OPIEKUNKA /OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - ANGLIA

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Z angielskim tez próbowałam ale jezyk to perfekt trzeba znać a konkurencja duża. Koleżanka dała mi namiar na firmę Medipe, zaczęłam od kursu, potem dostałam oferte pracy i tak sobie pracuje. Jestem zadowolona i tez na fajne rodziny trafiłam bo i tak już przyjacielsko sie traktujemy. Czynników wiele jest to na pewno bo słyszałam różne rzeczy od koleżanek.

0 / 0

Nie warto korzystać z laudigo.com i usług spółki curam, która nadzoruje portal. Mam już kilka lat doświadczenia. Latami jeżdżę do Niemiec. Portal znalazłam z reklamy. Po opłaceniu ogłoszenia na rok wypełniłam profil i po jakimś czasie odezwała się do mnie rodzina z Niemiec. Niestety nic nie zapowiadało uczciwej umowy. Zgłosiłam sprawę do portalu. Zamiast wsparcia i próby wyeliminowania nieuczciwej rodziny z portalu zostałam wręcz gorączkowo namawiana do wyjazdu. Odmówiłam i dopiero, gdy po niespełna dwóch miesiącach sytuacja się powtórzyła zrozumiałam, że nie warto współpracować z tą firmą ponieważ nie liczy się dobro opiekunki tylko kasa z prowizji. Przestrzegam!

0 / 0

A jak ktos nie lubi się reklamowac z fotkami? A skad wiadomo co roba z danymi osobowymi? Podejrzane.

0 / 0

Witam! Szukasz pracy jako opiekun osób starszych ? Zapraszam na strone www.laudigo.com tam znajdziesz oferte odpowiednią właśnie dla Ciebie :)

0 / 0

Szkoda,ze GOWORK nie wysyla juz do Anglii-to byly uczciwe o dobre oferty.Konczylam kurs u nich i dali "dobry poczatek" .Pozdrawiam Gowork!

0 / 0

Najlepiej samemu poszukac 3 razy wiecej zarobisz!

0 / 0

Witam, Pracuję w agencji pośrednictwa pracy. Posiadamy oferty pracy dla opiekunek osób starszych i niepełnosprawnych na terenie Wielkiej Brytanii. Wymagamy min 6-miesiecznego doświadczenia, komunikatywnego angielskiego. (usunięte przez administratora)

0 / 0

Polskich szkoleń i innych papierków nikt nie honoruje za granicą!

0 / 0

Dominika-praca jest wyjatkowo ciezka-caly czas na nogach,pensjonariusze rozni-czasem psychiczni,agresywni,plują,kopią.....wlasciwie nie wiesz na co chorują....zarobki "takie sobie",utrzymanie w Anglii drogie, język trzeba /wg mnie/znać perfekt-nikt się nad Tobą nie lituje...najgorsze są nasze rodaczki-jak im się nie spodobasz-zniszczą.Sorry ,że tak pesymistycznie ale swoje przeżyłam-NIGDY WIĘCEJ.

0 / 0

witam,jestem zainteresowana pracą w formie opiekunki nad osobami starszymi. Chcialabym sie dowiedziec nieco wiecej na temat pracy,czy jako dosdwiadczenie mozna wpisac opieke nad osobami z rodziny,oraz njak bardzo zaawansowany musi byc jezyk angielski zeby móc dostac tą pracę? proszę o odp na mojego maila dominikamarciniak13021991@wp.pl lub pod numer t(usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam . jestem magistrem pielegniarstwa mam 5 lat pracy w zawodzie i pracowaem 4 miesiáce w irlandii jako pielegniarz jednak z powodow osobistych musialem wrocic do kraju. umiem angielski i chcialbym rozpoczac od czerwca przyszlego roku prace jako opiekun w anglii.mam referencje

0 / 0

Kurs OPIEKUN OSÓB STARSZYCH adresowany jest dla osób, które chcą oddać się pracy dla innych. Odpowiedzialna praca w oddziałach opieki długoterminowe, hospicjach czy domach rodzinnych osób starszych wymaga stosownego przygotowania nie tylko praktycznego, które człowiek i tak zdobywa poprzez doświadczenie ale także teoretycznego. Należy posiadać wiadomości na temat człowieka, jego psychiki, cierpienia, bólu i metodach jego zwalczania, niekoniecznie tylko farmakologicznego. (usunięte przez administratora)

0 / 0

Myslałam,że GOWORK sie odezwie-jak zarabiali na as to tu siedzieli a teraz o forum zapomnieli! Każą sobie tylko za kursy płacic.

0 / 0

Żadne-trza jechac "w ciemno".Sie porobiło.....

0 / 0

Wiesz może jakie firmy rekrutują??

0 / 0

Gowork juz nie rekrutuje.A u innych-wymagania jezykowe wieksze jak po filologii ang.!!!!Lepiek do Niemiec,kursy za darmo.

0 / 0

Hej! Jest tam kto z GOWORKA?

0 / 0

Czemu nikt nie odpowiada?

0 / 0

A czy GOWORK wogule jeszcze rekrutuje?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...