OSZUKANI PRZEZ ART PEE Z LUBANIA

Andy Crocker skontaktuj się ze mną w sprawie p.Ani

0 / 0

Crocker daj mi swój adres chciałbym się z Tobą skontaktować w sprawie zwrotu pieniędzy które dołem p.Ani

0 / 0

:) Widze ze podruz sie udala i nikomu sie nic nie stalo. Opis ciekawy, pare pomylek. Dobrze ze wszyscy sa cali i zdrowi. Mam nadzieje ze inne firmy was nie oszukaly. Jak ten artykow opublikujesz mozesz mi przeslac kopie. ha ha ha

0 / 0

Czy ktoś mógłby podać adres zameldowania p.Anny M.Oddałem do komornika w Lubaniu mój wyrok sądu w celu wyegzekwowania moich wpłaconych pieniędzy,są problemy z kontaktem z p.Anną,jest nieuchwytna.

0 / 0

syla - 2009-03-18 16:29:25Witam wyjechałam do pracy za pośrednictwem Tej firmy w grudniu 2005r,poszkodowani zgłosili sprawę na policji,odbyła się sprawa karna w Sądzie w Lubaniu i ten sąd skazał p.[usunięte przez admina]uznał za winną, niestety wyrok jest nieprawomocny i p.[usunięte przez admina]odwołała się od wyroku.Na razie sprawa stoi w miejscu ,pieniędzy nie można odzyskać,a z tego co czytam firma dalej działa,jest to oburzające jak można tak traktować poszkodowanych ludzi a oszustce pozwolić na dalszą działalność??!!Chciałabym dodać. że Pani Ania została jednak ukarana prawomocnym wyrokiem sądu,i sąd w Lubaniu zasądził jej karę rok i sześć miesięcy pozbawienia wolności,naprawienia szkód tylko kilku wymienionym osobom,oraz zakaz prowadzenia usług związanych z pośrednictwem pracy na okres 5 lat.Z tego co wiem to firma zmieniła siedzibę z ul..Brackiej na ul.Armii Krajowej i działa nadal.Pieniędzy za wyjazd jednak nadal nie można odzyskać

0 / 0

identycznie moja historja wyglądała z wyjazdem do anglii napisana przez Pawła strońcie od firmy art pee z Lubania

0 / 0

nie czytalem wszystkiego co piszecie ale moge napisac o mojej historii z ta firma i z ta kobieta... zachowalem sie jak totalny idiota dalem sie jej omamic i zarobila ma mnie ponad 600zl.. bylo to jakis czas temu, zdecydowalem sie poprzez ta firme wyjechac do uk, ze wzgledu na strone www i mozliwy szybki kontakt z przedstawicielka czyli jak wyzej pisaliscie A. , proste.. kobieta ci slodzi ile sie da umiejetnie prowadzi rozmowe bys byl zadowolony, tlumaczy ci ze wymagaja ksero dokumentow, wypelnionych umow bo 'niby' musza sie zabezpieczac przed ludzmi ktorzy oszukuja ich firme itp.. potem ustalenie terminu wyjazdu i tu pojawia sie problem.. mialem jechac we wrzesniu o ile pamietam, poczatkowo mielismy umowiony termin na przyszly tydzien wiec czekalem, dzwonie po tygodniu ona przelozyla termin znow na nastepny, po 3 czy 4 takich przekladanych terminach zaczalem dzwonic codziennie , potem codziennie po 2 -3 razy, wkoncu przestala odpierac moje telefony, przestala tez odpisywac na maile, kontakt konkretnie sie urwal, w momencie gdy napisalem jej ze nie zamierzam tego zostawic tak poprostu i ze sprawe zglosze bo cos mi sie tu nie podoba ona odpisala mi kolejny raz ze jest poprostu problem z transportem czy poprostu miejscem pracy.. nie pamietam jak to sie skonczylo ale jesli ktos sie zastanawia nad posrednictwem tej firmy to lepiej niech omija to z daleka.. nie mialem czasu sie zajac tym wszystkim poniewaz musialem pilnie wyjechac, pojechalem na wlasna reke, przez internet poznalem kilka osob zyjacych w uk i to wam radze zrobic lepiej na forach internetowych orientujcie sie, poznawajcie ludzi ktos napewno wam pomoze, potem wystarczy kupic bilet, pojechac do danego miasta, spotkac sie z ludzmi ktorzy pomoga ci znalezc pokoj, czy mieszkanie, idzie sie do agencji i na wlasna reke macie wszystko zalatwione, to nie jest trudne a koszt tego jest duzo duzo mniejszy niz poprzez taka firme.. i praca jest 100% legalna i pewna ... moze cos lekko pomieszalem ale tak to wszystko mniej wiecej wygladalo..

