szukam pracy jako kierowca autobusu w norwegii

Witam polecam przewóz osób warszawa http://mtbus.pl nie czekaj zadzwoń

0 / 0

Szukam pracy jako kierowca autobusu. Interesuje mnie tylko zagranica. Angielski i niemiecki podstawowy ale cały czas się ucze. Proszę o email marekkwawa@wp.pl

0 / 0

Mam pracę w okolicach Oslo dla kierowcy autobusu Jeżeli jest pan zainteresowany proszę okontakt(usunięte przez administratora)

0 / 0

Szukam pracy jako kierowca Autobusu/busa Norwegia Oslo posiadam wszystkie uprawnienia staż pracy 3 lata bez kolizyjnej jazdy Kojaito@wp.pl

0 / 0

jurek szukam pracy za granicą prawojazdy kat D ju46rek@wp.pl tel (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam Podobnie jak Ty nie mam doświadczenia w kierowaniu autobusu ponieważ od kiedy zrobiłem te uprawnienia tj wiosną 2007 roku nie miałem okazji pracować w tym zawodzie. Obecnie sytuacja zmusza mnie do tego aby podjąć inne niż dotychczas zatrudnienie i myślę o autobusie. Posiadam wymagany kurs na przewóz osób. Jeżeli masz jakieś propozycje którymi mógłbyś się podzielić będę wdzięczny. Pochodzę z Lubelszczyzny Mój mail alojzy6@tlen.pl

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-03-24 18:23:46Panowie przestrzegam kierowcow autobusu przed pracaw veoli stavanger kasa kiepska ceny pokoi ogromne do nauki 40 linii w ciagu miesiaca kontrakt 2 letni bez mozliwosci zerwania kary za zerwanie norwegia przereklamowana a ceny zarcia (usunięte przez administratora) olbrzymiepoco koles jedziesz do obcego kraju nieznajac go i potem narzekasz na ceny tylko komus zabierasz mozliwosc wyjazdu do tego wspanialego kraju jak nie podoba sie do do polski spowrotem!!!! tu w polsce ceny sa przeciez niskie jak i ''zarobki'' pozdro

0 / 0

szukam kontaktu z panem,ktory pisal o norwegii.mam mozliwosc wyjazdu ale nie ufam firmom posredniczacym.prosze sie do mnie odezwac!!!modliszka38@wp.pl

0 / 0

jest taka firma w Szczecinie Proffman i oni rekrutują kierowców autobusów do Norwegii. ale wymagają znajomości j.norweskiego na poziomie B-1. później oferują szkolenia 2 miesięczne w celu dalszego szlifowania j. norweskiego. dalej jest egzamin na poziomie B-2 i kto zda ten ma pracę.

0 / 0

szukam konpana z jezykiem angielskim i doswiadczenie w uk kierowcy autobusu ja własnie chce wyjechac i szukac pracy kier na miejscu w uk mam namiary na firme ktora przyjmuje do pracy czekam na chetnego

0 / 0

witam wszystkich szukam pracy za granica najlepiej w norwegi jako kierowca autobusowy posiadam 5letnie doswiadczenie w tym zawodzie obecnie pracuje jako kierowca autobusowy w jeleniej gorze moj mail zdzislawa12@vp.pl

0 / 0

Szukam pracy jako kierowca autobusu w Norwegi, pracowalem w transporcie miedzynarodowym oraz na terenie norwegi, znajomosc jezyka angielskiego, chec do podjecia nauki norweskiego, badania lekarskie i psychotechniczne, kurs na przewóz osób, prawo jazdy kat b,c,d,e, kontakt (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam. Szukam pracy jako kierowca D lub C , w Norwegii, Anglii od zaraz . Mam kurs na przewóz osób i reczy , angielski komunikatywny, tel.(usunięte przez administratora) paweł

0 / 0

czy można się dowiedziec coś więcej o szkoleniach w Polsce przed wyjazdem do Norwegii??? znam troche norweski.

0 / 0

Mam na imię Mariusz szukam pracy jako kierowca autobusu w kraju jak i za granicą , 10 lat praktyki w przewozach krajowych i międzynarodowych , na Liniach Komunikacyjnych i przewozach turystycznych. Doskonała znajomość Niemiec ( 3 lata jazdy do Niemiec ) bardzo dobra znajomość Włoch , doskonała znajomość Sycylii ( rok na Linii Komunikacyjnej Polska - Włochy - Sycylia ). Posiadam wszystkie zaświadczenia i badania, oraz kartę kierowcy do elektronicznego tachografu. Kontakt: (usunięte przez administratora) lub e- mail mariusz_ostrowiec@wp.pl

0 / 0

Szukam pracy jako kierowca autobusu, najchętniej w Norwegii. Posiadam aktualne wszystkie badania i uprawnienia,prawo jazdy kat D+ swiadectwo kwalifikacji na przewóz osób. Gotowość do wyjazdu natychmiast. Tel.(usunięte przez administratora) /Konin/

0 / 0

Poszukuję pracy jako kierowca autobusu. Posiadam wszystkie niezbędne dokumenty. 20 lat praktyki na trasach europejskich. Jezyki obce to: grecki, angielski, rosyjski.tel.(usunięte przez administratora) lub mail: bumik10@wp.pl Dziękuję.

0 / 0

Znam angielski na poziomie CAE. Pracuje 2 lata w komunikacji miejskiej w stolicy na pełny etat. Chętnie zmienię pracę na lepiej płatną za granicą...najchętniej kraje anglo-języczne lub skandynawskie...zmiennik83@gmail.com

0 / 0

Witam! szukam pracy w Norwegii lub w Anglii ale może być też inny kraj, jako kierowca autobusu. rychubil@interia.pl (usunięte przez administratora) Rysiek

0 / 0

Mam na imię Mariusz szukam pracy jako kierowca autobusu w kraju jak i za granicą , 10 lat praktyki w przewozach krajowych i międzynarodowych , na Liniach Komunikacyjnych i przewozach turystycznych. Doskonała znajomość Niemiec ( 3 lata jazdy do Niemiec ) bardzo dobra znajomość Włoch , doskonała znajomość Sycylii ( rok na Linii Komunikacyjnej Polska - Włochy - Sycylia ). Posiadam wszystkie zaświadczenia i badania. Kontakt: mariusz_ostrowiec@wp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...