Praca w sieciach hotelowych

cześć kuba!<br /> możesz opowiedzieć coś o swojej pracy, jakie warunki, jak płaca?

0 / 0

kurcze stary naprawde udalo ci sie znalezc jakas oferte za 1300 na cypr? bo ja szukalem i nic takieg nie moglem znalezc, pewnie na 1 tydzien, a pozatym dochodzi jeszcze szukanie pracy a jak nic nie znajdziesz?? <br /> <br /> ja bylem z gowork w tamtym roku teraz jade znowu wszystko bylo wporzadku.

0 / 0

Siemka.Jakie terminy są wyjazdu???i co się robi.Prosze pisać

0 / 0

poprostu jest tak: bilet kosztuje mniej&amp;nbsp; a reszta kasy to na tranfer z lotniska i za&amp;nbsp; 5 min targi na kt&amp;oacute;re jedziesz do wa -wy.Napewno dla biura jest też kasa, ale o tym nikt nie m&amp;oacute;wi.

0 / 0

OYTANIE SKIEROWANE DO GO WORK&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; ALBO KOGOKOLWIEK KTO JEST W STANIE JAKOS LOGICZNIE ODPOWIEDZIEC <br /> WItam <br /> Zastanawia mnie cena biletu 1500 zł - zastanawiam sie czemu jest tak zagorowana, skoro teraz na rynku mozna zdobyc wiele tansze oferty ??<br /> na na samej stronie www.ewyjazdy.pl mozna za 1100 zł zarezerwowac wycieczke na tydzien w 3* hotelu ??&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp;

0 / 0

Pracodaca z kazdej wyplaty pobieta 20% kaucji, kt&amp;oacute;rą oddaje przy ostatniej wyplacie.Jak zerwiesz wczesniej kontrakt to nie dostaniesz tych 20% wyplaty

0 / 0

Dzień dobry,<br /> mam pytanie odnosnie długości pobytu w pracy.Czy jesli chcialabym zostać 2-3 miesięcy a umowa jest np.na 6 to ponosze jakąś karę?

0 / 0

witam. mam pytanie:czy jest możliwośc wyjazdu na kontrakt na cypr na początku lipca (ew. pod koniec czerwca ale to już mało prawdopodobne w moim przypdaku)?

0 / 0

bo to prawda moja droga te wszystkie agencje sa guzik warte <br /> tu jest jak na dzikim zachodzie <br /> oni sa zawsze u siebi a ty jestes ich robolem jak nie pasi to chinczyk sie uciesz z polowy twojhej wyplaty<br /> cypr tak ale na wakacje a nie na zarobki

0 / 0

witan jestem zainteresowany parca za granica od konca czerwca. legalna i uczciawa&amp;nbsp; prosze o wiecej&amp;nbsp; i nformacji siemian1@gazeta.pl

0 / 0

no wiem ze tam nie trzeba płacić ale w polsce przy rozliczeniach chyba tak?

0 / 0

Rok temu pracowałem na Cyprze, tam nie płacisz podatku dochodowego jeśli nie przekroczysz 10 000 funt&amp;oacute;w cypryjskich, wierz mi niemożliwym jest go przekroczyć, więc nic się nie martw nie przepłacisz

0 / 0

z tego co sie dowiadywalem to chyba niemasz takiego obowiazku, bez przesady niemoze byc zamordyzmu

0 / 0

czy po kursie organizowanym(ang.podst.) przez firmę GOWORK muszę przyjąć ofertę pracy tylko i wyłącznie z tej firmy.Proszę o odp.

0 / 0

to zalezy od szczescia sezonu stanowiska i wlasnych umiejetnosci:) no i od napiwkow

0 / 0

ile można zarobić jako pokoj&amp;oacute;wka ,pomoc w kuchni ,kucharz lub kelner -proszę o odp.<br /> &amp;nbsp;

0 / 0

to samo pytanie termin po 17 maja na cztery miesiące, jezeli granica wieku wynosi od 19 lat, to czy dotyczy to skończonych 19 czy wystarczy rocznikowo ;]?

0 / 0

chciałabym się dowiedzieć jaki podatek trzeba bedzie zapłacic od pracy na cyprze? mam nadzieje ze nieduży bo niechciałabym dokładać jeszcze to tego interesu...odpiszcie!!!

0 / 0

szukaj roboty w boksie jak jestes((koks)co z ciebie za ochrona ze nie wiesz gdzie pisze sie cv.

0 / 0

jakie koszty musze poniesc w zwiazku z wyjazdem ile kasy pobiera biuro.czy kucharze zarabiaja tyle samo co pomoc kuchni -to chyba cos nie tak zeby stawki byly jednakowe, gdzie tak jest.czy na dowod mozna jechac na Cypr&amp;nbsp; prosze oodp.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...