można oferować chałupnictwo w typie składanie długopisów itd. To wszystko pic na wode. I co z tego jak te wszystkie wspaniałe firmy mają się dobrze. Dobrze napisana umowa którą podpisujecie bez dokładnego przeczytania i są bezkarni. Jeszcze taki oszust jeden z drugim nazwie was nieudacznikami lub pijakami. Czują się bezkarni, przecież nic wielkiego nie zrobili. Że za adres pośrednika w UK skasowali kilka stówek, za informacje się płaci. Pan który zachwala Wakat napisał żebyście umieli oddzielić plewy od ziarna. Z tym jakurat się zgodze. Dodam że jego posty to plewy z Kutna. -------------------------------------------------- www.oszukany.pl

0 / 0

uwazajcie na mnie bo oszukam was jeszcze nie raz,a kasa leci z takich glopich pajacow jak wy

0 / 0

uwazajcie na mnie bo oszukam was jeszcze nie raz,a kasa leci z takich glopich pajacow jak wy

0 / 0

posluchaj ja tez zostalem tak jak inni oszukany i co chodze co dziennie potych [usunięte przez administratora, jest to forum dyskusyjne prosimy o niepodawanie niecenzuralnych słów] agencjach i nic czekac na czynsz juz nie mam ma zycie tez brakuje a rodacy nie pomoga jestes cwany bo pracujesz a ja chce a nie mam gdzie

0 / 0

posluchaj ja tez zostalem tak jak inni oszukany i co chodze co dziennie potych [usunięte przez administratora, jest to forum dyskusyjne prosimy o niepodawanie niecenzuralnych słów] agencjach i nic czekac na czynsz juz nie mam ma zycie tez brakuje a rodacy nie pomoga jestes cwany bo pracujesz a ja chce a nie mam gdzie

0 / 0

siemasz ja tezmam zamiar jechc z ta firma w styczniu odezwij sie na gadu 12731500 pozdro ;))

0 / 0

WITAM MAM OKAZJE PRZEZ TA FIRME WYJECHAC JESZCZE W STYCZNIU ALE WIDZE ROZNE OPINIE NIE POTRAFI GADAC W TYM JEZYKU WIC STRES SIE NARASTA CO WY NA TO///////

0 / 0

widze,ze firma probuje wszelkimi sposobami poprawic swoj wizerunek ,to jest zalosne !!! swoje glupie wypowiedzi "mieszkancu" raczej Kutna!!! wsadz sobie gleboko w dupe :P

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...