Re: OTTO praca !!!!

musisz złozyc wypowiedzenie zawsze miesiac przez zamierzanym skonczeniem pracy i wtedy sa dwie opcje albo dadza ci wypowiedzenie za zgoda obu stron albo sie nie zgodza na to i musisz zostac do konca. jezeli nie dostaniesz rozwiazania umowy za zgoda obu stron (twojej i agencji) i samowolnie skonczysz prace i np wrocisz do polski to niby grozi ci kara 500 euro , ale kilku moich znajomych poprostu wrocilo do polski bez zadnego rozwiazywania i nie bylo zadnej kary.. to tez zalezy od biura i ludzi w nim pracujacych :)

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Przyłączam się do postu, nie wiem czemu tak narzekacie, ja byłam na firmie Heemskerk 6msc i przywiozłam na prawdę dobrą kasę, za zaliczki da się przeżyć (jeszcze zostaje a nie żałowałam na zakupach) no i duży plus ze zwracane jest ubezpieczenie więc dodatkowa kasa, p. Krystian super koordynator dogadać się z nim idzie zawsze! Przyjechałam do PL na miesiąc i wracam, na prawdę warto! Co do zakwaterowania no kilka rzeczy pozostawia sobie do życzenia, np. Internet czy czystość ale to i zależy na który domek się trafi, Ludzie jedziecie do pracy nie na wczasy więc nie narzekajcie!

1 / 0

Siedze w otto od roku. Co wy narzekacie. Przez pol roku nie mialam zadnego flexa.potem przenoszac sie na inna firme troche zebralam bo firma stwierdzila ze jak u nich nie zostaje to beda plabowac swoichh. Trzeba sie trzymac swojej firmy pracowac . Zarobki na wiekowce 100e zaliczki co tdz a wyrownanie zawsze ok 200-400e bez wiekowki jest 150e co tdz a wyrownania ok 500e , zalezy od godzin i szczescia . No i i zwracaja ubeezpieczenie czyli +150e Co drugi msc, Jezeli chodzi o firmy nie polecam kuehne nagel veghel (nie chodzi o tiel !!!!!) i gipmans. I nie jedzcie na oss warunki tam sa tragiczne!!! Pary na siedlung . Jedna osoba poradzi sobie na laarbrusch ja balam sie tu przyjechac po opiniach ale nie zaluje. Trafilam na super domek. Minusem jest brak netu. Ale spokojnie mozna sobie zalatwic .

0 / 0

rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami które mogą Cię zainteresować! spróbuj, na prawdę warto!

0 / 0

Ludzie nie dajcie sie nabrać!!! nigdzie nie jedzcie z biura otto!!! dramat, katastrofa! najwiekszy błąd w moim życiu,,, warunki dramatyczne to swoją drogą ale sposób w jaki się do Cb zwracają , cie traktują bije wszelkie normy!!! ludzi pracujących tam uważają za debili, ćpunów , i alkoholików!!!! wszystkich do jednego worka!!! jadąc do pracy stoisz na przystanku jak idiot nie wiem co jak i gdzie jedziesz!!! co bedziesz robił,,,na firmach atmosfera okropna !!!patrzą na Cb pracowinicy stali jakbyś im dzieci kaktusem zajebał!!! jestem tu 2 tydz, ale niewiem ile wytrzymam,,, czekam do wypłaty i jade ,bo za coś trzeba wrócić. JEDNAK WSZYSTKIE NEGATYWNE WPISY NA FORACH SĄ PRAWDĄ!!! AAA I ZAPOMNIJCIE O INTERNECIE KIT KTÓRY WCISKAJĄ WAM W BIURACH!!! NETA NIE MA , I NIE BEDZIE

0 / 1

Test języka obcego polega na wysłuchiwaniu pytań lub stwierdzeń w danym języku, a następnie wyboru jednej z czterech dostępnych odpowiedzi. Warto się wcześniej dobrze osluchać z językiem, niestety jest mała szansa na wyjazd dla osób bez języka, lub na niskim poziomie. Chyba, że ma się do 21 lat ;-)

0 / 0

Zgadzam się w 100%

0 / 0

Jak praca za granicą przez biuro to polecam KS personal serwice ! jestem zadowolony i spełnili moje oczekiwania :) Pozdrawiam

0 / 0

Witam, wyjezdzal ktos z otto w krakowie do niemiev?jak wyglada ten test z jezyka.obcego?

