Re: Re: zna ktos biuro M.T.G sc (grudziąc)

cień - 2008-10-12 17:04:15no panowie z mafi w hiszpanii i panowie z mtg .....jak tak sobie czytam to forum to na waszym miejscu sam bym wyemigrowal jak najdalej ....poza europe i spac bym radzil z otwartymi oczami ...i badzcie czujni oglądając sie za plecy, bo nigdy nie wiadomo co sie moze wydazyc :](usunięte przez administratora)

0 / 0

MARTUSIA - 2008-11-05 12:33:32STRASZNI OSZUŚCI CI Z MTG!!!!!!!! ZENY TAK LUDZI POTRAKTOWAĆ!!!!!! TO NIE LUDZIE!! A NAJGORSZE SZUJE!rowniez przypomnienie

0 / 0

pepe - 2008-10-20 22:00:58hej zdziwiona !-bedziesz jeszcze bardziej zdziwiona !!!!-tutaj nie tylko troszku pada !-tutaj LEJE !!!-i ze zabrali twoi znajomo kase na 15 dni zeby przezyc, to smutny rezultat rzeczywistosci !, bo niedlugo beda plakac za chalupkami i zarciem ! i o laskawa rodzinke zeby kase wyslali na powrot !- daje jeszcze 2 tyg.----ale mamy wesolo z niedowiarkami, jak zawsze nic nowego- na wlasnych karkach sie przejechac -to BOLI !!przypomnienie

0 / 0

uwaga

0 / 0

hej czy ktos próbował odebrać swoje pieniądze i oddali mu jesli tak to niech napisze na to posób .. pozdro

0 / 0

Ja co rok jezdzę na zbiory i do różnych pracodawców i to co piszecie to jest smieszne. Zawsze z grupy ktoś ucieknie bo nie daje rady albo pobyt w hiszpanii wyobrażał sobie inaczej. Z grupy 50 osobowe kilkanaście osób wraca z przysłowiową ręką w nocniku. A mieszkania śą różne raz to są domy nad morzem a nie raz baraki, taka jest prawda. A praca jest bardzo ciężka i dla osób które nigdy nie pracowały w rolnictwie lub sadownictwie , mówię nie jedzcie bo nie dacie rady. Tam jest inne życie i co niektórym może tam odbić, a wtedy jest płacz i lament.

0 / 0

Zgas usmiech!!! Wpierw przeczytaj cale forum, potem się wypowiadaj!

0 / 0

Ci grudziądzanie którzy mieszkali w tych barakach to jacyś bałaganiaże i panocki. Wstyd taki bałagan!! Sprzątaczkę trzeba bylo zagrać z sobą:))) Co wy myśleliście że będziecie mieszkać w pałacach. Na swiat się narodziliście albo po raz pierwszy byliście na plantacjach w Hiszpanii.

0 / 0

W tym artykule piszą ze z MTG od września nie ma wyjazdów a przecież oni wysyłają ludzi. Osoby do pracy wyjechały i we wrześniu i w pazdzierniku. Coś tu jest nie tak???

0 / 0

WSZYSCY MIESZKANCY GRUDZIADZA I OKOLIC NIECH PRZECZYTAJA DZISIEJSZA (tj piatek 24 pazdziernik) GAZETE POMORSKA,TAM JEST ARTYKUL O NASZEJ KOCHANEJ FIRMIE MTG.POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA W SADZIE PA,PA

0 / 0

prwadopodobnie firma mtg rozsyła jakieś pisma do osób które nie pojechały czyli zrezygnowali z wyjazdu jeżeli ktoś dostał takie pismo to niech napisze co w nim jest i czy zwrócą kasę

0 / 0

tak to jest prawda polacy to lesery większości niechce się robić i zwalaja na pracodawców jeżdze już 5 lat i dośc sie napatrzyłam niezawsze jest tak jak mówią z pośrednictwa dojeżdzas na miejsce i widzisz dużo też zależy na jakiego trafi sie szefa a jeżeli ktoś jedzie tylko po to aby się dobrze zabawić to już inna sprawa

0 / 0

i ci co sie opiepszali-jestes jeden z nich ! pan anonim albo madam anonim !- zanim tutaj zaczniesz swoje z podstawowki wyczytane bajki (usunięte przez administratora) !-wpierw wyucz sie jakiegos zawodu ty anonimie !-i naucz sie inteligencji ktora jest podstawa do zabierania glosu w publicznym FORUM !!!

0 / 0

nie pojedziesz nie przekonasz sie... jestem takiego zdania....a wiekszośc gada głupoty bo nie chciało im sie pracować tylko (usunięte przez administratora) się!!!!!!!!!!

