Pokojowki do Niemiec ( Monachium )

Byłabym zainteresowana tą ofertą . Od kiedy wyjazd. Jestem osobą pracowitą. Podjęłabym się tej pracy. Mam 19 lat. A to n(usunięte przez administratora)

0 / 0

Dzień dobry .! Jeśli jest jeszcze aktualna praca proszę o kontakt Pracowałam już jako pokojówka w Niemczech , Mogła bym podjąć pracę od zaraz dzina40.40@o2.pl (usunięte przez administratora)

0 / 0

Miro66 - 2008-09-26 11:05:18Poszukuje 4 Pan do pracy w Monachium jako pokojówka . Zarobki od 800 do 1200 euro . Zakwaterowanie i wyzywienie gratis . Pelne ubezpieczenie zdrowotne i umowa o prace .Witam, czy oferta jest dostepna w tym roku?

0 / 0

Proszę o kontakt.Jestem pracowita ,sumienna i uczciwa.Bardzo potrzebuje pracy lila712@wp.pl

0 / 0

Prosze o kontakt jestem zainteresowana oferta pozdrawiam (usunięte przez administratora)

0 / 0

Jestem zainteresowana ta pracą mój adres kahali@vp.pl

0 / 0

prosze wiecej szczegolow na mail k_asia@o2.pl posiadam doswiadczenie i komunikatywnie jezyk niemiecki

0 / 0

Nazywam się Dominika, mam 22 lata i mieszkam w Chorzowie. Biegle posługuję się językiem niemieckim. Jestem sumienna, pracowita i szybko się uczę. Proszę o kontakt pod numerem(usunięte przez administratora) jestem gotowa podjąć pracę od zaraz.

0 / 0

witam ja pisze w sprawie oglozenia jestem zainteresowana mam na imie barbara i mam 22 lata pracowalam wczesniej juz na sprzatnaich domow jk i w hotelu jako pokojowka i w restauracji jako kelnerka w jakie dni i godziny jest praca prosze o odpowiedz na email moj (usunięte przez administratora)

0 / 0

Prosze o kontakt na temat pokojówki gg20716644

0 / 0

witam jestem zainteresowana praca jako pokojowka w monachium, moj e mail non.sento@gmail.com dyspozycyjnosc od zaraz.

0 / 0

A jakie to są hotele?

0 / 0

proszę o kontakt ( lxxxoliwiaxxxl@wp.pl ) jestem pracowita i mam doświadczenie w sprzątaniu

0 / 0

Jestem zainteresowana tą ofertą pracowałam w hotelach we Włoszech mój meil (usunięte przez administratora) pozdrawiam

0 / 0

To bylo aktualne 2 lata temu!

0 / 0

Witam. Jestam zainteresowana w/w oferta pracy w Monachium jako pokojowka. Jezeli praca jest nadal aktualna podaje swoj mail sloneczna1-51@o2.pl Pozdrawiam serdecznie. (usunięte przez administratora)

0 / 0

wITAM JESTEM ZAINTERESOWANA WASZA OFERTA moj numer (usunięte przez administratora) moj meil s.boreczek@wp.pl

0 / 0

proszę o kontakt, olalala650@wp.pl

0 / 0

chetnie podejme sie takiej oferty .mam doswiadczenie .cztery lata wczesniej pracowałam jako sprzataczka w monachium . znam rowniez w miredobrze jezyk.czekam na odpowiedz (usunięte przez administratora)

0 / 0

jakie te dziewczyny sa glupie!!! gdzie sie pchacie? do burdelu?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...