witamy na forum

Dzien dobry mieszkam w Irlandi,od prawie 3 lat ,szukam pracy za pomoc w miare mozliwosci odwdziecze sie moj adres clod1@onet.eu

0 / 0

jestem w angli rok i znam wiele osob ktore porafia powiedziec jedynie ``yes, no``   mimo tego pracuja i radza sobie.... radza sobie dzieki pomocy innych...  sami by zgineli....  mi rowniez pomogl znajomy wystrtowac....takze...........rozumiesz? ps jade 22.12 do polski autem. chce zabrac 1 osobe wracam 5.01  jade na mazury. TANIO piszcie ostrysg@wp.pl

0 / 0

WItam Na wstępie powiem że ciesze sie że takie forum powstało, można na nim wypowiedzieć sie na interesyjące nas tematy, (podziekowania dla grona gowork)... A co do tego topicu, to wydaje mi się że bez znajomości chociaż podstaw języka kraju do którego się wybieramy,  nie ma czego tam szukać!! Nie twierdze tak tylko z pryzmatu wypowiedzi ludzi którym sie nie powiodło i piszą na licznych gronach że UK to nie jest żaden raj, tylko dlatego że pojechali tam bez znajomosci języka, nie mówie przez to że UK to raj ale że można tak przy dobrych układach zarobić ładną kase, ale mam tu też na myśli wypowiedzi moich znajomych którzy tam pracują!! Zreszta najbardziej prosto to mówiąc, każdy musi rozumieć pytanie potencjalnego pracodawcy, czy też np. pracownik na budowie musi rozumiec sformułowanie "ejejj uwaga leci cegła", wyobraźmy sobie co bedzie gdy ktoś tego nie zrozumnie pzdr

0 / 0

Mam pytanie!!! Czy są oferty pracy za granicą dla osób ze słabą znajomością angielskiego?Może do sprzątania! Proszę o odpowiedź

0 / 0

Ze względu na dużą popularność serwisu pracy gowork.pl, postanowiliśmy stworzyć forum dyskusyjne, na którym będą mogli Państwo dzielić się swoimi opiniami na temat pracy w Polsce, jak również pracy za granicą. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy Państwu zdobyć wszelkie potrzebne informacje i wymienić się doświadczeniami przed podjęciem pracy na wymarzonym stanowisku. Wszelkie sugestie i propozycje prosimy o przesyłanie na admin@gowork.pl Dziękujemy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...