OSZUSCI! pomarancze ALZIRA !!

Ty nierobie pierdo..... !!!!Masz pretensje bo wyjechałeś z polski na wczasy i myślałeś że pieniądze to na ulicy rozdają !!! Przez takich jak ty właśnie takie jaja się robią , bo przez telefon mówisz że pracowałeś i znasz pracę a okazuje się że nie masz pojęcia o jakiejkolwiek pracy i dwie lewe ręce !!! nierób z ciebie i leber i tyle iu z każdej pracy Cię wywalą a ty poszkodowany będziesz się odgrywał na forach.

0 / 0

jedna zasada pracujcie u hiszpanów a nie u jakiś UKRAINCÓW czy innych armenów i wszystko bedzie o.k ja pracuje i bardzo se chwale tą prace....

0 / 0

to nie miałaś płacone na konto

0 / 0

Witam jak jedziesz do Alziry to uwazaj na kobiete z ukrainy mało płac a duzo żąda za mieszkanie byłem to wiem mieszkałem w tak zwanej zielanej chacie mieszkanko duze ładne ale było nas tam 10 osób Ukraincy tam żądza to jedna wialka (usunięte przez administratora) najlepjej dogadac sie z hiszpanem u niego duzo zarobisz

0 / 0

witam ja tez byłem w alzira w 2008 09 do 2008 11 zarobiłem 10 euro nie polcam nikomu naszym pracodawcą był jakis litwin luto ucieklismy i puzni spalismy na plazy w valenci nie polecam nikomu tej pracy ..,,,,

0 / 0

Przypomnienie!!!!

0 / 0

arek - 2008-09-29 12:40:58no cóż z Alziry zrezygnowałem, wszyscy na to miejsce narzekają więc nie będę się tam pchał, pozostaje mi powrót do wstrętnego Dublina heheDobrze zrobiłeś nie jadąc tam!!!

0 / 0

Robi - 2008-09-26 14:46:38Uwazaj kolego przed nazywaniem kogokolwiek oszustem to jest powazna odpowiedzialnosc. Nie rzucaj tak po prostu oskarzena ty Robi, co za jeden? Przecież wszyscy, którzy tam byli i przeżyli- wiedzą co mówią. Byłam, przeżyłam- to (usunięte przez administratora). Co tu dużo gadać? Chcemy przed nimi ostrzec ludzi, to chyba dobrze, no nie?

0 / 0

przypomnienie

0 / 0

nie ryzykuj....moj brat tam jest i zastanawia sie jak stamtąd uciec...zostały im zabrane dokumenty...za dwa tygodnie zapier....dostali 40 EURO wypłaty!!!!! to jest jakas paranoja....a obiecywali zlote góry

0 / 0

ja tez przed chwila dzwonilam o dziwo rowniez sie dodzwonilam i tak sobie mysle ze ci ludzie co wyjechali na pomarancze maja rowniez problemy moze cos wiecie wiecej .Mnie tez nie oddali jeszcze pieniedzy jak moga jestem osoba bezrobotna zapozyczylam sie zeby im wplacic pieniadze kazali napisac rezygnacje ze oddadza pieniadze po potraceniu kosztow tlumaczenia a teraz wykrecili sie sianem.

0 / 0

znaczy lepiej nie ryzykować ech szkoda chyba nici z wyjazdu

0 / 0

STOI PODATEK ???

0 / 0

na jaki podatek 500E????

0 / 0

no akurat trafiles na tego ukrainca !-zaraz zabieraja 100 € na lozko !, a nietylko 100 € potrzebujesz na poczatek- 500€ !

0 / 0

Witam wszystkich forumowiczów Otóż planuje wyjazd na zbór pomarańczy i natrafiłem na takie ogłoszenie (usunięte przez administratora) telefon jest do Hiszpanii ale cóż zadzwoniłem odebrał polak i mówił że praca jest od zaraz że nawet dzisiaj można przyjechać Smile dojazd do walencji na swój koszt tylko trzeba mieć przy sobie 100e na mieszkanie. Co o tym myślicie warto ryzykować?

0 / 0

Ja również chciałam wyjechać, podpisałam umowę i wpłaciłam pieniądze 570 zł. Po tym co czytałam na forum o tej firmie wysłałam do nich rezygnację, ale teraz tak sobie myślę ze jeśli złożyłam rezygnację to wychodzi na to że to ja zerwałam umowę a nie oni. A jak wy myślicie?

0 / 0

prwadopodobnie firma mtg rozsyła jakieś pisma do osób które nie pojechały czyli zrezygnowali z wyjazdu jeżeli ktoś dostał takie pismo to niech napisze co w nim jest i czy zwrócą kasę

0 / 0

NO NARESZCIE !!!!!

0 / 0

UWAGA wszyscy oszukani przez MTG GRUDZIADZ ktorzy zrezygnowali z pracy w Hiszpanii zbior pomaranczy z winy MTG poniwaz to oni zerwali umowe piszcie skargi do Panstwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy ONI sa zobligowani rzetelnej i konsekwentnej kontroli ewentualnie do odebrania certyfikatu firmie ktora zajmuje sie oszustwami bo MTG niestety taka firma jest! Nie dajcie sobie potracac zadnych kosztow bo MTG zerwalo umowe i to oni powinni byc obciazeni wszystkimi kosztami podwojnymi ,poniewaz narazili nas na straty tj pozbawili pracy ktora miala trwac minimalnie 5 mies a niestety nie jedno s nas mogloby pracowac gdzie indziej bo napewno oferty pracy byly moze krotsze ale uczciwe Ja se swojej strony obiecuje Firmie MTG ze nie podaruje nic a jeszcze spowoduje iz utraca certyfikat i w zyciu go nie otrzymaja na swoje szanowne nazwiska MTG to zwykli zlodzieje oszusci nowobogaccy nie uda im sie ten numer

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
20 godzin temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...