0 / 0

I jak znalazłyście coś na własną rękę?? Ja własnie dzisiaj miałem spotkanie w O-T-T-O w Poznaniu ale po przeczytaniu wszystkich komentarzy opinii i już pewnej historii po pobytach w NL wole darować sobie straty czasu pieniędzy i nerwów. A wam jeśli jeszcze nie udało się znaleźć pracy życze powodzenia i sukcesów w Nibylandi :P Pozdrawiam

0 / 0

goscop - 2014-03-06 12:42:57Natalcia, powiedz mi do jakiej firmy jedziesz pracowac? Jezeli chodzi o warunki mieszkaniowe to moja dziewczyna pracowala w AH prawie 5 lat i czesciowo mieszkala na bungalach. Nie sa to warunki dla np par ale nie narzekala. Oczywiscie mozna isc na prywatne kiedy sie chce. Masz stawke wiekowa ? Jak tak to moglabys zdradzic ile otto zaproponowalo ? Rieste adidas malo pracy duzo ludzi nawał,nie zarobisz praca na 2-3 tyg.,barany nawet nie wiedza ile bedzie pracy i sciagaja ludzi,zaliczka 12 euro po przepracowanych 2 tyg.,albo wcale trzeba jazde robic zeby ci dali kase,tepaki tu i tu biuro i adidas smieja sie z tego a ludzie przyjezdzaja po uja masakra

0 / 0

karol - 2014-08-28 17:43:59popieram w całej rozciągłościwypowiedź bernarda

0 / 0

popieram w całej rozciągłości

0 / 0

ja własnie jednak z koleżanką zrezygnujemy ze współpracy. przestraszyły mnie te wszystkie negatywy. w sumie, opinie kazdej firmy pośredniczącej w polsce cieszyły się negatywami. Poszukamy z kumpelą innej drogi pracy za granicą, coś na własną rękę, by nie oskubali nas młodych z pieniędzy :) Ps. gość, chętnie zapoznam się z Twoją historią z Otto.

0 / 0

Ja dzisiaj byłem w biurze OTTO w Gdynii w celach informacyjnych. Wstępnie zostałem umówiony na piątek żeby przynieść CV dowód osobisty i opcjonalnie prawko. Obsługa sympatyczna (pan na oko 30 lat). Póki co przedstawił mi wszystkie koszty. W piątek będę miał test z języka. Mimo czytania złych opinii i tak jestem zdecydowany na współpracę z nimi więc jak komuś to pomoże to na bieżąco będę wstawiał opisy jak to z nimi faktycznie jest ;) Pozdro :D

0 / 0

Hej wszystkim, czy ktoś pochodzi w Wielkopolski i rejestrował się w Poznańskim biurze OTTO? jestem ciekawa czy rzeczywiście będą jakiejś ofert pracy. Z kumpelą umówione jesteśmy na rozmowę aby się dowiedzieć szczegółów na temat takiego wyjazdu, ale mogę się spodziewać że Pani za biurkiem będzie tylko nam mydlić oczka obietnicami. Naoglądałam się pełno filmików i oczywiście spędziłam dziś cały dzień na czytanie opinii. o Pollux to nawet nie myślę bo stamtąd do kompletnie NIKT nie był zadowolony. więc proszę o jakiejś informacje na temat podejścia do pracownika przez Panie z Poznania, oraz jak myślicie, jak długo można oczekiwać na telefon po zarejestrowaniu? Pozdrówka dla wszystkich wytrwałych :)

0 / 0

Ja bardzo dobrze wspominam prace w OTTO. Warunki na hotelu bez szału ale prace miałam zawsze, mimo iż kilka razy odmawiałam i rezygnowałam z firmy z jakichś tam powodów. Troche mi się tęskni za agencją i za ludźmi których tam poznałam więc może kiedyś wrócę:)

