Kelenerki/kelnerzy - praca w 4 i 5* hotelach na Cyprze

no hej. pracowałam na cyprze przez dwa lata i zawsze zakwaterowanie zapewnia ci pracodawca cypryjski. Są to mieszkania w dobrym standardzie w których jest po kilka pokoi i mieszkacie w kilka osób. jest ok. także jeśli jesteś zainteresowany to spokojnie możesz lecieć. kasia

0 / 0

Witam, żeby wyjechac na CYPR wystarczy dowód osobisty. Jednak jak wszędzie za granicą tam też warto mieć przy sobie paszport Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam czy do wyjazdu potrzebny jest mi paszport czy wystarczy sam dowód osobisty?

0 / 0

Witam, minimalny kontrakt to kontrakt 4 miesięczny Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam, czy istnieje możliwość krótszego pobytu na Cyprze, tj kontraktu na ok 2-3 m-ce? Pozdrawiam serdecznie.

0 / 0

Joanno, jestem poważnie zainteresowany wyjazdem na Cypr jako kelner. Mam kilka szczegółowych pytań odnośnie miejsca pracy. Będę wdzięczny jeśli podasz mi maila lub telefon kontaktowy, zależy mi na czasie. Pozdrawiam

0 / 0

Witam, rekrutacja trwa nadal. Wystarczy przesłać do nas CV w języku angielskim w celu umównienia sie na rozmowę rekrutacyjną. Na Cypr lecą państwo samolotem i nie ma mozliwości dojazdu na własną rękę. Mozna jechac w kilka osób znajomych jesli oczywiście cała grupa zostanie zaakceptowana przez pracodawcę. Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

czy można jeszcze liczyć na wyjazd czy już skończyła się rekrutacja?

0 / 0

Mam jeszcze jedno pytanie, czy istnieje przedłuzenie pozniej kontraktu, na przykład jakbym w trakcie sie zdecydowała zostac tam dluzej. Chce leciec tam z przyjaciolka, ale ona w pazdzierniku musi wracac, a ja nie wiem co jeszcze bede robic. Chcialabym tez zapytac, czy moj chlopak moglby zamieszkac ze mna pozniej, poniewaz on ma jeszcze teraz studia i jak zaliczy sesje czy moze dojechac? pozdrawiam

0 / 0

Mam pytanie o targi, z tego co juz przeczytałam i znalazłam w necie wynika, ze targow juz nie ma. Wiec interesuje mnie w jaki sposob wygladalby moj kontakt z pracodawca. I jeszcze czy jest szansa bym pojechala tam z przyjaciolka pracowac w jednym hotelu?

0 / 0

woddy26 - 2009-02-04 15:50 odpowiedz | cytuj | do usuniecia z internetu,teraz jest kiepski okres kryzys i do tego zima,polecam na agencje rimec,zapewniaja przeloty za darmo 1200euro stalej pensji i zakwaterowanie za darmo,agencja jobland tez jest godna polecenia,pracujac dla nich mialem 2000funtow netto ,zakwaterowanie za darmo i przelot,kontrakty przewaznie 6miesieczne z mozliwoscia przedluzenia. Pracowałem przez RIMEC w Szkocji-400funtów za lot i opłaty za mieszkanie to wszystko co potrącała agencja.Nie pisz bzdur!!!!!!!!!

0 / 0

asiu jak masz 12 miesiecy kontrakt to w kontrakcie masz 24 dni urlopu i 20 horobowego ja juz robie na cyprze 5 lat

0 / 0

Witam, koszty przelotu pokrywają państwo sami. Nie ma takiej mozliwości, żeby pokrył je pracodawca a później potrąci to państwu z wypłaty,. Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

Witam Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy na Cyprze,zastanawia nas tylko czy pracodawca jest w stanie pokryć koszty przelotu,odciągając je później stopniowo z wypłaty i czy zdarzyła się wcześniej taka sytuacja.

0 / 0

Witam, jak najbardziej jest mozliwośc zakwaterowania w jednym pokoju. Trzeba to tylko zgłosić na rozmowie z pracodawcą. Z poważaniem Zespół GoWork.pl

0 / 0

czy jest też możliwość w momencie wyjazdu we dwoje otrzymania pokoju razem dwuosobowego? pozdrawiam

0 / 0

Witam, targi pracy organizowane są tylko w zimie - sa to rozmowy z pracodawcami z CYPRU. Jesli chcieliby Państwo wyjechac w lipcu wystarczy zasugerować to pracodawcy w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Jak najbardziej jest możliwość wyjazdu w dwie osoby w to samo miejsce. Musieliby Państwo poprostu przyjść na rozmowę tego samego dnia do tego samego pracodawcy. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

0 / 0

witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam 21 lat i jestem studentem II roku turystyki znam angielski w stopni komunikatywnym mam jednak pytanie czy istnieje możliwość wyjazdu dla pary? Ona ma 20 lat i jest studentką anglisyki posiada doświadczenie w sprzataniu, jest taka opcja? Pozatym ile trzeba zaplacić czy pobieracie opłaty przed wyjazdem i jakie? chcieli byśmy wyjechć w lipcu czy targi pracy są oganizowane także później? prosze o odpowiedz jesteśmy poważnie zainteresowani tą pracą.

0 / 0

Zdecydowanych na wyjazd jest pełno na tym forum, lepiej zapytaj się kogo już przyjęli ???????? Tyle rozmów już było, a ani jedna osoba nie napisała, że się dostała, a może jednak ktoś jest kto przeszedł???????

0 / 0

Hej. Ktoś zdecydował się już na wyjazd??

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...