0 / 0

Zostałem oszukany na 1500,- przez [usunięte przez moderatora] zgodnie z wyrokiem sądu miała mi wypłacić moje pieniądze i do dzisiaj nie widzę moich pieniędzy .

0 / 0

Witam wszystkich,którzy zostali pokrzywdzeni nie przedewszystkim przez panią A.M. Wyjechałam końcem stycznia(2009) do Anglii za pośrednictwem tej firmy,do wyjazdu doszło ale wszystko w wielkim zamięszaniu.Za bilet zapłaciłam podwójnie. Spedziłam tylko miesiąc czasu w Anglii !!! Przed wyjazdem z p.A.M.rozmawiałam na temat mieszkania w którym miały być normalne warunki do życia,jednak okazało sie inaczej(fatalne warunki).Nie polecam nikomu tej firmy!!! Dlaczego tyle jest ludzi,którzy w tak bezszczelny sposób żerują na cudzym nieszczęściu!!! Prosze uważać na osoby,czyli: panią A.M a także pana G.RZ.

0 / 0

Witam wszystkich,którzy zostali pokrzywdzeni nie przedewszystkim przez panią A.M. Wyjechałam końcem stycznia(2009) do Anglii za pośrednictwem tej firmy,do wyjazdu doszło ale wszystko w wielkim zamięszaniu.Za bilet zapłaciłam podwójnie. Spedziłam tylko miesiąc czasu w Anglii !!! Przed wyjazdem z p.A.M.rozmawiałam na temat mieszkania w którym miały być normalne warunki do życia,jednak okazało sie inaczej(fatalne warunki).Nie polecam nikomu tej firmy!!! Dlaczego tyle jest ludzi,którzy w tak bezszczelny sposób żerują na cudzym nieszczęściu!!! Prosze uważać na osoby,czyli: panią A.M a także pana G.RZ.

0 / 0

mnie też oszukała ta baba niewierzcie jej, musiałam dwa razy wpłacac łącznie 1000 zł. i mi pieniędzy nie oddała. doszło do wyjazdu do preston ale tam też jest [usunięte przez admina] wróciłam po miesiącu. oszukała mnie na ponad 600 zł wysłałam jej wezwanie ale nie odebrała. niejedzcie z tej firmy.

0 / 0

Witam wyjechałam do pracy za pośrednictwem Tej firmy w grudniu 2005r,poszkodowani zgłosili sprawę na policji,odbyła się sprawa karna w Sądzie w Lubaniu i ten sąd skazał p.[usunięte przez admina]uznał za winną, niestety wyrok jest nieprawomocny i p.[usunięte przez admina]odwołała się od wyroku.Na razie sprawa stoi w miejscu ,pieniędzy nie można odzyskać,a z tego co czytam firma dalej działa,jest to oburzające jak można tak traktować poszkodowanych ludzi a oszustce pozwolić na dalszą działalność??!!