0 / 0

święta prawda!jak się jedzie na zbiory to się jedzie ciężko pracować!to nie wakacje,nie przeczę po pracy można odreagować,ale rano trzeba wstawać i jechać na pole.a najgorzej jak jadą Polaczki,co sensem dnia jest picie alkoholu!sami taką opinie pijaczków sobie wyrobiliśmy!!Żeby gdziekolwiek coś zarobić trzeba zainwestować,coś z siebie dać.Pamiętajcie,nic za darmo!Pracowity,sumienny człowiek wszędzie kasę zarobi,obojętnie czy w kraju czy za miedzą!!!

0 / 0

Instruktaż dla wybierajacych się na cytrusy. Słuchajta nygusy! Tam są drzewka i są drzewa, zbiera Adam zbiera Ewa, Jest cieplutko zieleniutko no.. tak jak w raju ale zamiast manny z nieba w (usunięte przez administratora)dajo Pomarańcza, ziemia jest tam złota ale zaje...ciężka. to robota! Każdy orze tam jak może bo jutro chce iść znów nad morze Jak zahaczysz capassa na pasa to w mig będzie pełna kasa. Ja tam byłem, wino piłem, ośmiornicę kosztowałem no i kasy nie przechlałem, bo ciężko na nią zasówałem. Ta uwaga jest malutka ale bardzo sensowniutka. Co smutasy rozsmieszyłem wam gembasy?!

0 / 0

hej zdziwiona !-bedziesz jeszcze bardziej zdziwiona !!!!-tutaj nie tylko troszku pada !-tutaj LEJE !!!-i ze zabrali twoi znajomo kase na 15 dni zeby przezyc, to smutny rezultat rzeczywistosci !, bo niedlugo beda plakac za chalupkami i zarciem ! i o laskawa rodzinke zeby kase wyslali na powrot !- daje jeszcze 2 tyg.----ale mamy wesolo z niedowiarkami, jak zawsze nic nowego- na wlasnych karkach sie przejechac -to BOLI !!

0 / 0

właśnie,że płacą na godzinę w Hiszpanii na godzinę.Jak się pracuje u rodowitego Hiszpana to warunki na polu jak w rodzinie!!!nikt nikogo nie poganiał,rozmowa przyjemna w czasie przerwy.Byłam na winogronie w tamtym roku 200km od Madrytu,miałam na rękę 6,20euro na godzinę.8godzin pracy,bez nadgodzin.To tam gdzie akord proponują to gówno się zarabia!Zależy kto jak pracę traktuje,jeśli ktoś jedzie do pracy a nie się opierdalać to zawsze coś do kraju przywiezie.Ja po m-cu czasu,bo tyle trwał zbiór winogron przywiozłam po odliczeniu kosztów miesięcznego wyżywienia i powrotu do Polski 1000euro.jak ktoś chce to zarobi!!!

0 / 0

anonim - 2008-10-20 20:51:09Zdziwiona - 2008-10-20 20:08:02A ja mam całkiem inne informacje i nie mam powodu nie wierzyć przyjaciołom. Przeszło 40 osób pracuje, fakt ze teraz były tam deszcze i mieli wolne ale to co pisane było predzej o tym że z tej grupy pracuje tylko pare osób to bzdura. I nie wiem jaki ma powód ten kto pisze inaczej?bardzo prosty... by ostrzec ! moi znajomi prosili mnie by im juz pieniądze jakieś pożyczyć !!! może wstyd przed tym że na własne zyczenie zgotowali sobie to piekło powoduję, ze twoi kłamią i nie mówią Ci prawdy, że sobie nie radzą ! Moi znajomi pojechali zarobić na wesele i tyle zarobią !! ja rozmawiałam z paroma osobami ! autokar, którym jechali to grat bali się w niego wsiąść!To co twoi znajomi wyjechali do pracy i nie zabrali pieniędzy. Na miejscu są 9 dni i już po kasie a z tego co wiem to mieli się przygotowac na 15 dni bez wypłaty. Widocznie nie przygotowali się należycie i nie dziwię się ze już muszą pożyczać kasę!

0 / 0

Zdziwiona - 2008-10-20 20:08:02A ja mam całkiem inne informacje i nie mam powodu nie wierzyć przyjaciołom. Przeszło 40 osób pracuje, fakt ze teraz były tam deszcze i mieli wolne ale to co pisane było predzej o tym że z tej grupy pracuje tylko pare osób to bzdura. I nie wiem jaki ma powód ten kto pisze inaczej?bardzo prosty... by ostrzec ! moi znajomi prosili mnie by im juz pieniądze jakieś pożyczyć !!! może wstyd przed tym że na własne zyczenie zgotowali sobie to piekło powoduję, ze twoi kłamią i nie mówią Ci prawdy, że sobie nie radzą ! Moi znajomi pojechali zarobić na wesele i tyle zarobią !! ja rozmawiałam z paroma osobami ! autokar, którym jechali to grat bali się w niego wsiąść!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...