0 / 0

Od razu napiszę ,że nie wyjechałem z firmą Otto - ponieważ nie było mi dane. Opiszę natomiast moją "współpracę" z buirem otto w krakowe na ulicy szlak. Kiedyś ( bo już nie współpracuje) od prac za granicą był pan mi....ołaj ( imię męskie). Rozmowa była dość szybka choć bardzo nietreściwa: przede wszystkim mam szybko donieść nikaralność podpisać upoważnienie, że na wypadek pobytu za granicą firma ma prawo wystąpić do polskiego sądu o niekaralność i na pewno oferta pracy się pojawi. Po wydaniu 50 zł na świadectwo o niekaralności pan z biura powiedział ,aby czekać na telefon. W przeciągu około 3 miesięcy byłem osobiście może 6 razy w biurze, pan mi...ołaj tym samym tonem głosu nie zawsze patrząc mi w oczy mówił ,że oczywiście o mnie pamięta i żebym czekał na telefon. Jaka była niespodzianka, że za miesiąc pana M już nie było, bo.... zerwał współpracę z firmą. Była natomiast dziewczyna, w jego wieku, która mówi, że jest od 7 dni w pracy i ogarnia wszystko. Najszybciej jednak ogarnęła umiejętność spławiania ludzi, podobnie jak pan M. Najgorsze jednak, po prawie 6 miesiącach była informacja o nowej pani z biura. Otóż na stronie internetowej otto pojawiła się informacja o pracy na magazynie, z podstawowym angielskim,bez prawa jazdy lub specjalnych uprawenień. Po aplikowaniu online na tą ofertę i braku odzewu, ponownie odwiedziłem biuro na szlak.Na pytanie dlaczego po tak długim okresie oczekiwania, przypominania się itp. nie dostałem tej oferty pracy pani odpowiedziała....nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Podsumowanie: 6 miesięcy oczekiwania i nic. Staracone 50 zł na niekaralność. Zero kompetencji. Jak pewnie się domyślasz ,czytelniku po incydencie dot. nieokreślonej odpowiedzi na brak zatrudnenia zaniechałem wizyty w biurze otto na szlak. Mam tylko jeden żal do firmy: dlaczego na "zaś" kazano mi wydać 50 zł na niekaralność, jak NIE MIELI na ten moment żadnej konkretnej oferty. Pozdrawiam wszystkich pracowników otto na szlak w krakowie, szczególnie jednej niepełnosprawnej pani, która była zawsze miałem wrażenie była najbardziej rozbawiona moimi wizytami w biurze. Dla ciekawości ta pani zajmowała się polskimi ofertami pracy, a więc towarowanie produktów na noce dla studnetów za 6 zł na umowę zlecenie.... Pozdrawiam leszek z krakowa

0 / 0

Bernard mierzy wszystkich swoją miarą i z góry zakłada, że ma rację... no cóż... typowo polskie... "agencja dla mało ambitnych"... "patologiczne rodziny" słowem wypowiedź POLACZKA CWANIACZKA, który nie słucha, nie czyta ze zrozumieniem, bo ma monopol na mądrość... nawet naprawdę nie wie co pisze, bo skąd niby ma wiedzieć - pewnie od kupli - podobnych sobie... Cóż... wielu takich już spotkałem w czasie rocznego pobytu w Holandii i pracy dla OTTO... Osobiście miałem szczęście i trafiłem do dobrej firmy, gdzie pracuję ponad rok i to nie tak jak Bernard za marne 200 - 300 € tygodniowo, ale za prawdziwe pieniądze... stać mnie na utrzymanie rodziny i mieszkania w Polsce oraz na godziwe życie w Holandii... Po 6 miesiącach wyprowadziłem się z OTTO lokum i teraz mieszkam "na prywatnym". Ani razu nie musiałem się martwić o przelewy, bo zawsze były na czas... raz co prawda nie dostałem zaliczki, ale z mojej winy, bo za późno odesłałem nowy kontrakt (oczywiście wyrównano mi wszystkie należności z najbliższą wypłatą). Regularnie pracuję - tzn. 5 - 6 dni w tygodniu, a niekiedy nawet 7 (zależy to głównie od moich chęci). Nie mam problemów z urlopem - raz w miesiącu robię sobie długi weekend i przyjeżdżam do Polski. Mógłbym mnożyć pozytywne przykłady z doświadczeń swoich i kolegów, których spotkałem tutaj, ale nie o to mi chodzi, bo jak pisałem miałem szczęście... znam kilka przykrych historii, ale i o nich niech piszą ludzie, którzy je przeżyli... Nikogo nie zachęcam, ale i nikomu nie odradzam - każdy podejmuje decyzje za siebie. jestem zadowolony z OTTO i choćby 1000 WSZECHWIEDZĄCYCH BERNARDÓW nazwało mnie "matołem" to swoje wiem, bo przeżyłem ten rok osobiście i mam w głębokim poważaniu opinie pieniaczy, którzy mają tylko jedną rację - SWOJĄ RACJĘ ! Pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH i życzę powodzenia !

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
11 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...