0 / 0

Człowieku tej babie niema co ufać mnie wyrolowała mnie na 2000 tysiące mało tego wysłała mnie do pracy której nie było więc niema co się podniecać że wszyscy narzekają bo trzeba pracować i że niby złe warunki ja ci radzę żądaj zwrotu kasy i nie jedz ta gdzie ta wstrętna baba cię wysyła to złodziejka oszustka przeżyłem koszmar zafundowany przez art pee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

Witam wszystkich zainteresowanych na temat art pee ta cała pani ania to wielka oszustka i bardzo podły człowiek i szyderca ,oszustka , złodziejka .jeżeli ktoś chętny zgłosić ten fakt na policję to ja poprę tę sprawę i mogę zeznawać

0 / 0

firma art pee z Lubania to oszuści !!!!!!!!!!! uwaga na oszustkę "panią "anie złodziejkę -wpłaciłem pieniądze i nici z wyjazdu ,do dziś brak zwrotu kasy .Byłem osobiście w Lubaniu znają ja tam wszyscy policja ,prokuratura sady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ostrzegam wszystkich nie wpłacajcie pieniędzy !!!!!!!!!!!!! zadzwońcie na policje do Lubania to wam powiedzą

0 / 0

pieniążki zwrócone!!!! - 2009-02-06 08:25:41witam wszystkich na forum -pisaliśmy wcześniej że mieliśmy jechać do Preston i zrezygnowaliśmy !!! baliśmysię że firma Art Pee nie odda nam pieniążków ale odzyskaliśmy je!!! pani Ania oddała nam kasę -jest ok!!A nam zwrocila pani Anna kasę,poniewaz zrezygnowalismy z wyjazdu mimo,ze bilety byly juz zarezerwowane,wie3c dla nas wszystko jest ok,pozdrawiam Elzbieta[/quote] Ale sie pospieszlam z tym postem.Niestety,pani Ania owszem zwrocila czesc kasy,bo bardzo mocno ja przycisnęłysmy,ale reszte mimo, ze obiecala to juz nie.oddaje. Tak sobie wstapilysmy na NASZĄ KLASĘ pani Ani i złozylysmy jej tam podziękowania.Troszkę zdziwili sie jej dzialalnoscią, koledzy i kolezanki,wiec nic dziwnego,ze pospiesznie zaczela oddawac pieniadzenie.Ale juz teraz telefonow nie odbiera,na maile nie odpowiada.Sprawa jasna,chciala nas tylko uciszyc.Przykro pani Aniu ale tak sie nie postepuje słowo to słowo,nawet oszust powinien miec jakis honor.To nas tak chciala wyslac do pracy,gdzie zamiast adresu zakladu podali nam adres biura posrednictwa,gdzie o nas nic nie wiedzieli.Pojechalibysmy i zostali bez mieszkania i srodkow do zycia.Jak bardzo trzebaq byc pazernym na pieniadze,by miec sumie3nie tak postepowac z ludzmi.Elzbieta -nika

0 / 0

SPAWA juz jedzie do prokuratury w lubaniu nie daruję [usunięte przez moderatora],

0 / 0

witam przerazajace wasze wpisy i tez dostalem i zaplacenia i nie wplacam i nie jade w ciemno wspolczuje wam

0 / 0

witam,ja pojechalam w XII tez mialam bilet zarezerwowany,praca byla,chociaz na poczatku nie za duzo,ale potem ok,nie narzekam.Wrocilam pare dni temu z powodow rodzinnych nie z braku pracy,pozdrawiam

0 / 0

ja zaufałam tej babie 5 lat temu miał się odbyć wyjazd do pracy w Anglii oczywiście jak w większości przypadków najpierw kasa a potem praca ok zgodziłam się wyjazd był ale jak to aż szkoda wspominać pracy oczywiście nie było i do kraju musieli mnie ściągać rodzice bo kasa się skończyła w dodatku już w Angli nasza grupa mieszkała w warunkach okropnych pod rządami ruskiej mafii. do tej pory odszkodowania nie otrzymał mnikt z grupy a sprawa w sądzie ciągnie się już 4 lata, wywiady w telewizji też nic ne dały ją rzeba po prostu na stosie zpalić NIE UFAJCIE TEJ BABIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...