Pokojówki - praca w 4 i 5* hotelach na Cyprze

czy ktoś może się jeszcze wypowiedziec na temat wyjazdu na cypr jako pokojówka najlepiej taka osoba która tam była lub jest

0 / 0

Hej! ja jestem zainteresowana pracą pokojówki w przyszlym roku. Podasz mi swojego emaila? Dzięki:)

0 / 0

na pokojowcedostaniesz 500 e alenie radze ci tam jechac w tym zawodzie na kelenrki tez biora laski bez ang /bo nie maja staffu/ wiec lepeij staraj sie na kelnerke bo robota lzejsza :) jedyny minus to fakt zena kelence masz malo napiwkow a na pokojowce duuuuuuuzo i tez rzeczy co zostawiaja w pokoju to kosmos :) zawsze cosdla siebie mozesz zabrac jak tacy bogacze tam goszcza ale co sie narobisz to sie narobisz, przemysl sobie czy wolisz mniej napiwkow ale lzejsza prace czy o 200e wiecej i zapierdzielac jak dziki jelen na pokojowce?/ wybor nalezy do ciebie ale zasegurej sie tym ze robilam na cyprze na pokojowce i tyle co moge poweidzec laskom ktore sie tam staraja to to ZEBY WYBRALY ROBOTE KELNERKI !!!!!!! jakby co to mozesz napisac na email to napisze wiecej na temat roboty pokowjki

0 / 0

czy spotkania odbywaja sie tylko w warszawie jakie wynagrodzenie maja pokojówki i czy wy pobieracie jakas prowizje od załatwienia pracy jezeli ktos zna angielski tylko podstawowe słowa tez ma szanse na wyjazd

0 / 0

Jestem zainteresowana pracą w charakterze pokojówki. Jednak zależy mi na tym aby być tam wspólnie z moją koleżanką. Stąd moje zapytanie- jaka jest szansa i (czy jest wogóle) na wspólny pobyt w tym samym hotelu i zamieszkanie we wspólnym pokoju?

0 / 0

Witam, rozmowy odbywaja sie na bieżąco. Każda osoba która jest zainteresowana wyjazdem powinna przesłac do nas na adres mailowy CV w języku angielskim ze zdjęciem. Wtedy kontaktujemy sie z państwem telefonicznie i ustalamy termin rozmowy rekrutacyjnej. Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

witam kiedy jest następna rozmowa rekrutacyjna do pracy na Cyprze?

0 / 0

Witam, stanowiska są różne - w zależności od znajomosci języka angielskiego. Najkrótszy kontrakt to 4 miesiące, z tym, ze koniec kontraktu wypada zawsze na koniec października. Zatem jedyna mozliwośc odbycia 4 miesięcznego kontraktu to okres lipiec - październik włącznie Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

i na jakim stanowisku mogą w chwili obecnej pracować mężczyźni ?

0 / 0

na ile są najkrotsze umowy o prace na Cyprze?

0 / 0

Witam, każda osoba ma możliwośc ubiegac sie o ta pracę. To pracodawcy podejmuja ostateczną decyzję Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

Czy przyjmujecie osoby z wadą słuchu do pracy na Cyprze?

0 / 0

Witam, potrzebny jest cały personel hotelowy. Zatem takie stanowiska jak barman czy instruktor fitness tez wchodzą w grę. Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam, pracownicy wyjeżdżaja na Cypr aż do końca lipca, więc miejsc pracy jest bardzo dużo. Podróż na Cypr jest zorganizowana przez nas. Więcej szczegółów można uzyskać na rozmowie rekrutacyjnej lub telefonicznie Z powazaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

DO AGENCJI GO WORK I DO WSZYTKICH KTORZY WIEDZA.. Chcialbym sie zapytac odnosnie pracy jaka mozna wykonywac na Cyprze....Czy pracodawcy potrzebuja rowneiz barmanow badz instruktoro silowni, klubow fitness...czy tylko pokojowki i kelnerow/ki?????? pzdr!.

0 / 0

Mam pytanie - mianowicie, skoro jest tylu chętnych to niemożliwością jest że wszyscy dostaliby pracę, etaty są limitowane, więc ile tak na prawde zostało stanowisk? Pytam bo już w piątek odbędę pierwszą rozmowę, a planuję wyjechać jak najszybciej i tu nasuwa sie kolejne pytanie-kiedy są pierwsze wyjazdy? Czy pomagacie przy zakupie biletu do Cypru (pytam bo okresliliscie cene na poziomie 1200zł)? Z góry dziekuje za odpowiedz

0 / 0

Witam, na lotnisku czeka na państwa kierowca z tabliczka na której NAPISANA JEST NAZWA HOTELU. Nie sądzimy, żeby były jakieś problemy z odnalezieniem tej osoby na lotnisku. Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam wysłałam dziś swoje cv jestem chętna wyjechać do pracy na Cypr ......od Kwietnia do końca Pażdziernika prosze o kontakt pod nr (usunięte przez administratora)w godz wieczornych pozdrawiam

0 / 0

Witam. Pierwsza rozmowa odbywa się z pracownikiem agencji Gowork w celu zweryfikowania doświadczenia oraz możliwości kandydata. Pomyślne przejście tej rozmowy umożliwia drugą rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się z cypryjskim pracodawcą. Z poważaniem Zespół Gowork

0 / 0

Ile rozmów rekrutacyjnych czeka kandydata ubiegającego się o pracę na Cyprze. Pozdrawiam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
wczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...